Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Silvana

Jabuke neprskane, 10 kg! i  tri paketa vode. Jeste toplo, ali...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

CBRR1

ma strasno bre...i aj sada nek neko kaze da kod nas nije legalizovana prostitucija...

Plazma Keks

Citat: DaChaS poslato 13 Jul, 2012, 19:56
hahahahaah evian voda ...glupaca cula kako americke pevacice to piju pa kao ajde da proba .......
to je lady gaga videla od nje! mislim ako me razumes ;D

CBRR1

Citat: Silvana poslato 13 Jul, 2012, 19:57
Jabuke neprskane, 10 kg! i  tri paketa vode. Jeste toplo, ali...
isprskao bi ja njoj jabuke pa nek ih jede,to je totalno prirodno,nema pesticida...

Hohštapler

Citat: cbrr1 poslato 13 Jul, 2012, 19:48
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2012, 19:42
Osim papagaja, sve to je vi¹e nego skromno... Èak ¹to vi¹e, mislio sam da æe biti mnogo glupljih ¾elja s obzirom ko je u pitanju...
ma dao bi ja njoj jednu toljagu po glavi,ko je ona da trazi bilo kakve uslove...a sto se tice papagaja api me drolja za jaja...

Vidi, ja ne volim ni u liftu da èujem njene pesme niti bilo koga iz te bran¹e, ali po¹tujem svaèiji rad.
Oèigledno da ima ko to slu¹a i to njih vi¹e miliona, èim ona tako ¾ivi... Izvalila je foru, uzima kintu, puca joj pièka..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2012, 20:01
Citat: cbrr1 poslato 13 Jul, 2012, 19:48
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2012, 19:42
Osim papagaja, sve to je vi¹e nego skromno... Èak ¹to vi¹e, mislio sam da æe biti mnogo glupljih ¾elja s obzirom ko je u pitanju...
ma dao bi ja njoj jednu toljagu po glavi,ko je ona da trazi bilo kakve uslove...a sto se tice papagaja api me drolja za jaja...

Vidi, ja ne volim ni u liftu da èujem njene pesme niti bilo koga iz te bran¹e, ali po¹tujem svaèiji rad.
Oèigledno da ima ko to slu¹a i to njih vi¹e miliona, èim ona tako ¾ivi... Izvalila je foru, uzima kintu, puca joj pièka..

[doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] pa zar ti mislis da ona stvarno od toga zivi...e moj ti..


Hohštapler

©ta?!
Pa one jadne i bedne zvezde granda uzimaju po 500-1000e po nastupu u nekoj selendri, a za nju se ne brinem da ne tra¾i bar 10 puta vi¹e...
I hteli mi to ne hteli, gde god izaðe¹  njena pesma pièi a svi je pevaju... hit maker bato...  [dunce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2012, 17:20
[nono] [nono]

sad kad saam ovo video bilo mi zao sto ja nisam kupio
isplati se

Uffe ajde da pojurimo èoveka, mo¾da jo¹ nije sve potro¹io. Ovo je stvarno povoljno. Ma, mo¾da je fazon ¹to je mala velièina?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


El Jefe

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2012, 19:42
Osim papagaja, sve to je vi¹e nego skromno... Èak ¹to vi¹e, mislio sam da æe biti mnogo glupljih ¾elja s obzirom ko je u pitanju...
Papagaj joj treba da prica sa onim papagajem u njenoj glavi
Друштво за заштиту од животиња

AndreyRR

Dao bi ja njoj kofu sperme u facu

Uncle Bob

Nije ti zao semene tecnosti :o ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Plazma Keks

mozda je sterilan pa mu je svejedno

Gavrilo


DaChaS

nemoj tako velike slike banovace te ...smanji to malo

CBRR1

Citat: El Jefe poslato 13 Jul, 2012, 21:20
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Jul, 2012, 19:42
Osim papagaja, sve to je vi¹e nego skromno... Èak ¹to vi¹e, mislio sam da æe biti mnogo glupljih ¾elja s obzirom ko je u pitanju...
Papagaj joj treba da prica sa onim papagajem u njenoj glavi
[doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] njoj bre papagaj treba da bi pevao umesto nje,posto ona ne zna....

farbach


Major


AndreyRR