Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 27 April, 2020, 21:54
Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2020, 19:46
Citat: Laziæ poslato 26 April, 2020, 22:01
Nas æe ko¹tati para, nijh mo¾e i glave... Samo treba pratiti Èedine instrukcije... Ali obrnuto...




I ja sad kad bih mom æaæi pokazao ovo,on bi rekao da je to neki falsifikat i la¾!! Jebo ga æopavi zagorac!!

pa naravno da jeste

Ma sve ste zivo otkrili na tom papiru jedino jedno niste i to ono najglavnije.......mozda bi mali znaj trebo cacu da pozove da objasni gde je najveca greska na papiru a ujedno iskazan iq tvorca falshine  [rofl] [rofl]

Ajd ....... Da ne maltretira coveka.....ja cu.....svi pecati su pisani (udarani) cirilicom jedino je sadrzaj falscifikata napisan latinicom.

Smrt falscifikatima sloboda narodu!!!

Tito je bio tata svih predsednika!

dzimika

To je ono sto ja kazem, ne bi prepoznali istinu ni da nas udari u glavu

mareskin


Nije februar nego valjda "Veljaèa" :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ne ka¾em da nije falsifikat,al barem bi vi po Bg-u,trebali znati..,vi ste osjetili èistke poslije 2 svj.rata!  Meni su uzeli ne¹to ¹ume,neka im... Neki su se èitav svoj ¾ivot potucali kao podstanari,a oduzeti su im stanovi po centru Bg-a. Recimo moj tetak,kome je otac bio oficir vojske Juogoslavije,nije se vratio iz zarobljeni¹tva u Jugu,no je odmah zapièio za Ameriku,jer je èuo ¹ta ga èeka itd...,i to je mo¾da mala stvar,kakvih se stvari  de¹avalo... 

Nemam ja ni¹ta protiv poslijeratne Juge,daleko od toga.... Al u startu nam se pisao krvav kraj!! Jbg. Ovu temu smo pro¾vakali hiljadu puta..,pa bih zamolio neke da me ne citiraju,neæu im odgovoriti..,nema smisla vi¹e.
jin-jang

eclipse4

zmajcek....ja nista lose nisam mislio samo da ti kazem :)

lepse mi je drugovi i drugarice jednom nego milion puta dame i gospodo!

mali_zmaj

Ma no sikiriki!!  ;)

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Lazic


Taraba

Ovo je kao skupljanje lajkova za gladnu decu u africi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2020, 17:46






da li mozemo i mi da pomognemo picko predsedniku i lupamo serpe ovde u dijaspori? :)

Gašpar

Fejk je, javio se na Twitteru lik koji je napravio. Infiltrirao se u nekoliko SNS grupa na FB i troluje ih.

Ovo je isto njegovih ruku delo.




eclipse4

provalio si lazica izgleda...nestala mu slika iz posta  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Crk'o ti browser, tu je slika... ;D

Ga¹o, Veljko je jedan od autora, ali svakako genijalna akcija gledati idiote kako se primaju k'o babuni...

bogdan

ma i ja se primio  [facepalm] , jer verujem da nema dna njihove gluposti

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Like a boss... Zagorac je bio zajeban igraè...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2020, 10:20
Like a boss... Zagorac je bio zajeban igraè...

Pa, kad je streljao popove...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Zagorac je seronja,kud ga Rankoviæ spasi u Drvaru,vratili se po njega,on se bio pomirio da æe ga uhvatiti,obukao mar¹alsku uniformu,zapalio cigaru,i krenuo kukati,da ga Rankoviæ nije na¹amarao,i natjerao da krene,sad bi nam ljep¹e bilo,mislim i da se Rankoviæ poslije pokajao!! Samo mi Srbi mo¾emo da se zajebemo tako. A zbog te njegove egzibicije izginulo bruka partizana. Pizda li mu materina!!  Kako me razoèarao!!
jin-jang

Gašpar

Laziæu evo ti pesme

we.tl/t-uxfTZ0gtzT?src=dnl

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 30 April, 2020, 11:29
Zagorac je seronja,kud ga Rankoviæ spasi u Drvaru,vratili se po njega,on se bio pomirio da æe ga uhvatiti,obukao mar¹alsku uniformu,zapalio cigaru,i krenuo kukati,da ga Rankoviæ nije na¹amarao,i natjerao da krene,sad bi nam ljep¹e bilo,mislim i da se Rankoviæ poslije pokajao!! Samo mi Srbi mo¾emo da se zajebemo tako. A zbog te njegove egzibicije izginulo bruka partizana. Pizda li mu materina!!  Kako me razoèarao!!

Ma da, upropastio nas skroz... dobro smo to pre¾iveli....

A mogli smo lepo pripasti Rusiji, da se glupi komunisti nisu trpali...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen