Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan


dzimika

Dodjes u pekaru i kazes bondjorno :D i odjednom si prvi :D

mali_zmaj

Ja sam kuæi, do¹ao inspektor u firmu i zatvorio nas na sedam dana,ima da nas unazadi malo je reæi. Ova moja kurèiæ dr¾ava ¾ivi od poreza i nameta,po¹to ni¹ta ne proizvodimo,a sad nema ni toga. Propast ¾iva. Kad krenemo raditinapokon,bit æe izgibija.  Evo UFFe nema uskliènika. ;)




! la¾em
jin-jang

ninja66

Citat: mali_zmaj poslato 17 Mart, 2020, 11:36
Ja sam kuæi, do¹ao inspektor u firmu i zatvorio nas na sedam dana,ima da nas unazadi malo je reæi. Ova moja kurèiæ dr¾ava ¾ivi od poreza i nameta,po¹to ni¹ta ne proizvodimo,a sad nema ni toga. Propast ¾iva. Kad krenemo raditinapokon,bit æe izgibija.  Evo UFFe nema uskliènika. ;)




! la¾em

Po kom osnovu ste zatvoreni ?   
!

Lazic


mali_zmaj

Citat: ninja66 poslato 17 Mart, 2020, 16:19
Citat: mali_zmaj poslato 17 Mart, 2020, 11:36
Ja sam kuæi, do¹ao inspektor u firmu i zatvorio nas na sedam dana,ima da nas unazadi malo je reæi. Ova moja kurèiæ dr¾ava ¾ivi od poreza i nameta,po¹to ni¹ta ne proizvodimo,a sad nema ni toga. Propast ¾iva. Kad krenemo raditinapokon,bit æe izgibija.  Evo UFFe nema uskliènika. ;)






! la¾em

Po kom osnovu ste zatvoreni ?    
!
grad proglasio posebne mjere,izvandredno stanje,ali ¹ef zvao komunalce,i iznio im situaciju,idemo u rad al ¹alterska prodaja,minimalan broj ljudi..,nema kontakta sa mu¹terijama..,mjere i narud¾be samo mailovima,faxom itd.
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

virus se ne moze izbeci ...vrsi se samo kolicina ljudi koji u jednom trenutku imaju simpotome.....u italiji se to otrglo kontroli te zato i ta kolicina mrtvih...nema dovoljno respiratora i lekara....ko zna koliko taj tip virusa vec postoji u africi...tamo za sada nema slucajeva
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ivicat

Da, zelja im je da smanje broj ljudi bolesnih u isto vreme. Ne znam samo da li 1000, 2000,..., 5000 ljudi? A Srbija ima 7 000 000.

Dodje mi da odem i samoinicijativno se sada zarazim da me ne dave vise. Samo, draga je rekla da onda ne moram ni da se vracam kuci :D

Kostić

италија је директно минирана а зашто то се не зна али сазнаће се

Taraba

Za razliku od nekih drugih zaraznih bolesti, tipa boginja, Corona moze da se dobije ponovo, tj. postoji par slucajeva gde su ljudi ozdravili i ponovo se razboleli.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kostić

плућне болести не могу да се излече али могу да се залече и увек могу да се појаве није само до короне постоје и други облици болести плућа и сва наука по питању биологије може да ради шта јој је воља и да меша природу и својих руку дело како коме устреба

Taraba

Kosticu ne lupetaj gluposti i ne siri dezinformacije.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kostić

#43132
која плућна болест је излечена и не може више да се добије немој да рачунаш бронхитис и упалу плућа и да ли знаш колико болести плућа постоји и који су типови бла бла бла и како знаш да корона може поново да се добије осим ако ниси биолог па си апсолутно сигуран и не шириш дезинформације

ево три пута сам прочитао шта си написао и не капирам шта си хтео да кажеш  и какве везе имају богиње са болестима плућа вирусног и микробактеријског типа

ај да ћаскамо о убиквитарним микро организмима и да ширимо дезинформације како је маринијум врста микробактерије а не алуминијум који сакупљају другови ц :)

Lazic


Kostić

#43134
ах укапирао сам тек после три сата као по обичају па да све се излечи па се опет оболи да да да и ја сам се погрешно одразио хтео сам да кажем да су те болести неизлечиве у смислу да увек може да се добије по бронхитис упала плућа корона  етц ево ја сам жив пример бронхитиса и упале плућа нема године пролећа да нисам закаћио једно од та два

изгледа да ни ја а ни ти нисмо ширили дезинфомације тј не ширимо али кад ти кажеш да ја ширим ко сам ја да кажем да ти шириш а да ја не ширим и ко сам ја да кажем теби да шириш дезинформације на основу оног што си написао -ја сам нико нисам стручан говорим оно што други твде а ти други су образовани и стручни а и ти си верујем јер да ниси не би имао разлога да кажеш да ширим дезинформације а и кога боле курац битно смо ми на окупу ође и није нам досадно


ја познајем човека који има хенопи и живи у србији

Lazic

Ako ni¹ta Tarabiæu je ¾ena farmaceut, sigurno ne ¹iri dezinformacije...

UFF

kosticeve monologe ionako samo preskocim
zivot je previse kratak da bi to citao

Kostić

ако ништа у мојој фамилији има којекаквих доктора хирурга познајем два фармацеута буљук медицинских сестара доста времена сам проводио са таквим људима и шта ћемо сад успут реко је исто што и ја није схватио ста сам ја рекао а и да јесте није меродаван да некоме каже да шири дезинформације

Slaninar

Citat: Taraba poslato 18 Mart, 2020, 10:25
Za razliku od nekih drugih zaraznih bolesti, tipa boginja, Corona moze da se dobije ponovo, tj. postoji par slucajeva gde su ljudi ozdravili i ponovo se razboleli.

Oèekujem i da mutira - biæe ovo jako zajebano i verovatno sunovrat i ekonomije i dru¹tva. Iznenadio bih se da bude drugaèije.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

#43139
ако се венчају рецимо један грип и један пнеумоцитис карини најебасмо :) шалим се него сида је спора али ако је направе да у лету утричи у трећу фазу кроз ходнике времена ето нама биологије дваеспрвог века а плућа су једини орган који може директно да се гађа а да се не зна зашто је црко