Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2020, 20:56
Citat: Laziæ poslato 09 Februar, 2020, 13:34
Nego...


cim nije rekao koja je pozicija u pitanju ili laze ili nesto krije
npr sta ako je radno mesto bilo za operatera na strugu ili cnc masini?
ukljucuje matematiku ali bi ja ipak pre uzeo nekog iz masinske  ;)
plus cu ovog sa srednjom skolom manje da placam  ;D

pa vidis da mu u samom imenu pise retard?

kao prvo obavestio bi medije (dosle bi neke) javio bi se imenom prezimenom,kako god dao podatke diplome i pricao pricu na tvu...pa da se istrazi da li je tako a onda nek zove tog vesica jr. na dvoboj u znanju...jer kao sto rece uff mozda im treba majstor a ne sahista.

friziderdzija

Citat: El Jefe poslato 09 Februar, 2020, 19:02
Много бре неки осетљив човек. Рецимо и ја зам завршио неку курчев математички одсек, радио годинама као систем оператер, а зајебе ме на пијаци свака баба са два разреда која паре држи завијене у марамицу међу сисама.
nije to zbog tebe nego zbog sisa

balavurda

Citat: eclipse4 poslato 09 Februar, 2020, 21:15
Citat: UFF poslato 09 Februar, 2020, 20:56
Citat: Laziæ poslato 09 Februar, 2020, 13:34
Nego...


cim nije rekao koja je pozicija u pitanju ili laze ili nesto krije
npr sta ako je radno mesto bilo za operatera na strugu ili cnc masini?
ukljucuje matematiku ali bi ja ipak pre uzeo nekog iz masinske  ;)
plus cu ovog sa srednjom skolom manje da placam  ;D

pa vidis da mu u samom imenu pise retard?

kao prvo obavestio bi medije (dosle bi neke) javio bi se imenom prezimenom,kako god dao podatke diplome i pricao pricu na tvu...pa da se istrazi da li je tako a onda nek zove tog vesica jr. na dvoboj u znanju...jer kao sto rece uff mozda im treba majstor a ne sahista.
Covek je trolcina i retard. Nema taj ni srednju.

dzimika


Lazic

Ne znam dotiènog... Elem...



Lazic


bogdan


Lazic


El Jefe


Антоније Пушић
Друштво за заштиту од животиња

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

megaidiot


Lazic



friziderdzija

Citat: Dukags poslato 16 Februar, 2020, 04:17
fallout cartoon guy
seljèina prodala dedovinu/oèevinu da kupi Beogradsko Majmunsko Wozilo i to mu je sve u ¾ivotu ¹to je postigao pa kad parkira vodi raèuna da mu neko sluèajno ne priðe blizu i ne ogrebe...ili se neka dooobro napu¹ila kurca da zaradi 'vaki auto pa ukrstila oèima i ne vidi da parkira...


a i ovi ¹to projektuju parkinge...ostave mesta taman da se parkiraju ruèna kolica

Kanarinac

Sto seljacina? Ima mesta na parkingu, nije stao na invalida. Kao sto si rekao, parking mesta su za yuga, stanes sa nekim vecim autom i neko parkira pored, moras kroz prozor da ulazis. Plus sto cobane boli kurac, otvaraju vrata kao da su na livadi, osuri ti vrata i boli ga kurac.  To se meni desilo parkiram se, lik staje tik do mene, a mesta okolo koliko hoces, otvara vrata i razvali po mojim i pravi se blesav posto me nije video u kolima. Pa kad sam ga pozvao onda izvini, slucajno

zVuk

tako parkiraju ljudi koji nemaju para da poseduju auto koji imaju....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac

Da, tako i izgleda kao da nema para. Radio u drzavnoj firmi za platu, pa skrpio da kupi...
A s ozbirom na ovo HD na tablicama, ako je u merkatoru slikano, mozda je vlasnik Harley salona

mali_zmaj

Svakako je sebièni majmun..,bez obzira na auto koje vozi!!
jin-jang

milomir22

Nazalost, iskustvo sa prethodnim autom ga je, verovatno, naucilo da u Srbiji na 10% normalnih, kulturnih i pismenih ljudi dodje ostalih 90% kojima se vidi da su tek pre koju godinu sisli s brda u grad. To sto neko vozi skup auto i cuva isti, ne znaci da je tanak s lovom, vec ima ljudi koji postuju i cene svoj novac i svoju imovinu.

Zasto ovo pricam, 2009. uzmemo novog pezoa, znajuci za udaranje ivicama vrata, uradim mu neku debelu providnu foliju, jer mi bilo zao da izjebu farbu na novom autu. Sedim u kolima i cekam majku da dodje iz prodavnice, kada se pored mene parkira opel kadet suza, zute boje, zena koja je u kolima suvozac, poprilicno teska na kilo, usled svoje pretovljenosti, racepljuje vrata svom silom i nekontrolisano da izadje iz kola. Iako je bilo poprilicno mesta izmedju mojih kola i suze, ivica vrata je poderala tu jaku foliju i ostavila dangu i udubljenje dugacko oko 5 cm. Ja popizdeo, ova krava ne jebe zivu silu. Ne daje pet para, verovatno je i ona bila u fazonu da vozim preskup auto. Covek koji je vozio se izvinjava, ali niko nece da se masi za dzep i da izvadi 60 evra, koliko kosta da se vrati u prethodno, netaknuto stanje. I naravno da sam opravio tu dangu o svom trosku.

Poenta je, ovakvi likovi (vozac bmw-a) imaju mnogo manje glavobolje u zivotu, jer su svesni gde i sa kakvom stokom zive, pa su i sami poceli da teraju filozofiju samo ja i moje dupe, a ostali nek pocrkaju. 
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Svakako je sebièni majmun..,bez obzira na auto koje vozi!!