Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

©ta fali kokainu, upropastiste èoveka... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2019, 21:15
©ta fali kokainu, upropastiste èoveka... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

Da je sreca  da je koka :D

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Jovan D


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: PECA BMW poslato 23 Decembar, 2019, 21:21
Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2019, 21:15
©ta fali kokainu, upropastiste èoveka... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

Da je sreca  da je koka :D



kropovali mu sliku zli mediji, ko jos zaspi na kokainu bre?

UFF

lajfkoac, poersonal trener svirasci kurcu nezaposleni prevaranti, mada ko ih jebe dok je ovaca treba ih sisati
ali kad mi iskoci reklama na fb i jos pise sponsored znaci lik je platio da ja vidim, pa steta da bar ne odgovorim da mu ne odu pare uzalud

http://i.postimg.cc/4drBt2n9/2019-12-24-005206.jpg

PECA BMW

Ako si mu reko , podrzavam . I kod mene treba neki zemljani radovi !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bogdan

#42829
 


Kanarinac

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2019, 01:57
lajfkoac, poersonal trener svirasci kurcu nezaposleni prevaranti, mada ko ih jebe dok je ovaca treba ih sisati
ali kad mi iskoci reklama na fb i jos pise sponsored znaci lik je platio da ja vidim, pa steta da bar ne odgovorim da mu ne odu pare uzalud

http://i.postimg.cc/4drBt2n9/2019-12-24-005206.jpg
A kakve veze personalni trener ima sa lajfkoucom? Isao si i ti u teretanu nekad, sto tad nisi isao na gradjevinu, umesto da premestas tegove u prazno?

El Jefe

УУУУУУ шта ти казоо.
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Pusti Uffa uhvatile ga srednje godine kad je normalno da covek oce da kuca eksere pravi kucicu za vrapca opravlja kontejnere pa hejtuje mlade sto dizu tegove. I sam zna da ,da se nabildujes ne mozes od fizikalije. Da ima pun kurac likova koji smaraju sa trenerstvom a da su od juce u sportu i treningu ima . Plus i ubijaju cenu rada ko rumuni devedesetih . Drze treninge za 50 e mesecno . Pa ne bi se bakcao ni sa kim za te novce . Al trenirati je postalo pomodarstvo u danasnje vreme.

Hohštapler

...svako je danas i trener. Napravi¹ Instagram nalog i eto - trener. Sve zna.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    To si u pravu al vecina nema pojma i nije strucna . Evo primer drugar koji se godinama vuce po teretani i nit je nesto uradio od sebe tipa napredak u vezbanju ma nista . I usled nedostatka posla itd ode i polaze za trenera plati diplomu isao par meseci koliko to traje. Zavrsio dobio diplomu i dalje nigde ne radi a ima diplomu , e sad ima jedna caka o treningu znam 10 puta vise od njega al sam samouk interesovalo me a i bavim se time 12 godina . Trenutno ga sprdam po teretani uz pitanje "Treneru jel izvodim dobro ovu vezbu" .  [rofl] [watching]

UFF

Citat: Kanarinac poslato 24 Decembar, 2019, 11:03
A kakve veze personalni trener ima sa lajfkoucom? Isao si i ti u teretanu nekad, sto tad nisi isao na gradjevinu, umesto da premestas tegove u prazno?

ma lupio sam lajfkoac, sere mi se i od jednih i drugih, ovi prvi su prevaranti a ovi drugi valjda znaju nesto u vezi tog treninga.. mada to mozes i sam da naucis ako zelis umesto da placas nekog i to da sprovedes bolje jer sam najbolje znas kako se osecas i koja vezba na tebe bolje deluje.
ali kao sto rekoh ako imas viska novca i treba da te sisaju ko te jebe
i poenta je bila da ako on moze da je ubedi da ce da smrsa cimajuci ove kanape sa fotke onda mogu i ja da je ubedim da ce da smrsa tako sto kod mene kopa i preslaze cigle, jedina razlika je sto njemu ona mora da plati a kod mene bude placena, i da mi je neko ponudio dok sam isao u teretanu dobro placenu gradjevinu po satu a da ne moras ceo dan da sljakas nego par sati dnevno sto mislis da ne bi prihvatio?

i kakve veze ima personalni trener i lajfkoc?
pa oboje nemaju pravi posao vec kenjaju za zivot i loze pacijente  [rofl]

PECA BMW

Uvek me na tu temu podseti 2 ipo muskarca , kad Alen kaze da je kiroprakticar a Carli ima "onaj" pogled .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

FANTOM

    Sto se tice tog lajf-sranja ne razumem se pa se ne mesam. A sto se tice trenerskog posla dobar trener zlata vredi . Mada svi znamo da nista bez hemije tako da bicu i iduce godine van forme i jak ko bizon na prirodno  [rofl] [thumb_up]

UFF

ako se takmicis ili zivis od svog tela u smislu nekog sporta kojim se profesionalno bavis ili od toga kako izgledas onda je ok da odvojis tipa 10% svojih mesecnih primanja da platis profesionalnog trenera jer trening ne sme da ti bude zajebancija, inace ako si prosecan lik i hoces da skines par kg i za to placas nekog da stoji pored tebe i broji ti i lozi te nesto onda si stvarno jebeni retard

a za one koji placaju nekog da im kazu kako da zive i sta da rade..  [samoubistvo]

megaidiot

tek kad se zna da imas licnog lajfkoaca i ogranizatora ormana onda si svima pokazao da si daleko iznad sirotinje, jos ako kupis neku diplomu usput, neki menadjment...

oduvek je bilo 'grana industrije' koje su lepo zaradjivale na budalama i tu nema nista lose. da me ne mrzi napisao bi neku selfhelp bljuvotinu od knjige i sigurno bi zaradio nesto s tim sranjem.