Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 09 Novembar, 2019, 20:48
Kad je Boban iz Bratunca emigrirao pre 6 godina, gledao mu adresu na googlu, tad sam prvi put primetio fleke od ulja svuda... Moj gejmobil stoji vi¹e od godinu dana na istom mestu, nema taèkice ispod... :o Alo bre, francusko vozilo staro 17 godina sa èetvrt miliona kilometara na satu... :o

Pa, kad ¹tedi¹ i ne sipa¹ ulje :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Sipam novo svakih godinu do dve i u meðuvremenu oko litar na 15.000... ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Eee, u koliko sluèajeva su izv¹itelj i kupac stana na licitaciji bili rod roðeni... Odvratna bagra, dokaz da bog ne postoji... Jedan od dokaza...
Njih nisu uveli naprednjaci, ali su ih doveli do savr¹enstva...

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

@lazic

covek za disanje vaduha je potpuno u pravu sto pokazuje da tvoja teorija sa kiseonikom ne valja....ako hoces mogu da ti pojasnim ali ukratko...mi disemo v a z d u h....a ne kiseonik....kiseonik je samo materija koju izdvajamo iz njega, ali kiseonika ima i u vodu pa ipak se udavimo....azot cini skoro 70 posto sastava vazduha, pa bi se pre, ako zelis bas da naglasis materiju koju disemo, onda je to azot sa primesama od kojih koristimo kiseonik.....kad bi disao cist kiseonik ne bi bas dugo poziveo....postoji i trovanje kiseonikom, pa cak i bebe u inkubatoru ne dobijaju cist kiseonik za disanje pa opet imaju ostecenja vida od njega....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Azot je inertan gas, igrom sluèaja ga ima najvi¹e u atmosferi ali je potpuno nebitan, ¹to zna svako ko je ikada udisao helijum... :D
Dinosaurusi su bili onoliki koliki su bili jer je tada u atmosferi 35% kiseonika...
Ne znam koliki bi nam bio ¾ivotni vek u takvoj atmosferi ali danas bi dinosaurusi bili znatno manji...
Kiseonik jeste otrovan za nas u veæoj koncentraciji, ali takoðe i neophodan...
Dakle, ¾ivot na planeti zavisi od kiseonika, osim anaerobnim bakterijama i onim organizmima ¹to ¾ive na dnu okeana... ;D

A onaj retard je prièao o nekom duhu iz vaza... :o Gde se njega sad seti, to je bilo pre mesec dana... :o ;D

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 13 Novembar, 2019, 00:40
Dinosaurusi su bili onoliki koliki su bili jer je tada u atmosferi 35% kiseonika...
Ne znam koliki bi nam bio ¾ivotni vek u takvoj atmosferi ali danas bi dinosaurusi bili znatno manji...
ma jeste 35%, jos ce da ispadne da su ljudi hodali po mesecu i da se tamo americka zastava vijorila iako nema vaz duha.

Lazic

I temperatura okeana je tada bila 30 stepeni... :D

Lazic

Nego da se vratimo na temu... Èudno toplo novembarsko veèe na Zvezdari... ;D

Na desnoj zgradi poslednji prozor gore desno je moja dnevna soba... ;D




friziderdzija

ne¹to ti se zgrada nakrivila na desnu stranu...

mrle

Citat: friziderdzija poslato 13 Novembar, 2019, 12:04
ne¹to ti se zgrada nakrivila na desnu stranu...

hoæe da bude naopaka zgrada.

El Jefe

Па оборио је у кривини
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Citat: friziderdzija poslato 13 Novembar, 2019, 12:04
ne¹to ti se zgrada nakrivila na desnu stranu...

pa lepo kaze da je on gore desno
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jes' malo vuèe na stranu... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 13 Novembar, 2019, 22:46
Jes' malo vuèe na stranu... ;D
vidi sa upravnikom zgrade da te sad prebace skroz levo, da se ispravi zgrada :)

Lazic


Lazic