Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња



Splinter

Небитни пролазник

clutch&brake

Ne znam za vas, ali posle ovoga cu imati srece do kraja zivota 😂

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

megaidiot


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: clutch&brake poslato 07 Mart, 2019, 15:44
Ne znam za vas, ali posle ovoga cu imati srece do kraja zivota 😂

Repent, the end is near... :o

MIGE


pajche


Biker-Boy

p.s. Onu sliku gore s volinom vulinom sam stavio i na BJB i obrisana je u roku od odma, znaci ludilo [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Citat: pajche poslato 07 Mart, 2019, 20:13



Uopste mi nisu jasni likovi koji se sale sa takvim stvarima... ne daj Boze nikome, on se i sali na svoj racun kako vidim ovako sa strane i dobra je osoba a na njegov racun redovno prave sale i viceve... ne znam cemu tu, jel bi bilo i vama smesno da ste u njegovoj situaciji? A on se ipak smeje, sali i ne zamera nikom, a samo probajte makar 10 minuta sa povezom preko ociju da se bilo gde krecete, bilo sta radite...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: Glava Dole poslato 07 Mart, 2019, 20:42
Citat: pajche poslato 07 Mart, 2019, 20:13



Uopste mi nisu jasni likovi koji se sale sa takvim stvarima... ne daj Boze nikome, on se i sali na svoj racun kako vidim ovako sa strane i dobra je osoba a na njegov racun redovno prave sale i viceve... ne znam cemu tu, jel bi bilo i vama smesno da ste u njegovoj situaciji? A on se ipak smeje, sali i ne zamera nikom, a samo probajte makar 10 minuta sa povezom preko ociju da se bilo gde krecete, bilo sta radite...

sine ili na blow job bajkerse pa tamo filozifiraj, mi ovde jednostavno volimo da drkamo ljude, a pogotovo pickice :D


Glava Dole

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2019, 21:52
Citat: Glava Dole poslato 07 Mart, 2019, 20:42
Citat: pajche poslato 07 Mart, 2019, 20:13



Uopste mi nisu jasni likovi koji se sale sa takvim stvarima... ne daj Boze nikome, on se i sali na svoj racun kako vidim ovako sa strane i dobra je osoba a na njegov racun redovno prave sale i viceve... ne znam cemu tu, jel bi bilo i vama smesno da ste u njegovoj situaciji? A on se ipak smeje, sali i ne zamera nikom, a samo probajte makar 10 minuta sa povezom preko ociju da se bilo gde krecete, bilo sta radite...

sine ili na blow job bajkerse pa tamo filozifiraj, mi ovde jednostavno volimo da drkamo ljude, a pogotovo pickice :D

https://www.youtube.com/watch?v=Tn_fdnnUEcI#

Tako crn humor mi je jednostavno odvratan... blowjoberse mi ne spominji i ne poredi babe i zabe... jedno je poprckivati se drugarski a drugo ismevati tudju nesrecu... tu vrstu muzike u sustini ne slusam, ali ni tu vrstu humora ne razumem a aktuelni su otkad ja znam za sebe, morao bih da budem corav i gluv da ne vidim kakvi su i u kakvoj situaciji se kako nose a minusatorima koji razumeju takav humor svaka cast. Ali ne vredi da serendam, plemenitost ne moze da se nauci na forumu... mada sta ja i objasnajvam liku kojem je zadovoljstvo da pusti zmiju da guta zivog zeca i divi se tome... [povracanje]

dragan

Pretero

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
samo vas posmatram...

sremac

Udario keramiku pa mislio da je neuni¹tiv  [rofl]
budala na leru, mudonja u kontra smeru

feelgod