Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

mazzi

Lazic ceka Barbaru na STB :D

Lazic

Pratim sutra malo, ¾ena videla na Tviteru...

El Jefe

Алкохолизам јача организам. Алкохолом против дроге.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Ma da, sad ti nama mozes da pricas sta hoces

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ova fotografija se ne preporuèuje posmatraèima slabog srca tj.licima sa kardiovaskularnim problemima,osobama slabih ¾ivaca,psihièki nestabilnim osobama,i maloljetnicima zbog moguænosti kontaminacije kore malog mozga,i trajnih posljedica po mentalnu stabilnost!!

Danas i¹ao za Doboj,i ¹ta vidim na nadvo¾njaku!!! Sadame ustani iz groba,sve ti je opro¹teno!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Biker-Boy

U prevodu: govno na kraju èmara...
I feel the need..... the need for speed !!!

®or¾

U prevodu: 2 govneta na kraju èmara :)

Biker-Boy

U prevodu: govno na kraju, i na poèetku èmara  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar


stilgar


El Jefe


Париз, 11. новембра 2018.
Друштво за заштиту од животиња

zVuk

...a sta je na ovoj slici tebi smesno i zanimljivo..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: zVuk poslato 25 Decembar, 2018, 13:51
...a sta je na ovoj slici tebi smesno i zanimljivo..??
Meni je zanimljiv odnos snaga i paranoje u svetu... Rusija definitivno jo¹ od Hru¹èova nije imala ozbiljnijeg igraèa na vlasti, a zapad odavno nije imao veæih cirkuzanata... Opasni, ali opet cirkuzanti...

zVuk

...rusija, kao i sve zemlje pod njenim uticajem su tajkunsko mafijaske prcije korumpirane do srzi iz kojih obicni ljudi beze u zapadne zemlje, u toj rusiji glas opozicije nemoze da se cuje u drzavnim medijima, a taj putin, izmedju ostalog ima najvece farme za internet botovanje na svetu i upravo je on vucicu prodao tu foru....u toj rusiji putinovi politicki neistomisljenici bivaju proganjani, hapseni ili nestanu na volseban nacin....pa meni licno nije jasno zasto neko u srbiji voli putina, a ne voli vucica koji vlada na veoma slican nacin...

...u ruralnoj rusiji, kao i u ruralnoj srbiji, gde nema interneta i kablovske televizije, mozes da gledas samo preCednika i njegove pijune...

.....dokle god se srbi pale na autokrate i diktatore, poput kastra, gadafija, kim dzonga i ostale, dotle ce i u srbiji vladati tako neki slobo, aco i slicni....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hattrick

#41178
Ili na primer Angela Merkel, koja je na vlasti vec punih 27 godina, sto kao ministar u vladajucoj koaliciji Helmuta Kohla jos od 1991., sto po 3ci put zaredom kao  savezni kancelar. Ima jos mnogo "demokrata" po zapadnom svetu koji su na vlasti mnogo duze od bilo kojeg "diktatora" proglasenog od strane njihovih medija, i rezimskih podguznih muva, koji navijaju vodu na njihovu vodenicu vec decenijama, od novinara, televizija, pa sve do muzike, filmova, sporta, i video igara. Sve se besomucno koristi kao podrska njihove spoljnje politike. Mnogi po sistemu "malo ja-malo ti, opet ja-opet ti", vladaju vec nekoliko generacija, ali medijske masinerije su dobro podmazane, pa eto oni su sveci i demokrate, a svi ostali naravno diktatori. Osim onih koji rade za njih. Oni su good guys. Pa makar bili i u najgoroj Serijatskoj diktaturi na svetu. Nema vece diktature i jebanja u zdrav mozak od zapada.

Splinter

. . . и онда је Мрмот завио чоколаду у фолију!


Smesne i zanimljive slike!
Небитни пролазник