Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Bio je neopevan gad kao i cela njegova porodica ali kada su ga skenjali, Rumunija nije bila du¾na ¾utu banku Mmf-u .Sada su u du¾nièkom ropstvu,a pola stanovni¹tva je ili veæ zapalilo ili se sprema da zapali preko.Mi smo u bunaru jo¹ od èetrdeset pete,a svetlo i kraj tunela ni na obzorju.

Lazic

Hteli su bolji ¾ivot... Mada skroz ih razumem posle sijalica od 25w i dnevnih kolièina hrane koje moje mlaðe dete pojede za prvu u¾inu...

El Jefe

Нема везе што су у Европи. И даље добермани кидишу на Цигане и Румуне.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

ne znam za rumune ali moj doberman je jos tinejdzer i voli svakog i hoce da se igra i mazi sa svima osim sa ciganima, njih jednostavno hoce da pojede
i mogu da se derem, da ga bijem, ne pomaze nista sto inace deluje, kidise, ne staje, ne jebe zivu silu a niko ga to ucio nije  :wtf:

feelgod

Pa kada je HItler porjektovao rasu :)

viper

Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2018, 02:00
ne znam za rumune ali moj doberman je jos tinejdzer i voli svakog i hoce da se igra i mazi sa svima osim sa ciganima, njih jednostavno hoce da pojede
i mogu da se derem, da ga bijem, ne pomaze nista sto inace deluje, kidise, ne staje, ne jebe zivu silu a niko ga to ucio nije  :wtf:

Mislim ahahahahahahaha, UFF-e kralju.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

a sto UFF kralj ????

pa ne kidise on na cigane nego doberman a UFF ga cak nije ni dresirao da to radi,cak je i to napisao  [rofl] [rofl]

viper

Jel a ti verujes sve sto UFF napise, ma da nije ga trenirao, pazi molim te :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Psi imaju sesto culo. Cak i ne moraju da budu ganci u pitanju, ne zelim da generalizujem jer i kod njih ima ovakvih i onakvih kao i medju nama, ali da negativnu energiju osete na kilometar je sigurno ;)

megaidiot

uniformisana lica i cigani, slabo koji ih voli

UFF

trenirao sam ga po nesto, brzo uci, napad i odbranu jos ne, nit cu jer numem i to mora neko profi

monsterbnt

Fluffy je samojed koji kao rasa vazi za nesposobnog da ujede.... do sad ima 5 recki sa ciganima.... Ne sa romima nego sa kontejnerskim ciganima... Lola ih se plasi i bezi od njih i cvili, a ova ujeda ako joj pridju.... Drugar dreser kaze da je u pitanju ''miris''.... Njima je to neprirodan miris za ljude i mnogi psi ga citaju kao pretnju
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Onaj moj d¾ukac taèno zna koga treba da ujede, niko ga nije uèio...

bucko

Citat: monsterbnt poslato 07 Decembar, 2018, 02:25
Fluffy je samojed koji kao rasa vazi za nesposobnog da ujede.... do sad ima 5 recki sa ciganima.... Ne sa romima nego sa kontejnerskim ciganima... Lola ih se plasi i bezi od njih i cvili, a ova ujeda ako joj pridju.... Drugar dreser kaze da je u pitanju ''miris''.... Njima je to neprirodan miris za ljude i mnogi psi ga citaju kao pretnju
Mislim da nije miris jer moj doberman kidise na cigane takodje al cak i kad mu dolaze u susret na onoj samohotki,nemoguce da smrde 50 metara ispred a u pokretu su

dzimika


Taraba

U Americi ljudi aktivno socijalizucuju svoje pse sa razlicitim tipovima ljudi.
Desava se da se psi plase od crnaca ili azijata, arapa i slicnih "ne-belih" ljudi jer nisu imali iskustva sa njima kad su bili mali (do 14. nedelje zivota).

Moj ne pizdi na cigane uopste jer je kao mali video gomilu njih i jos hoce da se mazi sa njima stoka.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF

neke felne pretekle, cudo ih jos nisu poskidali :D

Hohštapler

..za te kutije na toèkovima i nije neka ¹teta
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic