Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


Lazic

A oni kao ne znaju ko je kriv... PreCednik lièno izjavio da je on crtao autoputeve i tunele...

®or¾

 [rofl]   [rofl][rofl] Aman bre Laziæu, nema smisla da ga ba¹ za sve optu¾ujemo.Taj ako je do diplomskog,dobacio dalje od èièa Gli¹e,glasaæu za njega ( kada bi se zajebavali)  ;D  ;D

CBRR1


Lazic

E bre Miki, pa ti bar zna¹ koliko sam ja fin... :D

mali_zmaj

Ne mo¾ete kriviti predcednika..,da je on lopatao,i mje¹ao beton..,to se ne bi desilo!!  Vako nije do njega!!  ;)
jin-jang

Dukags


eclipse4

a gde je majonez ministarka koja se u sve mesa,zar ne treba da odgovara,spermusa?

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

Niti je satelit, niti ga lansiramo, niti letilica koliko sam èuo uop¹te pripada vojsci, niti je 20 kilometara iole blizu orbite, niti bilo ¹ta sa propelerima mo¾e i toliko visoko, ali realno ko od njihovih glasaèa zna bilo ¹ta o tome...

Sad æe Petarbot da ka¾e isto ¹to i moj brat, da je djv kompletan idiot... I biæe u pravu...













Hurricane

#40589
 [rofl]

Meni je hit ovih dana avioncic Sova  [rofl]

Kao moze da nosi i naoruzanje, a ono mali avioncic, moze tri pistolja da ponese od tacke a od tacke b

[rofl]

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3107839/kurir-na-mestu-prvog-probnog-leta-poletela-sova-ponos-pancevacke-utve-ovo-je-njihov-prvi-avion-posle-30-godina



U kojem smo mi cirkusu u stvari

[rofl]

Lazic

Nije cirkus, jeftini marketin¹ki trikovi...

Hurricane

Kakvi trikovi, ti ne verujes da smo akcenat stavili na razvoj avioindustrije...

Jbmti

Ovih dana u svetu se razmislja sta ce biti s oportjuitijem da li ce dunuti vetar da celije nakupe struje, a mi u zanosu o jednomotorcu komada jedan

Lazic

Samo èekam da se javi Petar... Hipersonièni lovac ¹este generacije breee... 210ks i 230kmh, malo li je... Jo¹ neko da im objasni da fiksni stajni trap ba¹ i nije hit veæ 90 godina... Èetiri sata doleta ako vozi¹ k'o baba... Ne mo¾e ni do Podgorice da dobaci... [facepalm]

Hattrick

Ako mu ubace K&N i Power Commander to ima da pegla, srce da staje. :)
Al' samo Panduri i Zandarmerija ce da imaju taj frizirani model.   :)

Lazic

Ma samo kad bi struènjaci nekako re¹ili da se uvlaèi stajni trap mogao mi da uhvati najmanje 250kmh...

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 24 Avgust, 2018, 02:39
Ako mu ubace K&N i Power Commander to ima da pegla, srce da staje. :)
Al' samo Panduri i Zandarmerija ce da imaju taj frizirani model.   :)

Al da preCednik licno to prepravlja... pa da se gasi u vazduhu svaki drugi dan po jedan :)

Hattrick

Usrace se ovi imigrantski komarci sa zapadnog Nila, kad ga vide sa SideWinderima punim spreja.  [rofl]

mkt

od cega je napravljen, jel od kartona

MIGE


Lone Wolf

Што сте бре хејтери, ја оћу да будем Мистер Но и да смотам вутру на висини од две миље и да онда контемплирам о смислу живота док поред мене седи млада американка која истражује порекло својих ђедова око Златибора....
А за то ми треба авион, лепо одем у Панчево и купим.
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3107881/nova-sova-moze-da-bude-avio-taksi-da-vozika-turiste-ali-i-da-nosi-naoruzanje-sigurno-ste-se-pitali-koliko-kosta-pa-evo-i-cene-kurir-tv?utm_source=kurir&utm_medium=single_related&utm_campaign=adria_internal
Не може рај на земљи.