Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


eclipse4


Lazic

Neki su i dobili Brazil... :D




Hurricane

pobednik  [klanjam_se]

dajte ga na forum

mareskin

Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2018, 10:37
Neki su i dobili Brazil... :D





Nemojte da se primate... zna se... svak jebe ono ¹to dovede ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Eto, neko je ipak zabio Brazilu... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt

odma docek ispred skupstine za coveka + orden

drager95


Nika


monsterbnt

Sirioci zaraze.... pod parolom ''decu vam ne damo'' se bore za ukidanje vakcinacije, a po mogucnosti i za povratak u srednji vek.... 15 mrtvih od morbila im nije dovoljno...
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Pedijatar iz NS zarazena morbilima od nevakcinisanog deteta, Monsteru jel taj info tacan?

stilgar

Citat: monsterbnt poslato 28 Jun, 2018, 20:26
Sirioci zaraze.... pod parolom ''decu vam ne damo'' se bore za ukidanje vakcinacije, a po mogucnosti i za povratak u srednji vek.... 15 mrtvih od morbila im nije dovoljno...
sto su govnari ugasili torlak? svi mi stariji smo vakcinisani i nikad nije bilo problema, niko se nije bunio. verujem da se ni sad ne bi bunili da se vakcine proizvode ovde, ovako ko zna kakvo djubre i nekvalitetne vakcine se uvoze samo da bi neka stoka napunila dzepove na racun decjeg zdravlja. Nemoj samo da mi pricas o humanosti zapada i njihovoj brizi o deci i njihovom zdravlju.

monsterbnt

Citat: perlx poslato 28 Jun, 2018, 22:41
Pedijatar iz NS zarazena morbilima od nevakcinisanog deteta, Monsteru jel taj info tacan?

Jeste

Citat: stilgar poslato 28 Jun, 2018, 22:50
Citat: monsterbnt poslato 28 Jun, 2018, 20:26
Sirioci zaraze.... pod parolom ''decu vam ne damo'' se bore za ukidanje vakcinacije, a po mogucnosti i za povratak u srednji vek.... 15 mrtvih od morbila im nije dovoljno...
sto su govnari ugasili torlak? svi mi stariji smo vakcinisani i nikad nije bilo problema, niko se nije bunio. verujem da se ni sad ne bi bunili da se vakcine proizvode ovde, ovako ko zna kakvo djubre i nekvalitetne vakcine se uvoze samo da bi neka stoka napunila dzepove na racun decjeg zdravlja. Nemoj samo da mi pricas o humanosti zapada i njihovoj brizi o deci i njihovom zdravlju.

Torlak nije ugasen nego prodat i sad pare uzimaju stranci. Nema veze sa humanoscu. Pitanje je kriminalne i korupcijske prirode, nikako zdravstvene.
Niko se od njih ne buni sto mi ne proizvodimo vakcine nego se bune protiv vakcine generalno, kao i protiv mnogih drugih medicinskih tretmana. Maja Volk naprimer se izlecila od raka hemoterapijom, a sad prica bajke kako ce da se svi izlece od svega jeduci sirovu hranu ali samo ako je spremljena u original nutribulet aparatu koji ona (gle cuda) prodaje...

Gospodja Stojkovic je naslednik Sladjane Velkov, lazne doktorke koja se borila protiv vakcina i medicine generalno, prilikom toga prodajuci svoj ''cudotvorni'' lek za sve, i koja je nestala iz javnosti kad se pokrenula policijska istraga zbog ugrozavanja zdravlja ljudi koji su na njen savet odbijali terapiju i lecili se magicnim lekicima. Takodje je tvrdila da bolesti ne postoje, da je sunce hladno, da nas vakcinama cipuju, da svetom vladaju reptilijanci, da su cipele zlo.... Kad joj je zapretila robija njene ideje i sektu preuzima Stojkovicka.

Kako te sektaske price S. Velkov ovde ne prolaze, Stojkovicka sve upakuje u pricu patriotizma pravoslavlja i velikosrpstva koja se ovde lako guta i nastavlja dalje da radi na istim stvarima na kojima je radila i Velkova. Stojkovicka se bezobzirno sluzi lazima u ostvarenju svojih ciljeva. Npr za prethodni protest gde ih se skupilo jedva 200 pa su se nakacili litiji za valjevsku gracanicu, gospodja je tvrdila da ih je bilo preko 5000 ali mediji to nisu hteli da objave, izmislja studije koje potvrdjuju njenu pricu kako vakcine izazivaju autizam i rak, gura medicinske tekstove iz poedesetih godina kao dokaze za svoje tvrdnje i slicno... Gospodja Stojkovic bez imalo stida napada Draganu Petrovic, majku male nadje koja je bila imunokompromitovana i koja je na kraju umrla od morbila... Minusirajte koliko ocete al ta zena je slucaj za svoju profesiju (psihijatar za one koji ne znaju)....
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Ma da mi nategnemo malo Aju Jung, pa kud puklo da pukne.  :)

monsterbnt

Citat: Hattrick poslato 28 Jun, 2018, 23:21
Ma da mi nategnemo malo Aju Jung, pa kud puklo da pukne.  :)

Al ruzna je ko da je hitler izvadio iz kinder jajeta
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe


Јама у коју су бацани Срби
Оскрнављена Јама Међугорје и канализационе цеви маркета „Бинго“ гурнуте у њу

Друштво за заштиту од животиња

idanijel


Hattrick

Citat: monsterbnt poslato 28 Jun, 2018, 23:27
Al ruzna je ko da je hitler izvadio iz kinder jajeta

Ono sto jes, jes.  [rofl]

mali_zmaj

Citat: El Jefe poslato 28 Jun, 2018, 23:36

Јама у коју су бацани Срби
Оскрнављена Јама Међугорје и канализационе цеви маркета „Бинго“ гурнуте у њу


Nista cudno....





jin-jang

eclipse4

Nek im se vucic izvini sto su Srbi bacani bas tu.