Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Klinci iz Srbije resili da voze jeftino

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Glava Dole

U inat visokim cenama benzina :)
A ni kocnice mu nisu potrebne kolko vidim... to sigurno radi po sistemu samolansiranja u slucaju udara, ko u vojnim avionima :)

bucko


Hurricane

..realno skroz, meni na alfi kad sam je ono kratko imao u svakom momentu sijale bar 3-4 lampice..

Govance kvarljivo

coolermaster

nista gore do sporog interneta

Kanarinac

E nek si im rekao! Ja vozio alfu i nikad me ostavila nije, a lepo sam presao.

lord_oblivion

Znaèi i golfovi se kvare?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

perlx

Kako se prepoznaje skup ljubitelja VW? Po narandzastoj boji neba od Check Engine lampica.

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

eclipse4


mrle

zajebavace nas ti isti afrikanci, kao sto su nekad rumuni i bugari dolazili kod mojih u Vranic da beru kukuruz i pomazu na jesen u berbi svega.

Boban_m

Manji je problem da li ce nas afrikanci zajebavati u narednih 30-40 godina od toga da ce judeo-hriscanska civilizacija ostati dominantna samo u Amerikama i Australiji.

eclipse4

Citat: mrle poslato 26 Jun, 2018, 23:24
zajebavace nas ti isti afrikanci, kao sto su nekad rumuni i bugari dolazili kod mojih u Vranic da beru kukuruz i pomazu na jesen u berbi svega.

kod mene ovde u kraju pun kurac rumuna i bugara rade za dnevnice.....ima ih mozda 100-150 u selu

stilgar

Citat: Boban_m poslato 27 Jun, 2018, 01:03Manji je problem da li ce nas afrikanci zajebavati u narednih 30-40 godina od toga da ce judeo-hriscanska civilizacija ostati dominantna samo u Amerikama i Australiji.
Naravno da ce da opstane samo u amerikama kad tramp dobio zeleno svetlo da ne primaju muslimane u sad. Stvorili isis poterali 5 miliona muslimana u evropu a oni se zatvorili. Sad ce da sacekaju 20-30 godina da dodje americki papa da da mig da se krene u novi krstaski pohod ovaj put u evropu, al sa interkontinentalnim bojevim raketama. Nacrtace krst na svaku. Posle tri cetri generacije kad izvetri radioaktivnost dodju da pokupe prezivele mutante i da im dadu posao u najnovijem svetskom poretku. Kakva govnjiva ekipa upravlja amerikom. Da kojim slucajem sutra potone amerika ko atlandida verujem da bi pola planete slavilo. Jos da vir povuce i one degenerike engleze pff festa.

Boban_m

#40374
Fenomen je mnogo siri i opasniji od toga. Latinska Amerika i Australija nemaju veze s tim sto govoris. Stvar je o pogresnoj politici Evrope jos od 90ih u vezi sa ovim problemom. Mogli su na mnogo primjera da vide da koncept multikulturalizma ima svoje limite od Francuske do Balkana. Ali stara, bezidejna, ohola matora kurva Evropa vise nije bila sposobna ni da uci ni da se mijenja. Cak ni sad vecina nije sposobna da povuce paralelu izmedju onog sto se nama desavalo i toga sto se njima desava sad.

stilgar

Bobane, da nisu ameri zapoceli arapsko prolece pa razbucali malo egipat malo vise libiju, da im nije zinulo dupe za naftom u siriji pa malko podgrejali isis, ako sam dobro pratio i al kaida je delo cie i bin laden familije samo je pukla tikva... Jugoslaviju nismo rasturili mi kao narod nego su ameri nasli ovde potkupljiva govna, pa da nam napokon naplate prevaru veka, sto ih copa zezno, iako je on hrvat oni tuku po srbima itd. Sve teroristicke grupe su u sukobu sa amerima al im njihovi nato saveznici u evropi blizi pa rokaju ovde ako i oni nisu orkestrirani iz USA. Seti se Busha kako je penio posle 11 septembra, stavio porodicu Laden u avion da idu kuci, a vojsku poslao u Avganistan da trazi Bin Ladena, usput postavili lojalna lokalna govna i razvukli naftovod. Mada ima jos jedna verzija zasto Avganistan, zbog proizvodnje maka, pa preko siptara plasman u evropu. Sve je to biznis velike Amerike divne demokratske zemlje koja se svim silama bori za ljudska prava posebno za jednakost LGBT zajednice. Ubedjen sam da bi bilo mnogo manje zla na ovoj nasoj namucenoj planeti da nema amera i engleza. A sto se tice multikulturalizma pa u americi ima nacija iz svih delova sveta, kao i vera. Dobro indijance su pobili, meksikanci su neprijavljena radna snaga, crnci su dezurni krivci za sve, jevreji su bankari, siptari diluju drogu, a hostapleri su senatori. De ces vecu zbrku. Nesto im bas bela katolicka hriscanska populacija ne cveta, osim sto su najbrojnija LGBT populacija. Aj da menjamo temu samo se nerviram bez veze. jebo amere zaradi lovu ojadi ih ako mozes i bezi negde na jamajku il cubu :)

mrle


bogdan

brate mili , surovo realno

Slaninar

Hoæu ovakvu majicu.  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic