Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Dukags poslato 10 Maj, 2018, 19:50
(devojke obièno imaju jednu veæu jednu manju sisu, a ova izgleds ima dve manje)

pa i muskarcima desno jaje visi vise nego levo...pa sta sad....meni sise i ne trebaju kad vec daje picku :)

Glava Dole

Sta si bre zapeo uragan sise pa sise? Guza je najbitniji deo zenskog tela sto se mene tice... ako je zdepasta npr dzabe joj bilo kakve sise. A prevelike sise su mi cak i odbojne, volim srazmerne... ako npr neka sitna riba ima lopte za basket u grudima to mi je cak i ogavno. Ako ima lepu facu i slatku guzu slobodno moze da bude ravna ko daska sto se mene tice, napalicu se ko konj :)

eclipse4


Glava Dole

Dupe moze da bude i musko i zensko [rofl] a kad se kaze "guza" sigurnije je na sta se misli :) Kao da je to bitno u prici guza/dupe vs. sise i sta je po necijem ukusu bitnije na nekoj devojci :) Ja zbog dobre bulje(kompromis [rofl] ) idem i na kraj sveta ako treba a samo zbog sisa mi ne bi palo na pamet :)

eclipse4

Citat: Glava Dole poslato 11 Maj, 2018, 01:44
Dupe moze da bude i musko i zensko [rofl] a kad se kaze "guza" sigurnije je na sta se misli :)

bebu ???  [rofl]

Glava Dole

Pedofilija - bolest najmilija [rofl]

Andreja

Iseèeno iz snimka, poku¹avaju da provale èemu slu¾e dugmiæi a uz to i ne rade  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Bata Mige stavio u grupi za patrole na Viberu... ;D ;D ;D



eclipse4


Nika


K0le

Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2018, 14:17
Iseèeno iz snimka, poku¹avaju da provale èemu slu¾e dugmiæi a uz to i ne rade  [rofl]


Da me ne shvati¹ pogre¹no, al kadar je takav da  ovaj dingospo desno.. mLogo lièi na na¹eg Velikog Voðu  [rofl]

OKi

Citat: K0le poslato 13 Maj, 2018, 08:37
Da me ne shvati¹ pogre¹no, al kadar je takav da  ovaj dingospo desno.. mLogo lièi na na¹eg Velikog Voðu  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]

El Jefe


Изгледа да нико не зна да ли је овај скроз лево са младине или младожењине стране.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Ne bi me zacudio naslov u kuriru:

NAUCNICI U SOKU:
PREDSEDNIK VUCIC ZADAO PUTINU SAHOVSKI PROBLEM NAKON CEGA JE PUTIN MORAO DA KONSULTUJE SVOJE NAJPOZNATIJE MATEMATICARE I SAHISTE!

Lone Wolf

Путин: "Мени већ више није смешно.. да му кажемо да га зајебавамо или не? "
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Mislim da je to ona faca,pustio bih Tihomira sad,al ako skontaju da sam ja...,sta onda!!?
jin-jang

milomir22

Ne okusi sniclu, trebalo je Dacica da posalje...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt

gleda on nju gleda ona njega