Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: viper poslato 13 Decembar, 2017, 18:26
Mi smo poznati po tome da mo¾emo mnogo toga da podnesemo, ali kada nam pukne film leti perje na sve strane.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Eh kad se setim ¹estog oktobra kako je letelo perje... Pobili smo svu bagru od '45-te do tada...

eclipse4

tad ste ogromnu gresku napravili :)

to je dovelo goveda i legalne mafijase poput onog pavijana djindjica a takodje  ste porodili i pickoustog kao i ostale pionire prodavace i  komadace srbije!

pa

http://www.tcds.com.br/arquivos/brinde5.jpg

PECA BMW

sta se primas ,, ¹esti oktobar nije ni postojao . da jeste ne bi danas bilo . . .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

bio 5i tad su sve zakuvali,onaj zmaj sa 13 godina nosio burek ili gadjao govnima sta vec pricao...pustili ga iz obdanista  [rofl] [rofl] [rofl]

nemojmo se primati :)

Lazic

Ti si previ¹e mlad... Odrastao sam u ne ba¹ slobodnoj i ne ba¹ bogatoj zemlji, iz dana¹nje perspektive mnogo bogatija, a slièno (ne)slobodna, ali tada su svi ¾eleli da ¾ive bolje... Kad sam mislio da æemo da skinemo govna i krenemo da sreðujemo zemlju, doveli smo onog tvog ¹to je do 87-me veæ 3 godine radio za amere, pa onda 13 godina ratova i izbeglica i ubijanja i demonstriranja da se njega otarasimo, niko nije oèekivao da æe da doæi gori... A Ðinðiæ je od Nikole Pa¹iæa jedini koji je bio stvarno sposoban da preokrene situaciju i pored le¹inara oko njega... Neæemo nikad saznati ali znam da je umeo da preveslava i naciste i Ruse i Amere i da bi na kraju zavrnuo i domaæe lopove, ako ni¹ta bar da vrate dobar deo para nazad... Ovaj vodi politiku posle koje æe morati hitro da be¾i ¹to dalje i svestan je toga i to me malo pla¹i jer æe dati sve od sebe da se pobijemo dok on pali sa parama...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2017, 00:20
A Ðinðiæ je od Nikole Pa¹iæa jedini koji je bio stvarno sposoban

u vreme dok je on bio aktuelan sam cesto visio po lokalnom sup-u , sve do jednog pandura sam cuo da je on mafijas i lopov , zbog cega su oni to tako govorili ni dan danas ne znam ali i ne zanima me ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Znam ja za¹to su panduri tako govorili... Kad bi znao ¹ta su sve savremenici govorili za Nikolu Pa¹iæa, a èovek skoro sam razjebao habzburg¹ko carstvo...

UFF

koga boli kurac


ajmo sad na smesne i zanimljive slike

eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 14 Decembar, 2017, 00:38
Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2017, 00:20
A Ðinðiæ je od Nikole Pa¹iæa jedini koji je bio stvarno sposoban

u vreme dok je on bio aktuelan sam cesto visio po lokalnom sup-u , sve do jednog pandura sam cuo da je on mafijas i lopov , zbog cega su oni to tako govorili ni dan danas ne znam ali i ne zanima me ..

Zato sto je to i bio...jedini tad legalni mafijas.
Na srecu ubise ga rodoljubi na vreme al nazalost dodje pickousti,koji vodi njegov
u politiku

Pravda za UFFa ajmo na smesne slike

Lazic





@pomraèenje:
Ti "rodoljubi" su dokazan olo¹ olo¹a i sve samo ne rodoljubi, a za pièkoustog si i ti glasao, ¹ta kao nisi znao kakvu æe politiku da vodi? Prevario te? Mda... I veze nema Ðinðiæeva spoljna politika sa ovim govnarom... Samo pogedaj privredni rast i zadu¾ivanje pre av i od 2012-te do danas...

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot


Hurricane

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2017, 00:51




@pomraèenje:
Ti "rodoljubi" su dokazan olo¹ olo¹a i sve samo ne rodoljubi, a za pièkoustog si i ti glasao, ¹ta kao nisi znao kakvu æe politiku da vodi? Prevario te? Mda... I veze nema Ðinðiæeva spoljna politika sa ovim govnarom... Samo pogedaj privredni rast i zadu¾ivanje pre av i od 2012-te do danas...


Sta si ovo iskopao, majke ti? Neki nemacki predratni erotski casopis?

Lazic

Ne¹to nemaèko predratno... :)

Lazic


Biker-Boy

Cura na slikovit nacin prezentuje ono sto joj treba u zivotu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 14 Decembar, 2017, 00:51
@pomraèenje:
Ti "rodoljubi" su dokazan olo¹ olo¹a i sve samo ne rodoljubi, a za pièkoustog si i ti glasao, ¹ta kao nisi znao kakvu æe politiku da vodi? Prevario te? Mda... I veze nema Ðinðiæeva spoljna politika sa ovim govnarom... Samo pogedaj privredni rast i zadu¾ivanje pre av i od 2012-te do danas...


glasao sam za tomu diplomu ne za pickoustog licnog......glasao iz razloga koji sam vec naveo,a to je da posle toliko godina borbe konacno dobijes mesto predsednika,ja sam mislio da ce i govna da si jedu samo da ubede narod da su oni prave,pohapse sve,okrenu politiku...medjutim......oni ne uradise nista.....pa cak ni ono sto su obecali....

jebi ga lazicu veliko sam govno izjeo,sto...ali jeli i ostali inace ne bi dobili izbore...pa jeli caki oni sto nisu glasali,jer su glas tehnicki opet njima poklonili.....zato im vise nisam nikad dao niti cu im dati....

a o djindjicu ne zelim ni da diskutujem...postavili ga "rodoljubi" i njegovi licni drugari gde mu je i mesto ......cim te tebe americki predsednih lupka po ledja i pruza ti podrsku,znaci da za svoju drzavu ne radis.
ostalo znam...

eclipse4


Jovan D


UFF

eclipse4 pa mogao je da plati i 9.99 i da trazi 99 koga briga koliko je platio, njegova stvar i nema poente da se ulazi u diskusiju o tome a da li ce dobiti koliko trazi to je drugo pitanje

zamisli na berzi hoces da kupujes nesto sto je juce skocilo 100% i nudis prodavcu 50% vise od jucerasnje vrednosti i to jos argumentijes kako znas koliko je juce vredelo i da ce on da zaradi 50% ni za sta (a rizik investicije zaboravljas)

sto bi on zaradio samo 50% kad to vec vredi 100% vise? tj koga briga koliko je on platio i koliko je nekad kostalo, ako ima i dalje po toj ceni kupi i ti tamo gde i on, ako nema onda plati koliko covek trazi jer izbora nemas