Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Мислим да овде треба повући историјску паралелу. Пошто многи сматрају да се политичка карта Европе данас поклапа са картом Хитлеровог рајха. Наиме је господин Хитлер поставио границе школовања нижих раса, па су тако Пољаци могли да заврше само основну школу а Срби средњу. Вероватно је зато и данас такав тренд, Пољаци су преплавили Европу, посебно Велику Британију,  радећи на црно најгоре послове за било какву надницу. А Србима диплома факултета не треба кад могу да раде у Лиру за 25.ооо.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

diploma u srbiji ima samo jedno znaèenje. zloupotreba. jedan batica je u sred beograda napravio mnogo zajebanu firmu, mnogo jak uspeh, mnogo jake plate radnika, od nièega. poèo sa ¹ibicom. slabo ¹kolovan.  kad je posto jak, sjebali ga obrazovani sa diplomama. ko i jugoslaviju.

mali_zmaj

KOd mene dolazi stolar,koji je inaèe elektrotehnièki in¾injer!!  Ne pada mu napamet da radi svoj posao,zaraðuje vi¹e nego dobro od stolarije!!
jin-jang

Joker

Zato sto je pametan. Zanat je mama, samo treba znati raditi a ne slomiti kicmu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Major


Major



Lazic


durmitor2000

😁

Sent from my MI 5 using Tapatalk

mkt


Lazic


Zverinjak II


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Ivicat

So untrue.

Znamo kako engleska kraljevska porodica vlada. Vrlo uspesno.

Kada bi dozvolili onom gore sa sisama da vlada umesto njih, koliko bi Engleska opstala?

Andreja

Forum podivljao sa SuperCub-om! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

pièka im materina. ova tri fosila mora da su ubili bleka stenu èim imaju voliko ordenje



mnogo ih je tuko usranom motkom


UFF