Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..pa bolje da radi na autima za 500-600 nego sa ljudima za 300-400

Pametan covek, posteno..

mali_zmaj

Zalost..,ajd barem nosi mantil,malo masan i nije bjeli al je mantil....
jin-jang

Bori¹a

ovako ako sjebe kola popravice neko drugi, a ako mu rikne pacijent...

El Jefe

Када сам игром случаја радио као возач, упознао сам у тој бранши доктора машинства. Коме је дипломирани архитекта зидао септичку  јаму.
Друштво за заштиту од животиња

bucko

Bilo ono pitanje zasto je u Srbiji dobar espreso?
Zato sto u sanku rade ljudi sa diplomom.

UFF

pa vi idite i ucite skolu magarci :D

borisa okaci im tvoju danasnju sliku sa fb ovde



elem htedoh da okacim u sta vam je danas izmamilio osmeh buckovu picu sa govedjom koju nisam jesko skoro god dana ali nisam stigao da slikam, bio gladan i u zurbi

Kostić

interesantna je ta pojava, da se ljudima sa papirom u ruci, èudi masa kako rade niskorodne poslove, a niko ih ne sili silom. ene u rudniku nema rudara, pa ko je gladan, mo¾e da zaradi za leba. jo¹ je interesantnije da ima vi¹e ljudi sa papirom, nego ljudi bez. ¹ta æemo sad, a? pa zaposliæemo ljude sa papirom na mesto koje pripada ljudima bez papira i mir ukuæi. prioritet ne bira. papir je dobar samo da se njime obri¹e dupe kad se kenja u prirodi, a nema li¹æa u blizini. jedan obièan vozaè autobusa, ako pogre¹i, odnese mnogo vi¹e ¾ivota nego jedan hirurg. exsapmple jelda.

Kostić

da pojasnimo pojam pokazivanja diplome ljudi, koji rade na niskorodnim poslovima:

onaj ko pokazuje diplomu, a radi recimo ko ðubretar, samim tim èinom, di¾e sebe iznad niskorodnih biæa pod okriljem parole: kako sam ja vredan, eto nemam poso u struci pa moram da nosim ðubre da ne umrem gladan.

umri roðaèe, koga zabole kurac.

iznadrodna biæa su sveop¹te zlo, ukorenjeno u èoveèanstvu milijardu godina.

ego je baba jeba svij baba jebova.

Kostić

meðutim, ta pojava ima jednu dobru osobinu po papir. papir papiru u nedostatku papira da metlu, pa niskorodnom ostane da dr¾i ruke u d¾epovima i pljucka po livadi, jer njegov poso radi iznadrodno biæe, koje treba da jede. kako je èovek umno biæe, on shvata da je bolje da iznadrodno biæe jede niskorodni leba, dok se ne uka¾e prilika za kavijar. niskorodni mo¾e da glocka ¾ir, dok mu se ne posreæi da jede leba. kavijar mo¾e da gleda na slike.

naravouèenije: nema jaèeg tripa od prvobitnog. udri smilju po fitilju. koga zabole kurac za papiropokasce




UFF

blog kosta tvoj blog


ili ispeci pa reci deci (sve u jednom postu)

Lazic


UFF

cetuje sa samim sobom
muva samog sebe pre "sexa" pred spavanje  [rofl]

nadji nesti zensko jbt narkomanku neku, njoj nece da smeta  ;D

Lazic


Hohštapler

Al ¹to se ovog tièe Kosta je u pravu...
©ta on sad hoæe, pokazuje diplomu pa nama treba da ga bude ¾ao...?
Hiljadu puta sam rekao, zavr¹en fakultet tebi NE GARANTUJE posao, znanje garantuje posao, i naèin na koji ga radi¹.
I ja imam diplomu fakulteta pa ne mislim da sam i¹ta pametniji ili bolji od nekoga koji je nema. Ja sam samo imao roditelje koji su (hvala im) bili spremni da mi plaæaju da ¾ivim dok sam se ¹kolovao. I oni su to smatrali jako bitnim. Danas mi ta diploma mo¾e doneti posao koji je u najboljem sluèaju plaæen upola od onoga ¹to danas radim i za ¹ta se nisam ¹kolovao.
Fakultet (¹kolovanje) je alat, ako zna¹ da iskoristi¹ onda vredi, ako ne ume¹ -pa ko te jebe.
Kao da kupi¹ set gedora i dr¾i¹ ga na polici i sad misli¹ da ti neko (dr¾ava) duguje ne¹to zato ¹to si to kupio. Nikome dr¾ava ne duguje ni¹ta.
To doba "ja sam zavr¹io fakultet i zaslu¾ujem posao i platu" je hvala Bogu iza nas.  Razni mudroseri su nas zbog takvog sistema i doveli tu gde smo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Sve to stoji, i sve bi to bilo super da nisu na mnogim radnim mestima preko krvnih, burazerskih i stranackih veza uhlebljeni ljudi koji nemaju tri cuke o poslu na koji su se uvalili, dok u medjuvremenu gomila strucnih ljudi (koji nemaju vezu vec samo diplomu i znanje), radi po trafikama, kanalima i sl.
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

a de da rade niskorodni, kad ti sa znanjem i diplomama rade po trafikama? i za trafiku ti treba krvna veza. tamo gde nema fabrike i proizvodnje, nego ima ¹oping centara, (trafika je inaèe ¹oping centar dase razumemo), nema ni dobitka. jedna kesa se vrti u krug, pa ko æapne, æapno je. nije poenta u tome ¹to neki tamo pajseri na vlasti turaju svoje na dobre struène pozicije iako nemaju znanje, to isto bi uradio i onaj sa diplomom, jer to nema veze sa znanjem nego sa plemenskim manirima. znanje je znanje, priroda èoveka je mnogo vi¹e od znanja. traje milion godina, ¹to znaèi, mnogo pre nastanka znanja, èovek je bio takav kakav je. hijerarhijski trip znanje gore, neznanje dole je poèetak kraja zdravog ¾ivota i buduæi kraj èoeka kao biæa. mlogo te¹ka filozofija, malo kome jasna i duboka. ¹to je veoma oèigledno.



mnogo se bolje ¾ivelo pre nastanka znanja i struke i podele na gore i dole. d¾aba kukate.

Hattrick

Citat: Biker-Boy poslato 19 Septembar, 2017, 01:54
dok u medjuvremenu gomila strucnih ljudi (koji nemaju vezu vec samo diplomu i znanje), radi po trafikama, kanalima i sl.

Strucni ljudi bi prvenstveno trebali biti sposobni i strucni, da sami sebi obezbede hleb na stolu. Da znaju da ono sto su naucili, to znanje, prodaju, primene ga u praksi, naplacuju to drugima, i lepo od toga zive.
I ne samo da obezbede hleb na stolu sebi,  vec da upravo oni budu vektori progresa, da oni budu ti koji ce zaposljavati one manje obrazovane.
A ne da ocekuju od tih drugih, manje akademskih gradjana, da osmisle ideju, pretoce u koncept, skupe kapital, otvore firmu, nadju dobavljace, nadju klijente, pa na kraju njih tako strucne i sposobne zaposle da smrde za mesecnu platu. Hoce ali na nosenju gajbica. Proslo je vreme mahanja diplomama. Mada u kapitalizmu to vreme nikada nije ni postojalo.

monsterbnt

Citat: Biker-Boy poslato 18 Septembar, 2017, 20:35


Zasto vredjas jadnog majmuna i to jos glumca iz kultnog filma? Sta ti je  skrivio?
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

Jbt u pravu si, ovaj desno jos nije ni poceo da evoluira :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

CitatMada u kapitalizmu to vreme nikada nije ni postojalo.

taèno