Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


eclipse4


Lazic

@Dukags:

®ika56 skakao taj dan sa njim... Pohvalio mu pona¹anje... ®vakala bulja gaæe pa se nije pona¹ao kao kreten...




Citat: Milos96 poslato 04 Avgust, 2017, 19:08
Citat: Laziæ poslato 04 Avgust, 2017, 18:58
Baba roga... :D

[rofl] [rofl] [rofl] [kralj]
:-*

eclipse4

alarm!alarm!      sendvicar na vidiku   izvredjan mu je tata!!!!

Lazic

Ne mogu da se naverujem, MM forum poseæuje neko ko ima potrebu da brani onu uvredu za orangutana... :o [facepalm]

mali_zmaj

Progres Lazicu,ne razumijes ti to !!  Hahahhaahahah    [rofl]

Da ne povjerujes...   [samoubistvo]
jin-jang

Lazic

Ne, ja i kvaziorangutano ljubac na istoj planeti, nikako...

eclipse4

lazicu....nakaci ovo na svim forumima i fejsbukovima  zemaljske kugle


Lazic

Neæu, uhapsiæe me zbog izazivanja panike...

Biker-Boy

Ja mislim da njegova (vulinova) sama pojava siri paniku, ono, kad ljudi malo zastanu i skontaju, jbt kakva moroncina nam je ministar odbrane  [samoubistvo] [doh] [panic]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

jin-jang

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

Citat: eclipse4 poslato 04 Avgust, 2017, 19:10
Citat: UFF poslato 04 Avgust, 2017, 16:11
a u njemu je sta?


eeee tu je ta tehnika skrivena :)

pokusacu da napravim jedan TL video sa prljavim bazenom i kako ce biti nakon ciscenja.
imali smo nevreme i par pozara u okolini i nije bio pokriven pa sad izgleda zalosno...ali kvalitet vode je za popiti bez problema.


ma da izmislio si toplu vodu

eclipse4

jok bre radi sa ladnu.

necu se brukam ako e radi...cek prvo da vidimo kako funkcionise.
ja vodu u bazenu nikad ne menjam (mislim na sezonu) uvek mi je u full kvalitetu,medjutim kad ga usisavam jednom nedeljno,izbacim oko 150-200l vode (realno to je nista) ali ipak ocu i taj sstem da napravim da nista ne bacam :)

UFF

ni ja u mom ne medjam vodu i uvek je dobra
usisavam svaki dan i ne koristim ususivac vec obicno jebeno crevo, posle svakog kupanja obidjam par krugova oko bazena da napravim manji vir a i pumpa na izduvu je usmerena da pravi isto. ako dodas ono sranje za skupljanje prljavstine na gomilu super a ako ne nema veze jer se zbg kovita sve skupi u sredinu svakako, po svakom ulasku na drain ventil roknem crevo, otvorim ga i jednostavno usisam tj izbacim sa dna svu skupljenu prljavstinu napolje uz par metara obicnog creva tj dzabe

za ph regulaciju imam testere, kad je hlor problem to regulisem sa koncentratom koji mi je bora63 nabavio iz vodovoda, kad ph treba da se spusti to opet regulisem kislinom (komsija kupio na tone pa odem po par litara kad mi zafali) pored toga sa vremena na vreme dodam algicid a bube sa povrsine pokupim mrezicom

u prevodu veci bazen jeste skup ali mozes i do jaja jeftino da prodjes ako znas sta radis (aj ne kupujem tablete i ostala sranja)

u poslednje vreme sam poceo da razmisljam i preradi shipping kontejnera ili kupovine neceg ovakvog 10x5 metara mada i sam znam da mi to realno nije potrebno i da pojede pola dvorista

voda nije problem jer je posle sa pumpom iskoristim da zalivam travnjak, tuje i drvece

http://www.kupujemprodajem.com/Intex-ULTRA-FRAME-RECTANGULAR-9-75m-x-4-88m-x-1-32m-44853691-oglas.htm?filter_id=122946149

eclipse4

pa pazi,nemam potrebe svaki dan jer je uvek cist,sad smo se malo zajebali jer ga nismo ga pokrili a bili neki pozari i neki vetar.
usisavam ga istim jebenim crevom kao i ti uz dodatak  "cetka"....nisam ni mislio da kupim robota ili neko cudo za to,jer mi je zabava i ovako :)
a pumpu sam i ja isto usmerio da pravi vir,medjutim imam i sistem (homemade) koji tera sve na jednom kraju bazena,a tamo sam hteo da ugradim sistem koji ce povlaciti....
neznam sta koristis od pumpi ja sam uzeo veliki pescani filter (sa 850e na 100e :)  ) ali vidis ako stavljam na "sabijanje" ventil onda ide jako sporo ako pumpa nije ukljucena a ako je ukljucim,ode 100l za minut,ako stavim na "filtriranje" prljam pesak bespotrebno i onda stvaram veci rizik (a hoce obavezno) da se deo otpada vrati u bazen,ako stavim na "pranje" onda ga jos vise zagadim.....sad cu mozda i drugu pumpu da angazujem,za probu,da tera samo ovaj filter na usisavanju.mada me mrzi iskreno.

za hlor koristim hlor a za ph minus ph minus :) sve sto ti koristis je potpuno ispravno ali jebem ga,mrzi me da zamolim nekog da mi to uzima iz firme....a i imam za naredne 3-4god.
alge nikad nisam imao niti cu ih imati,a one ti govore koliko ti je to "uvek dobra"....

a te velike ne verujem da cu kupiti,niti praviti,jeste kul ali vecinu vremena beskorisno.


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick


stile

Jesu to novi glumci za novu seriju sto ce se snimati DINASTIJA KARIC :D