Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta


Biker-Boy

Nesvesne samoubilacke tendencije :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 18:39
Ma da 6 miliona ampera
17 spratova puta 5 stanova puta 75 ampera=6375A... :)

edit:
Izvinjavam se, jedna faza je pre¾ivela, 4250A... :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

jevta

Citat: Laziæ poslato 18 April, 2017, 18:49
Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 18:39
Ma da 6 miliona ampera
17 spratova puta 5 stanova puta 75 ampera=6375A... :)

edit:
Izvinjavam se, jedna faza je pre¾ivela, 4250A... :)
A na drugom kraju kabla 200 ili 250 ampera osiguraè standardno na izvodu.it Trafo stanice
Budi sreæen ¹to nisi u pravu

megaidiot

ali ostavio jednu fazu za reso da skuva kafu dok dodju iz distribucije... [rofl]

jevta

Po mojoj proceni trafo 1000 kVA ili 1600 ampera osiguranje
! No longer available

Ja kad napravim izgleda kao ovaj na kraju
! No longer available

Dukags

Citat: Biker-Boy poslato 18 April, 2017, 18:18
Ne¹ ti meni izgorit vi¹e!!!  [rofl] [clapp] [klanjam_se] [kralj]  [pomazi_me] 



A pazi ima jaèi i slabiji osiguraèi  ;D ] [rofl]

Biker-Boy

Nije uopste naivan mali :D
I feel the need..... the need for speed !!!

K0le


PECA BMW

Cisto da imate da ne zajebete nesto

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 19:33
Citat: Laziæ poslato 18 April, 2017, 18:49
Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 18:39
Ma da 6 miliona ampera
17 spratova puta 5 stanova puta 75 ampera=6375A... :)

edit:
Izvinjavam se, jedna faza je pre¾ivela, 4250A... :)
A na drugom kraju kabla 200 ili 250 ampera osiguraè standardno na izvodu.it Trafo stanice
Budi sreæen ¹to nisi u pravu
Aha, sad kapiram, i ako teoretski svaki stan mo¾e da vuèe po 75A, ja sam u stvari povukao tih 400 ili 500A na trafo stanici... ? :D Znam da im je trebalo dva sata da vrate faze... ;D A ¹ta ako bi svako hteo da vuèe koliki su mu osiguraèi? Nova trafo stanica? :D

U svakom sluèaju ispred nosa mi je bukvalno isparilo oko 30cm bakarnog kabla, morao sam da ribam èetkom onaj deo strujomera gde ulaze ¾ice, sve je bilo oblo¾eno bakrom, unimer je pi¹tao kratak spoj gde god da sam pipnuo, a danima sam posle oseæao miris bakra u nosu... ;D

UFF


Glava Dole

Imas jos sliku onih zavarenih kljesta? :)

Lazic


Glava Dole


Lazic

Be¾i bre, odo' da spavam... ;D :-*

Glava Dole

Lepo spavaj, sisate plavuse sanjaj ;D :-*

Kostić

ja jednom kad sam bio mali, sedeo znojav bez majce na parketu i turim kumulator da se puni, dr¾im zgole ruke klemu i naslonim se na radijator. dva dana sam gaðo ljude varnicama po ulici. a pre pe¹esedamosam godina mo¾da i manje, prao trafo stanice ma¹insiki, sa VODOM po vojvodini. ¹ta sve tamo turaju ko pripomoæ... u jednoj smo se ne¹to zajebali, pa pola NSa nije imalo struju. æuto sam ko riba dok nisu popravili... a terali nas da nosimo plastièni ¹lem, ko za¹titu. ne samo znam od èega.  laziæu, usporio si turbinu na ðerdapu.... ;D

juga

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2017, 00:33
Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 19:33
Citat: Laziæ poslato 18 April, 2017, 18:49
Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 18:39
Ma da 6 miliona ampera
17 spratova puta 5 stanova puta 75 ampera=6375A... :)

edit:
Izvinjavam se, jedna faza je pre¾ivela, 4250A... :)
A na drugom kraju kabla 200 ili 250 ampera osiguraè standardno na izvodu.it Trafo stanice
Budi sreæen ¹to nisi u pravu
Aha, sad kapiram, i ako teoretski svaki stan mo¾e da vuèe po 75A, ja sam u stvari povukao tih 400 ili 500A na trafo stanici... ? :D Znam da im je trebalo dva sata da vrate faze... ;D A ¹ta ako bi svako hteo da vuèe koliki su mu osiguraèi? Nova trafo stanica? :D

U svakom sluèaju ispred nosa mi je bukvalno isparilo oko 30cm bakarnog kabla, morao sam da ribam èetkom onaj deo strujomera gde ulaze ¾ice, sve je bilo oblo¾eno bakrom, unimer je pi¹tao kratak spoj gde god da sam pipnuo, a danima sam posle oseæao miris bakra u nosu... ;D
Citat: Laziæ poslato 19 April, 2017, 00:33
Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 19:33
Citat: Laziæ poslato 18 April, 2017, 18:49
Citat: jevta poslato 18 April, 2017, 18:39
Ma da 6 miliona ampera
17 spratova puta 5 stanova puta 75 ampera=6375A... :)

edit:
Izvinjavam se, jedna faza je pre¾ivela, 4250A... :)
A na drugom kraju kabla 200 ili 250 ampera osiguraè standardno na izvodu.it Trafo stanice
Budi sreæen ¹to nisi u pravu
Aha, sad kapiram, i ako teoretski svaki stan mo¾e da vuèe po 75A, ja sam u stvari povukao tih 400 ili 500A na trafo stanici... ? :D Znam da im je trebalo dva sata da vrate faze... ;D A ¹ta ako bi svako hteo da vuèe koliki su mu osiguraèi? Nova trafo stanica? :D

U svakom sluèaju ispred nosa mi je bukvalno isparilo oko 30cm bakarnog kabla, morao sam da ribam èetkom onaj deo strujomera gde ulaze ¾ice, sve je bilo oblo¾eno bakrom, unimer je pi¹tao kratak spoj gde god da sam pipnuo, a danima sam posle oseæao miris bakra u nosu... ;D
Laziäu kretenu jedan, raèun ti je kao u AVAV-a, po tvojoj raèunici stan u zgradi ima anga¾ovanih 30kw, si loood, aj izraèunaj!