Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Jo¹ samo neko da citira ovo, baciæu peglu...

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY


eclipse4


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Sta ti radi ta zena? Aj je sad uci sve po redu, lagano... tursija, ajvar i sta sve ide uz to pred zimu... pasulj sa rebarcima pod obavezno... kupus i slan i sladak... ribanje i usisavanje se podrazumeva... pa u slobodno vreme moze da skokne do posla da zaradi neki dinar [rofl] Ti naravno za uzvrat ne smes da pogledas ni jednu razgolicenu cicu nego samo komentarises zenici koliko ima celulita na lepoj napucenoj guzi ako takva prodje pored tebe ;D I svi srecni- svi zadovoljni ;D

Lazic

Poèeo sam kao zmaj... Cela strana propagande parade.... [rofl][rofl][rofl]

Dukags


Lazic

Ovo samo kroz maglu i mo¾e da se vozi...

El Jefe

Леп пример секира дизајна.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

ovo je neki jako los photoshop...
pogledaj disk i lancanik, kao iz lose igrice

Lazic

Trup A320 dok ga voze na recikla¾u, let Cactus 1549 koji je januara 2009-te sleteo u reku Hadson po¹to se najeo ptièurina... Krenuo na posao, u radnji ispred zgrade stajao na kasi kad sam èuo vest na radiju, blabla let za blabla 3 minuta posle poletanja sa aerodroma La Gvardija u Nju Jorku se sru¹io u reku Hadson, svih 145 putnika i 9 èlanova posade je pre¾ivelo, WTF? Brka car... ;D

image sharing

stilgar

Citat: Milos96 poslato 15 Septembar, 2016, 08:27
Sta ti radi ta zena? Aj je sad uci sve po redu, lagano... tursija, ajvar i sta sve ide uz to pred zimu... pasulj sa rebarcima pod obavezno... kupus i slan i sladak... ribanje i usisavanje se podrazumeva... pa u slobodno vreme moze da skokne do posla da zaradi neki dinar [rofl] Ti naravno za uzvrat ne smes da pogledas ni jednu razgolicenu cicu nego samo komentarises zenici koliko ima celulita na lepoj napucenoj guzi ako takva prodje pored tebe ;D I svi srecni- svi zadovoljni ;D
Ti nisi zenjen kad tako mastas :)

penzos

Ni¹ danas, Stambol kapija (ni¹ka tvrðava)


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 15 Septembar, 2016, 08:27
Sta ti radi ta zena? Aj je sad uci sve po redu, lagano... tursija, ajvar i sta sve ide uz to pred zimu... pasulj sa rebarcima pod obavezno... kupus i slan i sladak... ribanje i usisavanje se podrazumeva... pa u slobodno vreme moze da skokne do posla da zaradi neki dinar [rofl] Ti naravno za uzvrat ne smes da pogledas ni jednu razgolicenu cicu nego samo komentarises zenici koliko ima celulita na lepoj napucenoj guzi ako takva prodje pored tebe ;D I svi srecni- svi zadovoljni ;D

®ivim sam. ;)

Svako sprema svoju kuæu. Ona njenu, ja moju. Milina.  ;) [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


gmum44

sve neke lepotice!!!!!!!!!!!






Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Biker-Boy

Citat: gmum44 poslato 15 Septembar, 2016, 21:07
sve neke lepotice!!!!!!!!!!!








u jbt  :o  ovo su neke trandze garant  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 15 Septembar, 2016, 21:20
Citat: gmum44 poslato 15 Septembar, 2016, 21:07
sve neke lepotice!!!!!!!!!!!








u jbt  :o  ovo su neke trandze garant  ;D


Impresionira me tvoja moæ opa¾anja! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.