Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Jecko

Hattrick...za to sto ti pominjes...nije samo Saudi.....masa tih arapskih princeva se bahanalise....najvise po Londonu....
skoro je jedan odavde sa 32-3 godine preminuo....infrakt.... Bas se pitam sto tako mlad....

Ovde je zakonom zabranjeno da govoris ili pises ista lose protiv vladajuce porodice, a mnogo su ludi sto se tice bezbednosti....recimo da ukucam ime doticnog u google neko bi mi zakucao na varata...

Samim tim je u medijima ovde bilo zabranjeno pominjanje bilo kakvih bahanalija iz princeve proslosti....on je preminuo jer je neko odozgo tako zeleo....nicim izazvano jel....

p.s. Ako vas toliko zanima sve to, pisacu u onoj mojoj temi...da ne davimo ovde i idemo u off topic :)

balcan girl

pa kad ti zabusavas sa pisanjem jbg :D :D :D :D :D a kako je krenulo bolje da se obavestim na vreme :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: Jecko poslato 10 Februar, 2016, 08:15
Hattrick...za to sto ti pominjes...nije samo Saudi.....masa tih arapskih princeva se bahanalise....najvise po Londonu....
skoro je jedan odavde sa 32-3 godine preminuo....infrakt.... Bas se pitam sto tako mlad....

Ovde je zakonom zabranjeno da govoris ili pises ista lose protiv vladajuce porodice, a mnogo su ludi sto se tice bezbednosti....recimo da ukucam ime doticnog u google neko bi mi zakucao na varata...

Samim tim je u medijima ovde bilo zabranjeno pominjanje bilo kakvih bahanalija iz princeve proslosti....on je preminuo jer je neko odozgo tako zeleo....nicim izazvano jel....

p.s. Ako vas toliko zanima sve to, pisacu u onoj mojoj temi...da ne davimo ovde i idemo u off topic :)

Dupli standardi postoje u svim dru¹tvima, ne samo u tom.
Vladike u dvorcima od zlata i besnim autima, komunistièki/socijalistièki direktori, srpski/italijanski kriminalci koji su najveæi vernici, politièari svuda itd.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Naravno, samo je komsijina krava uvek veci problem... :D

balcan girl

sta cu ja kad volim sve da znam :D :D :D a iskreno vise verujem tebi pastetus nego televizijama :D :D :D :D a druga stvar takav naèin zivota mi je totalno suprotan od onoga koji ja zivim i samim tim interesantan :D a s obzirom da ce jos malo muslimani u evropi biti vecina onda ce verovatno demokratski da izaberu vlast koja ce da nametne potpuni isti sistem pa rekoh da znam na vremee :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: Jecko poslato 10 Februar, 2016, 08:38
Naravno, samo je komsijina krava uvek veci problem... :D

Ne vidim ¹ta ti nije jasno u vezi kom¹ijine krave?!?

Ako kom¹ijina krava jede moju travu to je problem, ako moja krava jede kom¹ijinu to je odlièno :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

najpametnije kupiti zirafu.. ogradis livadu i utreniras je da pase kod komsije

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Ne vredi, ne vole te previ¹e fine. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mkt


El Jefe

http://s14.postimg.org/hfjyel2gh/image.jpg
Швајцарски председник иде на посао
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Mos mislit sta bi mu nas prosjecni ministar rekao... Dje mu je audi osmica jebol on sliku svoju!!!
jin-jang

MIGE

Citat: El Jefe poslato 10 Februar, 2016, 18:55
http://s14.postimg.org/hfjyel2gh/image.jpg
Швајцарски председник иде на посао
stvarno je tako..cesto ide i busem...sedi sa drugarovim ortakom skoro svaki dan...normalan covek

Zverinjak II


Hattrick

Citat: El Jefe poslato 10 Februar, 2016, 18:55
http://s14.postimg.org/hfjyel2gh/image.jpg
Швајцарски председник иде на посао

Al' zato Albanski narko dileri u Svajcarskoj, koji primaju socijalnu pomoc, idu po cigare i novine Lamborghinijem.
Svakoj budali svoj ringispil.  :)









p.s: http://ink361.com/app/users/ig-579775549/albaniancars777/photos

VR 46

Ne postoji zastava koju mrzim ali zato ova crveno crna...
Twist of wrist!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

balcan girl

sto bi ja to ubila od batinaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

ko ce vama da ugodi vis da covek nudi poso, platu, kitu i topli obrok svaki dan i opet ne valja :)