Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

Citat: penzos poslato 09 Februar, 2016, 12:56
Pa to kada doðe sa posla! Od moje li æe plate da ¾ivi!?

zene ne mogu ni da rade tamooo, osim ako nije neki posao od kuceeee, mada koliko vidim malo menjaju misljenje jer nemaju ni zenskog doktora niti bilo sta sto im treba u zenskom rodu, mada uvek mogu da dovedu sa strane :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SSZGO

kome je tu lose, dal zenama ili ovima sto ih izdrzavaju
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

pa pravo da ti kazem ja zelim da radim, zato sad i uèim da bi mogla da nadjem bolji posao, ne bi bas da budem zatvorena u èetiri zida non stop....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SSZGO

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2016, 13:41
pa pravo da ti kazem ja zelim da radim, zato sad i uèim da bi mogla da nadjem bolji posao, ne bi bas da budem zatvorena u èetiri zida non stop....

a medju 4 zida, pa pustaju valjda i na livadu malo...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

aha, al opet ogradjeno zidom :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ivicat

Citat: balcan girl poslato 09 Februar, 2016, 13:41
pa pravo da ti kazem ja zelim da radim, zato sad i uèim da bi mogla da nadjem bolji posao, ne bi bas da budem zatvorena u èetiri zida non stop....

hm  ;D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,20995.0.html


balcan girl

 pomogao mi je boban sa postupkom zadatka pa sam dobila 7+1 na ispituuu :D :D :D :D i sta znaèi to hm? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

chengelle

...hodi slobodno da te deka naguzi
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: Jecko poslato 09 Februar, 2016, 08:50
Saudi je katarstrofa....zensko ne sme samo u prodavnicu....samo ako je u pratnji oca, brata ili muza... [facepalm]

A za to vreme Princ Saudijske Arabije, unuk kralja Al Saoudi-a, zivi 300 dana godisnje u Parizu, koks, kurve, alkohol, diskoteke, 80% ortaka Srbi, 90% obezbedjenja Srbi, svakodnevne zurke na gajbi, transvestiti u spavacoj sobi, i da ne nabrajam najzivopisnije detalje.
A, da, tu su i obavezna kesh kolica, cisto da se ne ide taksijem:







Slikano u Aveniji Foch 26, ispod stana mladog gospodina  :)

A ti marvo u peskovitoj otadzbini idi umotana crnim carsafima na +45, i budi postena, ne pokazuj clanke  :)

balcan girl

jos zamisli ides sa majkom koja je umotana u carsav i dune vetar i podigne èarsav i naravno naleti ona njihova religiozna policija i krene sa bièevanjem a ti treba da kazes da, to je super, tako treba :D :D :D zamisli da si musko tamooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Ne znas sta je gore jebote, da li da se pobunis, pa i tebe da peglaju kao konja, ili da te heftaju u mozak ceo zivot, a ti se pravis kako ti je sve to cool, i bas do jaja.  :)

balcan girl

pa bilo mi lakse da dam ovakav primer jer ako kazem zena bice vam svejedno :D :D :D :D u stvari neeee, kod nas jos uvek vazi pravilo moju zenu samo ja smem da bijem :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Pa doduse to si u pravu. [thumb_up]

MOJU ZENU SAMO JA SMEM DA BIJEM.  :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Pitanje je ko je tu koliko sretan. I ko je moderan, a ko primitivan.

! No longer available

Vi¹e slobode tra¾i i puno odgovornosti, inaèe napravi¹ sranje. Velik procenat ¾ena i  mu¹karaca nije za to. Na ¾alost.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

po meni slaninar mesas babe i zabe al nema vezeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!