Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Polako, nestace i ta nafta pa ce opet jahati kamile i goniti koze...

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mkt


SSZGO

Citat: Biker-Boy poslato 08 Februar, 2016, 22:48
dzaba im svo zlato, pare, Ferariji, oblakoderi.... kad su u glavama jos u srednjem veku  [doh] [povracanje]

mislim da saudijci nesto nemaju puno oblakodera...

mada im to nesto ne smeta da nase ribe tretiraju kao stoku a svoje lokalne moraju da cuvaju
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

#32724
Citat: bigbad86 poslato 09 Februar, 2016, 02:16
Polako, nestace i ta nafta pa ce opet jahati kamile i goniti koze...

o kome to pricas

saudiska arabija

oni baziraju dohodak na nafti oko 70 posto, i imaju je za sledecih 100 godina, toga nikad nece nestati, ali cena nafte je pala sto znaci da moraju da  zategnu kais i svoje rezerve kojima mogu da kupe srbiju 150 puta ce morati racionalnije da trose
mozda ce morati i sami da pocnu da peru svoje ferarije... ali to je dobro za njih jer su debeli...

ostale zemlje u regionu odavno baziraju prihode na uslugama biznisu trgovini turizmu, njih nafta vise ne dotice jer cini 10tak posto prihoda

zar se ne brines vise za zemlje npr poput srbije koje baziraju dohodak na otimanju od gradjana i nemaju nikakve resurse niti rezerve novca niti turisticke atrakcije
srbija bazira dohodak na kradji novca preko taksiranja svega i svacega , plata penzija, akciza na benzin duvan itd i nemamo nista sto stvara novi prihod


ako sa male razdaljine sagledas situaciju, srbija je u sunovratu poslednjih 30 godina , svake godine u sve goroj situaciji i bez ikakvih nagovestaja da ce se ista promeniti osim na gore...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Slaninar

Bud¾et se finansira od akciza i poreza jer privreda ne postoji. Ipak, sama nazovi dr¾ava se finansira iskljuèivo od zajmova koji æe na¹u decu uèiniti robovima. Jer gotovo ni¹ta ne izvozimo, a uvozimo puno stvari. Te devize su od spoljnih zajmova, s lepim kamatama.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Saudi je katarstrofa....zensko ne sme samo u prodavnicu....samo ako je u pratnji oca, brata ili muza... [facepalm]

Slaninar

Citat: Jecko poslato 09 Februar, 2016, 08:50
Saudi je katarstrofa....zensko ne sme samo u prodavnicu....samo ako je u pratnji oca, brata ili muza... [facepalm]

Prava ¾ena zna gde joj je mesto.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Ako ti zena dodje u dnevnu sobu znaci da se otkacio lanac u kuhinji :P
Smrt SVIMA!!!!

bucko

Sto je vencanica bele boje ? Da se slaze sa belom tehnikom.

Ovi su liberalniji

http://s11.postimg.org/5rqhkwvsj/Dubai_2016_214.jpg

Slaninar

Meni ovo sve normalno. Nema ¹ta da pije¹, pu¹i¹ u tr¾nom centru - ima kafana za to. Ljubimci? Uðe¹-izaðe¹, kupi¹ ¹ta ti treba, nije to piknik mesto. Ljubljenje i vatanje po tr¾nom centru? Romantiènije je i u WC-u motora¹ke kafane, nego u tr¾nom centru. Rol¹ule i skejt... isto, najbolje motor da tera¹ kroz tr¾ni centar.

Sad, ovo za oblaèenje, pi¹e da treba da bude pristojno, da se izbegava (ne da je zabranjeno) da se vide kolena, ramena.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

U Duabiu samo sto ne setaju goli.... i ja smatram to gluposcu bilo gde....isto kao ona devojcica sto je setala u "sorcu" po Knezu...

bucko


Jecko

Yup, to im je jedna od retkih radosti u zivotu..... meni su Arapkinje stvarno ruzne....ali kad su lepe....onda su nestvarno lepe...  [srce] [srce] [srce]

http://s22.postimg.org/602zu64td/12695168_967305416684242_2119655129_o.jpg

Hohštapler

...meni ona Mia Kalifa nije ni¹ta posebno... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

Citat: Jecko poslato 09 Februar, 2016, 08:50
Saudi je katarstrofa....zensko ne sme samo u prodavnicu....samo ako je u pratnji oca, brata ili muza... [facepalm]
i nisu za bolje

penzos

A ¹to bi ¾ena uop¹te izlazila iz kuæe, sem na poso!  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Slaninar

Citat: penzos poslato 09 Februar, 2016, 12:36
A ¹to bi ¾ena uop¹te izlazila iz kuæe, sem na poso!  [kralj]

Vidi se da si zaveden ovim evropskim la¾nim vrednostima omek¹ao. Kakav crni posao? U kuæi uvek ima posla!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Pa to kada doðe sa posla! Od moje li æe plate da ¾ivi!?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Februar, 2016, 12:22
...meni ona Mia Kalifa nije ni¹ta posebno... ;)

sad si me podsetio sta treba da obavim [rofl]