Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: penzos poslato 01 Septembar, 2015, 11:31
A za¹to misli¹ da su taksisti negde drugo mnogo bolji? Ili da su ljudi negde drugo bolji ili gori? Pa recimo Briselu ti je ðubre po ulicama, èiste jednom nedeljno. Ne preporuèuju ti da se kreæe¹ van glavnih ulica. Mo¾e da te nema u po bela dana. Da ne nabrajam, svi smo isti ljudi, ima nas ovakvih i onakvih!

Mene su vaspitali da je jedino bitno da li si èovek ili olo¹... :-* [cheers]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags


clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 01 Septembar, 2015, 13:20
Citat: penzos poslato 01 Septembar, 2015, 11:31
A za¹to misli¹ da su taksisti negde drugo mnogo bolji? Ili da su ljudi negde drugo bolji ili gori? Pa recimo Briselu ti je ðubre po ulicama, èiste jednom nedeljno. Ne preporuèuju ti da se kreæe¹ van glavnih ulica. Mo¾e da te nema u po bela dana. Da ne nabrajam, svi smo isti ljudi, ima nas ovakvih i onakvih!

Mene su vaspitali da je jedino bitno da li si èovek ili olo¹... :-* [cheers]

mislis svi smo ljudi malo ko je covek
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Tra¾io sam sveæom, nigde nema ljudi... Mogu na prste da vas nabrojim... :-*

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 01 Septembar, 2015, 15:37
Tra¾io sam sveæom, nigde nema ljudi... Mogu na prste da vas nabrojim... :-*

Smrt SVIMA!!!!

Lazic


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


banevuk

Kod mene u Sremèici . Golfiæ udario mo¹u Astri  [veryangry] [veryangry] [veryangry]









! No longer available

ljupche92

Dal je ovaj sa Golfom normalan!?
kako nije video coveka, na 2 metra od njega :o
Kako bi tek nekog na motoru skinuo!?!
[cheers] [cheers] [cheers]

Hohštapler

ISto tako. Ko i milion drugih ¹to je.
I opet golf 2, samo da napomenem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Kolko vidim sunce vam bije u oci. Moguce da je nizak vozac pa bio zaslepljen. Ne opravdavam naravno. Ljudi danju koristite duga svetla, pogotovu ko vozi mali motor ili skuter.

eclipse4

nije dao cak ni zmigavac!!!
sto ne predas snimak policiji?

Kanarinac


Lazic

Citat: banevuk poslato 01 Septembar, 2015, 18:38
Kod mene u Sremèici . Golfiæ udario mo¹u Astri  [veryangry] [veryangry] [veryangry]









! No longer available

Ovaj u astri je smotan na kub, u ovoj situaciji udaram direktno... ;D Jebe mi se za auto, osiguranja dobro plaæaju ovih dana...

Joker

Da, sigurno ti je to prvi instinkt...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

O daa, èovek skreæe levo, prepreèio se, pareeeeeeeeee... ;D

Prièam kad sam u kolima naravno... ;D Naroèito slu¾benim... ;D  :-*



edit:
@banevuk:
Obavezno snimak u policiju, inaèe najeba lik u astri ni kriv ni du¾an... Lik u gofu se pomerio sa mesta, dovoljno je da ka¾e da nije iza¹ao iz svoje trake i izvuèe se...

UFF

#30658
ako je lik u golfu posten i da realnu izjavu astra ce naplatiti kao i da je se udes desio
inace slazem se i sa lazicem i za jokerom
i ja bi ga rokno da sam u kolima i da teoretisem o tome, lik u astri nije imao vremena za teoretisanje vec samo za reakciju, gadjao je jarak tj travu da spasi budalu a da je znao da ga ceka bandera/drvo i da je imao vremena da razmisli verujem da bi i on odreagovao kao i lazic i ja tj direkt u budalu pa ko ga jebe


zakljucak: vozite suv ili neki visi auto, bolje on pod vama nego vi pod njim, ok trosi vise ali noge ili zivot nemaju cenu i ako ih vec rizkujete na motoru i sklanjate se svima bez obzira na prvenstvo onda bar da kompenzujete tj da se nekom najebete keve kad ste u kolima

Lazic

To...;D :-*

Inaèe lepo se vidi da nije ni¹ta gaðao, samo je refleksno izbegao prepreku... Doèekala ga je druga...