Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 27 Avgust, 2015, 21:23
sve sto moze musko mogu i ja samo bolje :D

Da vidim kako ces pisajuci da se potpises po snegu :P
Smrt SVIMA!!!!

Dukags


UFF

Citat: p0peye poslato 27 Avgust, 2015, 20:43
Е видиш шта су двоструки стандарди:
Да је то урадио младожења, сви би га тапшали по рамену и мислили да је прави баја. Подразумева се да је то нормално.
А кад то уради млада - одмах је дроља (не мешати са курва)...

! No longer available

goranvojska

pa brava koju otkljucava svaki kljuc.....nije nikakva brava a kljuc koji otkljucava vise brava eeeeeeeeeee to je pravi kljuc.               rece neki mudrac ne znam koji.

Ivicat


balcan girl

Citat: monsterbnt poslato 27 Avgust, 2015, 21:50
Citat: balcan girl poslato 27 Avgust, 2015, 21:23
sve sto moze musko mogu i ja samo bolje :D

Da vidim kako ces pisajuci da se potpises po snegu :P


da znas da cu ovo da provezbam cim padne sneg :D samo iz inata :D a znajuæi sebe ima i da uspem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: balcan girl poslato 27 Avgust, 2015, 22:22
Citat: monsterbnt poslato 27 Avgust, 2015, 21:50
Citat: balcan girl poslato 27 Avgust, 2015, 21:23
sve sto moze musko mogu i ja samo bolje :D

Da vidim kako ces pisajuci da se potpises po snegu :P


da znas da cu ovo da provezbam cim padne sneg :D samo iz inata :D a znajuæi sebe ima i da uspem :D

Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

#30587
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Masala masala na jednoj strani refresh moja dva posta :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

A tebi leeepo... ;D




Citat: balcan girl poslato 27 Avgust, 2015, 21:23
ima poslovica ono sto zena uradi djavo ne moze ni da zamisli :D
:o :wtf: [panic] [panic] [rofl]

p0peye

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Avgust, 2015, 21:44
Jebavo kum neku iz njegovog  sela, i sedim ja kod njega a ona ¹alje poruke da se vide uveèe, ka¾e kum meni tad ne mo¾e da veruje - sutra se udaje za lika iz susednog sela...
Birajte pametno koga æe te ¾eniti, to jedino mogu da ka¾em.
И тако кажеш, кум јебав'о, а...? :-D
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

gox


Motoriæ radi posao za sve pare, ideja za boène kofere, Pilion, Grèka :)

gox



Fotkao mobilnim more, nebo bilo oblaèno, kasnije fotkao prijatelje...kad sam kasnije u¹ao u galery imam ¹ta da vidim...pravimo planove a Bog se sme¹ka i namiguje...On zna pravi plan za nas :)

Lazic

Oblaci koji lièe na hmmmm, recimo ljudsko lice... ;D Lepa slika, al' boga ni od korova... :P ;D

http://s18.postimg.org/iy4gl7n61/11931722_10207951476283875_1780020624_ncopy.jpg

gox

Mo¾e i tako Laziæu... Sla¾em se, ljudski lik potpuno. Al æe se ovo pojedincu desiti nikad da ufotka ;) Meni se dalo, Bogu hvala :) Uzeo ljudski lik da ga lak¹e shvatimo...

Lazic

Mislim ipak da si ti zaslu¾niji za sliku... ;D :-* Inaèe ljudski mozak je hardverski pode¹en da prepoznaje lica svuda, èak i u oblacima, to ne znaèi da bog ima ljudski lik... :D

gox

#30596
Slikaj nebo 1000 puta... i pronaði lica...¾eleo sam da podelim ovu fotku sa vama...jer mi se nikad do sada nije desilo a fotkam mnogo...Pilion 1000 fotki...
Dopala mi se prièa jednog prijatelja prijateljici : " Hardver ti dobar al softver lo¹, treba da ga apdejtuje¹ " Vi¹e je to pitanje softvera :)
Svakako spada u zanimljive fotke, interpetacija je slobodna, izvinjavam se ako sam proma¹io temu i svako dobro svima na forumu ¾elim...


Slaninar

Bog je gej crnac.


Doèek Bolta i Koraæa pred skup¹tinom!  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mt:s

Mala gu¾va na pla¾i...


mkt