Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Citat: Ho¹tapler poslato 31 Jul, 2015, 15:09
Citat: Joker poslato 31 Jul, 2015, 13:41
Nisam ni ja rekao si ti tvrdio suprotno vec sam iznosio cinjenicu u formi pitanja da bih objasnio da i ako je besmisleno, sto i stvarno jeste, nije na odmet imatu to u garazi po principu "moze mi se".

Pitao novinar u èuvenom intervjuu Onazisa (najbogatijeg èoveka tog doba) da li mu je neprijatno zato ¹to su kapetonova i suvozaèeva sedi¹ta od njegove jahte (najveæe na svetu) napravljena od ko¾e penisa koja je ugro¾ena, gotovo izumrela (ta sedi¹ta su bila napravljena od ko¾e penisa neke vrste kita, plavog ili ne znam kog).
Onazis, nakrivi osmeh, uzme gutljaj vina i odgovori na pitanje novinara pitanjem:
"Za¹to pas li¾e svoja jaja?"
Novinar, zaæutao, nije oèekivao tako prostu reèenicu od nekog kao ¹to je Onazis, al ovaj oèigledno iznerviran pitanjem re¹io da bude i on bezobrazan, novinar æutao koji sekund i odmahne glavom i ka¾e:
"Ne razumem, kakve to veze ima?"
Onazis: "Li¾e svoja jaja zato ¹to mu se mo¾e!".
Vauu koja izjava, bahati matori debil.. Moze mu se , i meni se moze da tucem ljude po ulici ima slabijih od mene koliko hoces,pa jel radim to... Lupate gluposti.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags


UFF

Citat: Joker poslato 31 Jul, 2015, 10:10
A 180+ hp je upotrebljivo na ulici? Mozemo mi da se hvalimo kako vozimo masine ali sve sto ide na dva tocka, ima preko 600ccm i 140hp je cisto kurcenje i u isto vreme neupotrebljivo, tj apsolutno nepotrebno. Ja prvi se ne bih vratio sa 1000 na 600ccm, ali tvrdim da za ulicu, 600ccm je i vise nego dovoljno.

Tako i ovo cudo.. Ko ima novca, ima ga radi egzotike. Ne trebaju nam ali volimo..

a kako je na ulici upotrebljivo i tih 140konja?
bre bih 120konja i hiljadarku sa momentom
ja na mojoj stalno koristim skoro sve konje i definitivno sav moment a tih 140 konja na 600 ces koristiti koliko cesto?

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 31 Jul, 2015, 15:09
...
Pitao novinar u èuvenom intervjuu Onazisa (najbogatijeg èoveka tog doba) da li mu je neprijatno zato ¹to su kapetonova i suvozaèeva sedi¹ta od njegove jahte (najveæe na svetu) napravljena od ko¾e penisa koja je ugro¾ena, gotovo
...

Kako si formulisao reèenicu prvo mi je palo na pamet od ko¾e penisa obrezanih, jer je i ona ugro¾ena :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Sta sve tebi pada napamet :D

Hohštapler

Citat: UFF poslato 31 Jul, 2015, 16:28

a kako je na ulici upotrebljivo i tih 140konja?
bre bih 120konja i hiljadarku sa momentom
ja na mojoj stalno koristim skoro sve konje i definitivno sav moment a tih 140 konja na 600 ces koristiti koliko cesto?

Upravo to, konji su na ulici nebitni, osim na A-putu gde æe¹ ga dr¾ati pred blokadom.
Obrtni moment je bitniji.
Provali krivu obrtnog momenta za tvoj motor, gotovo da je ravna.

http://www.hondacb1000r.com/forums/attachment.php?attachmentid=11799&stc=1&d=1322313109

ps.
ako dobro vidim, razlika izmeðu crvene i plave je temperatura vazduha i vla¾nost, ni¹ta drugo
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Hohštapler

revzila... mani me... pogledaj razliku izmeðu Akrapa i stock auspuha... jeste milion. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boqy

Nisu to njihovi grafici, isti ti su na Akrapovic sajtu, zato i gledas samo stock.

Razlika je zapravo vrlo mala, ne gledaj linije, nego brojeve sa strane, sam grafik vrlo lako prevari èoveka, ne samo ovde, nego svuda gde je vezan za marketing neke vrste..

mali_zmaj

#30269
ma realno,sto konja je neupotrebbljivo,putevi nam uski,putna infrastruktura nikakva,los asfalt,vozaci bez kulture......,o porezu na luksuz i visokim registracijama da i ne govorim, nije da ne bih volio,ali sam brze i rizicnije vozio kle.a kad sam ga  imao, nego sad zephyra koji je jaci 20 konja..,ili bmw.a kad sam imao.... usporio sam,sa godinama, umjesto da idemo naprijed,sa svim gore navedenim stvarima od cesta,kulture itd.... mi nazadujemo... ne vrijedi,zavrnem motor u preticanju i to je to.... vratim se na putnu brzinu izmedju 80 i 100 km\h i to je to....,ima tu i psihe,djeca,porodica,ono,ovo.. strah da ne napravim sirocice od njih...,ali realno po nasim cestama... brza voznja je postala teski rizik.
jin-jang

BOKYBOY

#30270
...ma brate meni puna kapa  110 kW i 110 Nm...i ovako ne prelazim 120 km/h...divljanje je za stazu a ne za grad...  [flashing]

mali_zmaj

jin-jang

bigbad86

Meni dosta i 75 konja al da ima  500Nm :P

DraganPavlicevic

I meni je dovoljno ovih mojih 180ks.Voleo bih da probam Jokin zzr, tek toliko da vidim ¹ta mo¾e njegovih 200ks.

eclipse4

ja nikad ne iskoriscavam svih mojih 246 konja odjednom...da budem iskren nisam ni imao gde do sada


juga

#30276
Svi ste zaboravili da dodate jo¹ po jednog konja!!! :P


Popsy

jel se nesto desava tamo ili je primirje?
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mkt