Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

Citat: penzos poslato 30 Jul, 2015, 21:31



Mora da su ga Ameri radili, mnogo je znaru sa ovom produzenom viljuskom..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Pa jbg, jedino oni imaju kintu za takve stvari. Mora da bude malo du¾i, inaèe se ladno baca na leða  [panic]  Ovo je redizajnirani model, stari je izgledao ovako (za one koje ovakve ma¹ine ne zanimaju)


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

Neupotrebljiva ruzna sklopocija  ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

ovako nesto bi bilo poslednje prodato i na kupujemprodajem....koji uzas...

TEEfqd


freepartyman

 Amerikanci imaju neverovatnu crtu da izmisle nesto odvratno i neupotrebljivo ili da useru vec lep tudji dizajn.  A ovo je jet bike, sto je potpuno besmisleno voziti po ulici,ali posto oni preteruju u svemu tako me ne cudi ni nastanak ovog motora,koji je potpuno pointless...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

De, de, voze se mnogo grðe i neupotrebljivije stvari od ovoga... Jeste gadan i nepraktièan ali je za kurèenje du¹u dalo... Meni se ne sviða to ¹to je jet pogon povezan lancem sa zadnjim toèkom... Da je propulzioni motor, mogao bi da ubrzava mnogo jaèe bez proklizavanja i skakanja na zadnjaka. Mada d¾abe kad to ameri neæe ni da gaze kako treba... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

A 180+ hp je upotrebljivo na ulici? Mozemo mi da se hvalimo kako vozimo masine ali sve sto ide na dva tocka, ima preko 600ccm i 140hp je cisto kurcenje i u isto vreme neupotrebljivo, tj apsolutno nepotrebno. Ja prvi se ne bih vratio sa 1000 na 600ccm, ali tvrdim da za ulicu, 600ccm je i vise nego dovoljno.

Tako i ovo cudo.. Ko ima novca, ima ga radi egzotike. Ne trebaju nam ali volimo..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

juga

Voleo bi da imam Y2K, ako ni¹ta ima dobar zvuk!!!

Dukags


BOKYBOY


Major


freepartyman

Citat: Joker poslato 31 Jul, 2015, 10:10
ali sve sto ide na dva tocka, ima preko 600ccm i 140hp je cisto kurcenje i u isto vreme neupotrebljivo, tj apsolutno nepotrebno. Ja prvi se ne bih vratio sa 1000 na 600ccm, ali tvrdim da za ulicu, 600ccm je i vise nego dovoljno.


Ko je rekao da je upotrebljivo 180ks . Ne znam sta da ti kazem, ja vozim r6 od 125 ks ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Nisam ni ja rekao si ti tvrdio suprotno vec sam iznosio cinjenicu u formi pitanja da bih objasnio da i ako je besmisleno, sto i stvarno jeste, nije na odmet imatu to u garazi po principu "moze mi se".
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

Ne zovu ga dzabe Glas Razuma :)

Hohštapler

Citat: Joker poslato 31 Jul, 2015, 13:41
Nisam ni ja rekao si ti tvrdio suprotno vec sam iznosio cinjenicu u formi pitanja da bih objasnio da i ako je besmisleno, sto i stvarno jeste, nije na odmet imatu to u garazi po principu "moze mi se".

Pitao novinar u èuvenom intervjuu Onazisa (najbogatijeg èoveka tog doba) da li mu je neprijatno zato ¹to su kapetonova i suvozaèeva sedi¹ta od njegove jahte (najveæe na svetu) napravljena od ko¾e penisa koja je ugro¾ena, gotovo izumrela (ta sedi¹ta su bila napravljena od ko¾e penisa neke vrste kita, plavog ili ne znam kog).
Onazis, nakrivi osmeh, uzme gutljaj vina i odgovori na pitanje novinara pitanjem:
"Za¹to pas li¾e svoja jaja?"
Novinar, zaæutao, nije oèekivao tako prostu reèenicu od nekog kao ¹to je Onazis, al ovaj oèigledno iznerviran pitanjem re¹io da bude i on bezobrazan, novinar æutao koji sekund i odmahne glavom i ka¾e:
"Ne razumem, kakve to veze ima?"
Onazis: "Li¾e svoja jaja zato ¹to mu se mo¾e!".
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major