Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma fora je samo lista motora jbt
zamisli da se javi jasminko ili neki preprdavac automobila :D

sad cu dodam neke ali da kazemo normalnije pozeljnije a ne sva govna koja sam imao u zameni i slicno, da napravimo foru pa svi da turimo po stpisak precrtanih :D

Dukags

#28261
 [facepalm]
Citat: UFF poslato 06 Mart, 2015, 13:51
ma fora je samo lista motora jbt
zamisli da se javi jasminko ili neki preprdavac automobila :D

sad cu dodam neke ali da kazemo normalnije pozeljnije a ne sva govna koja sam imao u zameni i slicno, da napravimo foru pa svi da turimo po stpisak precrtanih :D
©ta, u zameni, fali novim kamionskim gumama (iako nemam kamion) ili ¹atoru za svadbe sa sve escajgom?  [facepalm]

______

BOKYBOY

#28262
Citat: UFF poslato 06 Mart, 2015, 13:51
ma fora je samo lista motora jbt
zamisli da se javi jasminko ili neki preprdavac automobila :D

sad cu dodam neke ali da kazemo normalnije pozeljnije a ne sva govna koja sam imao u zameni i slicno, da napravimo foru pa svi da turimo po stpisak precrtanih :D

@Hurricane...nisi preDZvrljao one bivse... ;D
@UFF...a,to...e pa onda jbg,ja sam malo motora promenio,20-tak samo... [dunce] p.s.Kako se Dzvrlja? [neampojma]

Hurricane

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2015, 13:51
ma fora je samo lista motora jbt
zamisli da se javi jasminko ili neki preprdavac automobila :D

sad cu dodam neke ali da kazemo normalnije pozeljnije a ne sva govna koja sam imao u zameni i slicno, da napravimo foru pa svi da turimo po stpisak precrtanih :D

..pico stavi Majestija, kad sam ja mogao Yuga, mo¾e¹ i ti velièanstvo...  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

stavio sam nesto, sad kad se javi revolucija sa spiskom ode 4um u qrac

boki samo dopisi u podesavanju profila, ne moras da se igras sa bojama pa da ispadnes gay kao ja :D

Andreja

Saæu da dodam i ja, kad se veæ kurèimo, imam kr¹eve kakvima bi mnogi pozavideli :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

drkao sam se pola sata da ime motora bude napisano u boji u kojoj je motor bio :D

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2015, 15:26
drkao sam se pola sata da ime motora bude napisano u boji u kojoj je motor bio :D

...ja pola boja ne mogu ni da se setim...a ni godista... [ludak]

UFF

 [rofl] moras da ih precrtas :D

evo andrej ce da ti objasni kako

ajmo dalje ko je sledeci sa spiskom?

Andreja

Ja krenuo da sastavljam spisak, stavio boje ali neæe da mi svaki motor stoji u jednom redu pa napisah referat :D

Inaèe, mnogo je lak¹e da se spisak (u bojama, precrtan) napi¹e ovde, dok se kuca post... Posle samo C/P. Vidim da je UFF provalio (a kako i ne bi kad je mothafuckin admin :D ), u onom padajuæem meniju je izbaèeno samo par boja, za ostale morate da se pomuèite... Tj. otkucati naziv boje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

sta je sad, opet ga merimo  [neampojma]

BOKYBOY

...ljudi,aj neka mi neko kopira ovu moju garazu,neka precrta sve sem poslednjeg motora i onoga "Hronoloski 1987-2015" pa neka mi vrati da stavim...ja n'umem...Hvala unapred,placam pivo [cheers]

Andreja

Hronoloski 1987-2015: -Puch-pony express, Tomos-APN6, Tomos-14M, Tomos cross junior, Tomos-E-90, Tomos-BT-50s, MZ-125, MZ-250, MZ-251, CZ-175 enduro, Gilera-200T4, Suzuki-PE400, Suzuki-GS-850g, Kawasaki-GPZ550uni-trak, Kawasaki-GPZ600R, Kawasaki-GPZ900R, BMW R-45, BMW-R65, Honda CB750F, Honda-CB1000F, Yamaha XT600, Yamaha-YZF-600, Yamaha YZF-750, KTM LC6, Honda CBR900RR SC28, Yamaha R1 98', Yamaha YZF 1000R, Kawasaki-ZZR 1100, Yamaha-YZF 1000R-opet

Pivo ne pijem  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

#28273
Citat: Andreja poslato 06 Mart, 2015, 16:06
Hronoloski 1987-2015: -Puch-pony express, Tomos-APN6, Tomos-14M, Tomos cross junior, Tomos-E-90, Tomos-BT-50s, MZ-125, MZ-250, MZ-251, CZ-175 enduro, Gilera-200T4, Suzuki-PE400, Suzuki-GS-850g, Kawasaki-GPZ550uni-trak, Kawasaki-GPZ600R, Kawasaki-GPZ900R, BMW R-45, BMW-R65, Honda CB750F, Honda-CB1000F, Yamaha XT600, Yamaha-YZF-600, Yamaha YZF-750, KTM LC6, Honda CBR900RR SC28, Yamaha R1 98', Yamaha YZF 1000R, Kawasaki-ZZR 1100, opet Yamaha YZF 1000R

Pivo ne pijem  [cheers]

...al Vinjak derem....to lutko!!! [klanjam_se]

ipak je bila rakija u pitanju...  ;D
Rakiju ne pijem al` vinjak derem !!!

mrle

Citat: Andreja poslato 06 Mart, 2015, 16:06

Pivo ne pijem  [cheers]

silno gre¹i¹ sinak, silno gre¹i¹.


Setim se onog velikog grafita
"Pivo, hvala ti za moje sreæno detinjstvo"

Nadalina

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2015, 15:26
drkao sam se pola sata da ime motora bude napisano u boji u kojoj je motor bio :D

[rofl] [rofl] [rofl]
Dzukela u podznaku

UFF

Citat: Andreja poslato 06 Mart, 2015, 15:38
Ja krenuo da sastavljam spisak, stavio boje ali neæe da mi svaki motor stoji u jednom redu pa napisah referat :D

koristi < br > na kraju vozila za novi red  ;)  (samo bez razmaka izmedju zagrada)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Andreja

Fala, sa'æu da re¹im :)
+
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

@El Jefe...jel ovo musko ili zensko...? [neampojma]