Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

Realno da realnije ne moze! ;D ;D :D

Dzukela u podznaku

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bishke

Danasnji program na poslu

You should do one thing every day that scares you

El Jefe

http://s17.postimg.org/z62eba8m7/Grobnik_1979.jpg
Grobnik 1979. Ispracaj mog kuma i njegovog suvozaca na put u Afriku.Sleva na desno - Mr.Kolman i suvozacica, na prvom HD-novije generacije u ex YU, moj  kum pored njegovog BMW 1950 god. (stariji model sa dve bregaste), i dvojica nepoznatih, koji tada nisu to bili.Moguce je da je ovaj skroz desno suvozac
Друштво за заштиту од животиња

Radanovic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Nadalina

Naredna fotka je vise tuzna no smesna, ali da je zanimljiva - ooooo, da!
Elem, kao sto znate, Kina i opsesija cajevima je najnormalnija stvar ovde. Na ulici cete videti gomilu ljudi kako nose termose ili plasticne boce sa cajem. Oni ovde vodu ne piju, najozbiljnije! Meni su se cudili sto pijem obicnu vodu a ne samo i jedino caj.
E, sad, sto si bogatiji, to vise i uzivas' u ispijanju caja, tj. imas mogucnost da sebi priustis svakakve setove za caj, sto poseban za caj, ovo ono...

Bas kad sam bila sad na odmoru na ostrvu, isla sam i u fabriku proizvoda od sandalovine... Da li je potrebno reci da sam videla narukvice od sandalovine koje kostaju i po 10-15 hiljada eura?! Ja sam bila u fazonu, ma vi niste normalni.... Za te pare kupim motor. I auto. I ostane mi jos da odem na odmor. Motorom.
Bas tu u fabrici proizvode i setove za ispijanje caja - posebne stolove sa stolicicama i te fore. Najjeftiniji set je oko dve hiljade eura. Ti se bas i ne prodaju najbolje - previse su obicni...

Nije samo to ono na sta oni bacaju pare sto se pijenja caja tice; tu su i cajnici i soljice i sve ostalo kako bi taj ritual bio sto 'savrseniji'.
Mada, kad malo bolje razmislim - svaka budala ima svoju zanimaciju. Oni imaju caj, mi imamo motore.

I, dolazimo do fotke. Cajnik na fotki. Sedimo jedno vece kod prijateljice, u njenom preeeeeeeeeeeefantasticnom stanu, i pitaju oni mene sta mislim koliko kosta cajnik. Ja kazem, nekih 100 eura max. Oni - vise. 200. Vise. 500. Vise. Pa, dobro, bre, koliko?!
Tricavih 1100 eura.

Dzukela u podznaku

Jecko

Ova stopala su mi jeziva....

Nadalina

Ooooooo da!
E, ali sve to ima svoje zasto...
To im je kao spoj Zemlje, neba, tela i duha. Cela je to filozofija...

Meni su bila zanimljiva da se igram.
Naravno, kad sam posla da ih uzmem, samo su me pogledali i znala sam odma' - okeeeej, ne pipam, bez brige. :D :D :D
Dzukela u podznaku

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Hohštapler

I ja  sam èajoholièar, ali mi èajnik nije bitan veæ sam èaj ;)
1100e.... pfff...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic


eclipse4


eclipse4

corinth canal grcka




pescane dine i americko meksicka granica




ovako izgleda hemijski elemenat bizmut




izgled vilice pre vadjenja mlecnih zuba





meteor posle pada na zemlji



poredjenje macijeg i covekovog vida




poletanje atlantisa posmatrano sa medjunarodne svemirske stanice




presek kabla koji ide po dnu okeana





Radanovic


Dukags


Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man