Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

APOSTOLèièak

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Septembar, 2014, 14:00
Citat: BOKYBOY poslato 22 Septembar, 2014, 18:41
Citat: zVuk poslato 22 Septembar, 2014, 18:38
Citat: njanja poslato 22 Septembar, 2014, 18:23
Ono kada od hostaplera napravis Beogradskog smekera ahahah





jos samo da dodje u beograd....:D

...vala u ovm bermudama moze samo u Obrenovac..mada se i tamo voda povukla... :P

...bio sam sako-kravata taj dan, i¹ao na neku konferenciju u BG, i kad smo stigli, u kolima moja draga treba da ruèa (makrobiotika, njoj se sve posebno priprema) zamoli mene da joj otvorim neku konzervu u kojoj je neka tunjevina od neprcane morske vode u umaku od maslinovih suza....
I ja car to prospem po pantalonama...
Pa sam konfenernciju propustio i nazvao brata Njajnu da idemo na kafu - èovek mi doneo ¹orc i patike (èamce) da ne bi i¹ao ko svinja sa prljavim pantalonama od sakoa, tako da:
Za moj  dana¹nji izgled pobrinuo se Njanja!
:-*

ps.
Posle sam taj dan i¹ao i do Obrenovca, i to ba¹ ovako obuèen! ;)

Ne znate vi situaciju kad je moja supruga trebalo da se naðe sa ho¹taplerom jer sam ja bio na nekom putu a trebao sam da mu vratim rezervni toèak od njegovog kom¹ije... ma duga prièa..... uglavnom, dolazi moja supruga kuæi i poluzabrinuto mi ka¾e: "Otkad se ti dru¾i¹ sa ljudim koji nose kravate i sakoe?" :))))) Ja umro od smeha, pomalo joj drago a opet nije sigurna otkud meni takav prijatelj i gde sam uop¹te mogao da upoznam nekog takvog:) Jer naspram ovih mojih kretena ho¹tapler joj doðe k'o otkrovenje :)


Plazma Keks

zubi su mu zuti jer je pri'mo kruti ;D

clutch&brake

Izvini Jecko odakle tebi ovako kako da kazem privatno-porodicna slika? [panic] :o :o
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Joker

Jel bila njegova devojka tu sa vama? :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Psssst!!!   [zvizdi]  [nono]

Jeca je bila u poseti jedan vikend... pa smo je vodili da lomi srca Novosaðanima - i¹lo joj od ruke.  ;D

I Plazmeni, ne staj mi na muku, imam ¾ute zube ko kukuruze, ali ne mogu da ih izbelim... oti¹ao sam bio kod zubara da mi beli zube, ovaj me izbacio iz fotelje,
po¹to mi je to kom¹ija i zna da nikad nisam imao ni jedan jedini kvaran zub, nikad, rekao mi je da ako ih budem izbeljivao da æu ih upropastiti i da se ne zajebavam nego da budem sreæan ¹to su zdravi...  [doh]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Pusti ti to... ;D


Jednom godisnje idi na skidanje kamenca i izbeljivanje laserom koje uvek imas na popustima i kosta oko 2000 dinara.. I naravno kontrola na vreme... Cim se primeti neka promena ides kod zubara i to je to...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

koliko znam, izbeljivanje nije dobro za gledj. takvi su kakvi su, vazno je da imas sa cime da jedes

Hohštapler

Citat: Joker poslato 26 Septembar, 2014, 10:04
Pusti ti to... ;D


Jednom godisnje idi na skidanje kamenca i izbeljivanje laserom koje uvek imas na popustima i kosta oko 2000 dinara.. I naravno kontrola na vreme... Cim se primeti neka promena ides kod zubara i to je to...

Jednom u 2 godine mi skida kamenac, onim vodenim mlazom, a izbeljivanje laserom mi nije spominjao...
Prièao mi je da ovo izbeljivanje (koje nije hteo da mi radi) je neka kiselina ma mi to dr¾i na zubima par tretmana... i da posle opet po¾ute posle odreðenog vremena.  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Ovo je izbeljivanje laserom, dva tretmana po sat ipo vremena.. Jeftina a dobije se po tri, cetiri nijanse... Ne steti zubima (bar ja za ovih par godina sto vidjam to nisam primetio ili cuo da se bilo ko pozalio). Naravno da zubi izgube nijansu ili dve nakom par nedelja ali sve to zavisi od odrzavanja.. Jbg, najbitnije je odrzavanje..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

Na koliko im menja¹ ulje i filtere?
Kompresija?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ghoul


clutch&brake

Idemo u Evropu... otisli smo u kurac

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 26 Septembar, 2014, 09:51
Psssst!!!   [zvizdi]  [nono]

Jeca je bila u poseti jedan vikend... pa smo je vodili da lomi srca Novosaðanima - i¹lo joj od ruke.  ;D

I Plazmeni, ne staj mi na muku, imam ¾ute zube ko kukuruze, ali ne mogu da ih izbelim... oti¹ao sam bio kod zubara da mi beli zube, ovaj me izbacio iz fotelje,
po¹to mi je to kom¹ija i zna da nikad nisam imao ni jedan jedini kvaran zub, nikad, rekao mi je da ako ih budem izbeljivao da æu ih upropastiti i da se ne zajebavam nego da budem sreæan ¹to su zdravi...  [doh]

peri ti to sodom birkarbonom par dana i iznenadices se koliko ce da pobele....ne zajebavam se iskreno ti kazem.

stilgar

Citat: njanja poslato 27 Septembar, 2014, 00:54
Idemo u Evropu... otisli smo u kurac


to je bre Zika Obretkovic legenda Minimaxovog programa s kraja sedamdesetih redovan gost na radiju tih godina ...malo je caknut al derpe nije :)
https://www.youtube.com/watch?v=bhGJ-SamvN0


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

el na unutra ili na spolja...na levo il na desno ;)