Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

vlada_dee

A sta ako u isto vreme pocnu da forsiraju livadu?!

CBRR1


Ivan1979


Lazic

Citat: vlada_dee poslato 12 Maj, 2014, 13:48
A sta ako u isto vreme pocnu da forsiraju livadu?!
:o [panic] ;D be¾ao jednom tako po snegu od pomahnitale prikolice, negde blizu Titela 2007-me... Uspe¹no...;D

Hohštapler

...raðe u livadu nego u kamion... ili gre¹im?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Sneg led, u susret mi ide kolona od par automobila i ¹leper... Izgleda da je malo i¹ao br¾e od kolone, samo poèinje prikolica da mu ple¹e i ooop, preko cele moje trake, ja be¾i desno u sneg...;D Sreæom nije bio dubok a bilo ravno, opu¹teno smo se mimoi¹li van puta, nisam morao(a ni mogao) da koèim...;D

UFF

Citat: Ivan1979 poslato 12 Maj, 2014, 14:36



[doh] [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]

ovo je ocigledno neki debil pravio jer bmw nikad ne bi uradio ovako odvratnu instrument tablu
nemam pojma koji je auto ali bmw sigurno nije!

Slaninar

Citat: UFF poslato 12 Maj, 2014, 16:39

[doh] [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]

ovo je ocigledno neki debil pravio jer bmw nikad ne bi uradio ovako odvratnu instrument tablu
nemam pojma koji je auto ali bmw sigurno nije!


[rofl] [rofl] [rofl]   [clapp]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivan1979

Citat: UFF poslato 12 Maj, 2014, 16:39
Citat: Ivan1979 poslato 12 Maj, 2014, 14:36



[doh] [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]

ovo je ocigledno neki debil pravio jer bmw nikad ne bi uradio ovako odvratnu instrument tablu
nemam pojma koji je auto ali bmw sigurno nije!
.

Poenta je  :   nije bitno sta vozis dok je blajvanje redovno  [rofl]

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 11 Maj, 2014, 23:56
Citat: mali_zmaj poslato 11 Maj, 2014, 19:10
eh,da klasièna prièa,mrziti izbjeglicu ili ne to je pitanje!!!! dali je on veci ili manji patriota!! zasto je on uspjeo u mom mjestu,a ja nisam..... itd,itd... e sad mali elaborat izbjeglice iz hrvatske!!! ima nas vise vrsta!! oni koji su dobri i lo¹i ljudi!
do¹li su negdje,izbjegli i za par godina sto vezama sto parama koje su vjerovatno imali vec, uspjeli i obogatili se bolje nego neki lokalac,naravno lokalac ga odma mrzi!! a ¹ta bi drugo!?
ako je neki ruralac,jebiga ne valja,jebe vasu urodjenu kulturu....gradsku naravno!!

Bez ¾elje da bilo koga vreðam: u Novi Sad je do¹lo jako puno ljudi u kratkom vremenu i promenili su strukturu stanovni¹tva. Nije dolazilo po malo ljudi, da se uklope, prilagode, nego mnogo i - meni je bilo oèigledno - grad je poseljaèen. Drastièno. I to je fakat.

©to se "uspeha" tièe - zeme se u NS dr¾e zajedno, dosta stvari re¹avaju preko veze - doðe jedan u firmu, pa povuèe njih jo¹ 10, pa na kraju svi direktori iz istog bosanskog sela. I sad je to prihvaæeno kao normalno: tra¾i¹ vezu, snalazi¹ se. Onako kako sam ja vaspitan, to je sramota.


To je iz tog drugog ugla - "domaæih". Nikog ne osuðujem, ne krivim, prièam samo kako jeste, kako vidim. Ja bih mo¾da bio isti, ili gori, da izgubim sve i izbegnem, ali to nadam se nikad neæu saznati.



pazi je te ne osudjujem,nit se vreðam,ja sam svoj zivot uredio kako sam mogao i nisam gazio po domaæima da uspijem u zivotu,bio sam vrijedan i ljudi su to cijenili,...pazi kad ti je ista prièa u banja luci,recimo za drvarèane,glamoèake...itd..,na svakoj su poziciji ovdje,ovi ovdje pizde na smrt!! ljudi migracije se desavaju !! dali ratom,dali trbuhom za kruhom ili nekako drugacije,a na domaæima je da se bore za sebe kao ¹to  se prido¹lice bore da uspiju jebiga...,¾ivot je takav,... jeben..
jin-jang

Radanovic



con3

Citat: UFF poslato 12 Maj, 2014, 16:39
Citat: Ivan1979 poslato 12 Maj, 2014, 14:36



[doh] [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]

ovo je ocigledno neki debil pravio jer bmw nikad ne bi uradio ovako odvratnu instrument tablu
nemam pojma koji je auto ali bmw sigurno nije!
Nissan Sentra ,morao sam da nadjem auto  :)
http://www.cars-directory.net/pics/nissan/sentra/2001/nissan_sentra_a1116527510b688458_3.jpg

UFF

i dalje ne znam koje je to govno od auta ali mogao sam da se kladim da je japanac


UFF

nisam smeo da napisem da je japanac u prvom postu da ne ispadne neki hjundaji kia i slicna govna a ne znam ni sta su oni valjda korejanci jebem li ga

Jefta

Hyundai i Kia su iz Koreje. Juzne.
Sto je govno od auta? 4 vrata, gepek, prevesce te od tacke A do tacke B. Nisan pravi jako dobra kola.

Slaninar

Jefto, zna¹ da su se svi Srbi rodili u BMWu i Mercedesu...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

jbg... kad je pojam u zivotu, BMW i Mercedes...
bio sam jednom prilikom na nekom seminaru i govornici su pricali posle sa publikom. sta su pitali publiku sta im je cilj u zivotu? da kupim do tad i tad BMW X5, da kupim Mercedes GLK... uzas, katastrofa koliko su ljudi zatucani jbt. auto da ti je glavna stvar u zivotu... dno

eclipse4

Citat: Jefta poslato 13 Maj, 2014, 09:20
Hyundai i Kia su iz Koreje. Juzne.
Sto je govno od auta? 4 vrata, gepek, prevesce te od tacke A do tacke B. Nisan pravi jako dobra kola.

problem je sto se uff ne razume u automobile.....za njega postoje samo "JAPANSKI automobili" i "BMW auto" e sad japanski automobili su svi oni koji se proizvode od moldavije do koreje i nemaju znak BMW napred.....dok BMW je samo jedan odredjen model koji se njemu svidja! [rofl] [rofl] [rofl]