Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Mene u Prizrenu 1997-e, Srbin htede da zakolje zato ¹to sam zviznuo u ba¹ti njegove "kafane" (tenda na obali Bistrice prekoputa hotela). Uz to, bio je roðeni brat tada¹njeg predsednika op¹tine. Al' ne mogu da ka¾em da su svi tamo bili isti.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

 [zvizdi]
Citat: Plazma Keks poslato 10 Maj, 2014, 09:28
cesto samo cujem negatvine price o srbima koji su "pobegli" sa kosova...

Ljudi su svugde manje-vi¹e isti. Kod nas u NS je stiglo dosta izbeglica iz Bosne & Hrvatske, na poèetku rata. Odrastao sam s nekim (tada) klincima odatle. Ostali bez svega - nemaju ni slike iz detinjstva i tako to. Pa do¹li iz primitivnih krajeva, pa malo "seljaèki" onako, pona¹anje. Onda vremenom skonta¹ da ste (skoro) isti. Samo je polazna taèka malo drugaèija, pa neke stvari gledate drugaèije.

Koliko sam uspeo skontati ljude na Kosovu, postoje tri vrste: oni koji hoæe da ostanu da se osvete (i poginu), oni koji ostaju iz interesa i oni (meni najslièniji) koji gledaju da sklone sebe (ili barem decu) u Srbiju. Deluje mi da je ¾ivot dole jo¹ uvek previ¹e jeftin - ako si iz pogre¹nog plemena.


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...a èek ja ne¹to da pitam...
Mojoj mami i tati skidaju upravo 10% sa plate, jer treba da se stisnemo, a plaæamo nekim zato ¹to su dole?? Èime su oni to nas zadu¾ili?
Pa koji je nama kurac ¹to radimo, plaæamo sve namete i pièke mamine mamine mame? Smo mi ovce?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Necu da generalizujem. Za mene postoje samo 2 vrste... Ljudi i goveda... I jednih i drugih ima svuda....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: monsterbnt poslato 10 Maj, 2014, 10:35
Necu da generalizujem. Za mene postoje samo 2 vrste... Ljudi i goveda... I jednih i drugih ima svuda....
nemoj coveka da poredis sa zivotinjama... ljudi i govnari, bolje tako ;D

balcan girl

pazi znam ja izbeglice iz hrvatske i bosne koji su dosli ovde, ljudi bre dosli samo sa onim sto imaju na ledjima, radili po tri posla i jos uvek rade ne ocekuju da ih ja izdrzavam i njima svaka cast, njih mi i jeste zao, ima i ljudi sa kosova koji su dosli koji takodje vrede kao ljudi ali velikaaaaa vecina i to baaas velikaaaa vecina onih sto su dosli s kosova se busaju u grudi kao patriote i picke materine a podvio rep medju noge i trazi da ja ratujem za njega, ja da radim za njega a on da sedi kuci i izigrava zrtvu???? ma zajebali se malo, vecina njih samo sedi i kukumavce i ocekuje da mu se nesto pokloni i da na lepe oci jer je on jelte zrtva sa kosova????? sta koj kurac?!!! ok uzeli ti siptari kucu ili si je koliko se meni cini prodao za debele pare i imao para da kupis trosoban stan u beogradu? u jagodini zivis na teret opstine i primas dve plate??? i ti si zrtva??? imas privilegije pri zaposljavanju, skolovanju i ti si zrtva??? a sta sam ja onda koj kurac?!!!!! ja sam budala koje ce te takve pijavice da finansira do kraja zivota?!!!!! brate pobicu vas ja kakvi siptari!!!!!!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Isto je i sa hrvatskim & bosanskim izbeglicama. 99% prièe je da "nigde nema te vode i tog vazduha", da im sve treba, da se laktaju, da su veæe patriote od "nas" i tako to - to je standardan repertoar. Ali u su¹tini nisu ni bolji ni gori od domaæih. Po meni je glavni problem ¹to na¹a dr¾ava sve pu¹ta. Hoæe¹ da se pona¹a¹ kao u rodnom selu - mo¾e, nema kazne. Hoæe¹ da zaposli¹ zemu preko veze - mo¾e, ipak su oni izbegli, mi domaæi æemo se veæ snaæi. Da ne prièam ¹to za sve ¹to daju izbeglicama i onima na kosovu, deset puta vi¹e pokradu u svoje d¾epove. Biæe i ove godine - bajk rok misija za pomoæ napaæenoj braæi, a "benzin za d¾abe". Joooj, Srbijo...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nixazzar

Poznavao sam komsije, doselili se sa kosova dok smo bili klinci, identicna prica koju vise pisete. Nemaju skole, niko od njih, nista nisu radili u zivotu, nikle 3 kuce, svaka 3 sprata, voze se solidni auti za srpske prilike, a ni dan danas ne radi niko.

Ova Srbija je jedan veliki Circulus Vitiosus i ja iskreno ne vidim izlaz iz istog...

Bori¹a

umesto lepo da napuse ovih nekoliko dole, i da ostatak SRBIJE zivi malo bolje, ne, oni titraju njima dole i sazaljevaju ih, a drzava se raspade

balcan girl

ne shvatas poentu borisa jos neko u vlasti trpa pare od humanitarnih pomoci i ostalih donacija koje na kontu kosova i 15 coveka dole uzimaju zato se drzava i raspada, jer niko ne gleda sta ce biti za 10 ili 15 godina nego gleda da svoju decu posalje u inostranstvo i da strpa sto vise para u svoj dzep a ostala deca koja nemaju ni gde ni kako odavde mogu slobodno da pocrkaju od gladi sto se vlasti tice...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

da ali je fora sto vise titraju ovima dole, nego domacima ovde...

balcan girl

pa naravno za nas im niko nikakve donacije nije dao :D mozda ce im dati u vidu nekog otrova ili virusa :D :D da nas sterilisu su vec poceli jos samo da nas prorede jos malo i lepotaaaa :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

borisa sine opet nisi shvatio, ne titraju oni nikom, nego kradu pare, a ti dole im sluze kao pokrice za kradju......

...nego da otvorite vi temu za izbeglice, pa da tamo nastavite diskusiju..?? a..?? sta mislite o tome..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

zvuk, razumem ja tebe, ali oni dole ipak dobijaju pomoci i od strane drzave i dole se snalaze...
mada nebitno, ne zanimaju me :D

zVuk

super, ae sad nadji neku smesnu sliku i okaci je ovde.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 10 Maj, 2014, 19:02
super, ae sad nadji neku smesnu sliku i okaci je ovde.....:D

[clapp] [clapp] [clapp]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!