Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

 :'( al ce neko da se obraduje kad zatekne usran motor na sabajle

Major


Abdullah100k

Ovaj MKT kad god se pojavi, nemokme donese nesrecu... BU BU SATANO AJD' U VODU!!!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

mkt


dzimika

#1704
:D


Major


zmiya

ovo nije maca nego maèor...

mkt


mkt

 ;D
ko se zezne i preskoci u avliju iz mesta je najebo

MILJAN

#1709
Ovaj sa bjb je tek lud kao struja   :o :o :o ©to je najgore, on je ozbiljan u stavu... Pa jo¹ savetuje dalje...   [clapp]  [rofl] [rofl] [rofl]
Cave ab homine unius libri

dzimika

najgore sto nije sam, ima ih mnogo kao on

MILJAN

Ma ja sam se smejao, kao lud iako tema nije za to.... Tema je onaj incident u KG gde je 39-o godi¹nak pao  motora kada je vozaè podigao bajk na zadnji toèak...
I sad ovaj "genije" obja¹njava ne¹to...   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/69520-saputnik-motocikliste-poginuo-prilikom-preticanja-na-jednom-tocku/page__st__20
Znaèi, ovaj BJB stvarno ima genijalno sme¹nih ljudi i ja æu od sada da ga pratim kako bi me uveseljavali i odmarali od sumornog posla, ¾ivotnih problema i lo¹eg vremena...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Cave ab homine unius libri

Bori¹a



Daje bre 100 kubika Akrapoviè bre :D

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF

ukrao sa fb jednog manijaka :D

Major


UFF


Taraba

Èitam ovaj "strip" i dolazi mi kolega iza leða i ka¾e "znam taj strip, drkao sam na njega sa 11 godina."
:o [neslusam]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


zmiya