Glavni meni

NACIONALISTICKE SOVINISTICKE IZJAVE ,KOMENTARI

Započeo Atirudra, 28 Mart, 2011, 16:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MotoManijak poslato 31 Mart, 2011, 09:35
Al ste se  [govance]
Sve sami politicari
Ово ћу схватити као шовинистичку изјаву упућену патриотски опредељеним хетеросексуалцима српске националности.....а ти си вероватно оно друго
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


¹tampar

Citat: revolution poslato 31 Mart, 2011, 10:11
Citat: MotoManijak poslato 31 Mart, 2011, 09:35
Al ste se  [govance]
Sve sami politicari
Ово ћу схватити као шовинистичку изјаву упућену патриотски опредељеним хетеросексуалцима српске националности.....а ти си вероватно оно друго

Hahaha...ETO,Eto..eto...èim se deklari¹e¹ kao nacionalista 'odma se prigovara i odma si seronja ili bi neko da sere po nama?A ¹to to  nekome smeta ?(Srpski nacionalizam)Salov je komentar dobar-ovo lièi na ¹ovinistièku izjavu....eto ko su ¹ovinisti,oni oèigledno nisu Srpski nacionalisti...

DebeliZmaj

ovo je ko ona podela na civile i gradjane ....
ukratko razlika ... gradjanin je spreman da svoja prava i slobode
brani i oruzije, kako protiv spoljnjeg tako i protiv unutrashnjeg
neprijatelja ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

What the hell are you typing here? Cannot understand any letter...  ;D
Cave ab homine unius libri

goranvojska

Citat: MILJAN poslato 31 Mart, 2011, 13:53
What the hell are you typing here? Cannot understand any letter...  ;D

govori srpski da te ceo svet razume.

sasafilipovic


Lazic

#68
@svi ucesnici:

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl], extra... [watching] podelio sam sve pluseve, a zafalilo mi je jos 10...

joka


MILJAN

Cave ab homine unius libri

joka

Pa pi¹e- Nacionalistièke sovinistièke izjave. [neampojma] a i neme¹am se, ne oseæam se dovoljno kompetentnim da debatujem temom. Sory! 

joka

Izvinite, u¹ao sam na pogre¹noj stanici. Ponovo se izvinjavam!

DebeliZmaj

sto ?
jel tebe vredja sto neko voli svoj narod ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

manje vina manje vina... :D
©to je za nekog ¹ovinizam, za nekoga nije... To je poenta...
Cave ab homine unius libri

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

Ma nisam tebi napisao bre :)
Nekogo nekome ko bulazni ....  [cheers]
Cave ab homine unius libri

joka

Zar ne ka¾u manje piva, manje vina? Da ne volim svoj narod,zar bi ostao ovde. Ljudi i sad napu¹taju svoj dom, pa peèalbare u strane im zemlje, a ja sa svojih sada¹njih 50. godina mogao sam veæ davno, u dobra vremena otiæ, al ostao ovde i snalazim se kao i vi, radeæi razne poslove, po ceo dan. A nisam hteo ulaziti u temu, jer uvek, svako na svoj naèin komentari¹e reèeno, izvræe kako mu odgovara. Zato ni sad niti nikad nisam politizirao stvari, kao ¹to sam 50 godina politièki PH neutralan, i nepristrasan. Dozvoljavam da me obilaze ove ljagme politiziranja.Imam svoj mali ¾ivot, i gledam da samo pro¾ivim, radeæi koliko moram, i vozati se koliko goriva imam u rezervoaru.Izvinite, ¹to mo¾da drukèije mislim od vas, nikog ne mrzim, a volim bli¾njeg svog, a takvog me znaju u mojoj okolini, i takvog prihvataju.®ivim i radim u maðarskom selu, gde sam manjina, al neoseæam se nikako ugro¾enim srbinom.Gledam da se nikom ne zameram, al ne na raèun toga, da guram glavu u pesak! Izvinite jo¹ jednom!

MILJAN

Citat: joka poslato 31 Mart, 2011, 23:12
Zar ne ka¾u manje piva, manje vina? ..... A nisam hteo ulaziti u temu, jer uvek, svako na svoj naèin komentari¹e reèeno, izvræe kako mu odgovara.
"manje vina, manje vina"- film varljivo leto.
Pa zato mi i nije jasno.... Ako nisi hteo da komentari¹e¹, za¹to si izbacio nekoliko uzastopnih Postova u ovoj temi? Nemam ni¹ta protiv ali mi je malo kontradiktorno.....

Cave ab homine unius libri

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell