Glavni meni

NACIONALISTICKE SOVINISTICKE IZJAVE ,KOMENTARI

Započeo Atirudra, 28 Mart, 2011, 16:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

-Joksa-

Citat: Dzigi Boy poslato 29 Mart, 2011, 23:58
Aj da vam ja ispricam jednu pricu pa pokusajte da shvatite sta sam hteo da kazem, nije tesko......
U pravu si, nije tesko. Shvatio sam pre nego sto si poceo da pricas. Nisi morao ni da pricas.

Milos

toliko ste velike patriote, da vise mrzite ostale, nego sto volite svoj narod.
zalosno...




kakvi smo, jos nam je i dobro...al'  bice gore, ne brinite se.

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja pouzdano znam da je u knjizi 1984 
Citat: WOLVERINE poslato 29 Mart, 2011, 21:25
Citat: Milos poslato 29 Mart, 2011, 17:02

Mislim da je to o cemu pricas patriotizam?
Ispravi me ako gresim.

"The difference between patriotism and nationalism is that the patriot is proud of his country for what it does, and the nationalist is proud of his country no matter what it does; the first attitude creates a feeling of responsibility, but the second a feeling of blind arrogance."

"George Orwell wrote that nationalism was one of the worst enemies of peace. He defined nationalism as the feeling that your way of life, country, or ethnic group were superior to others. These types of feelings lead a group to attempt to impose their morality on any given situation. When those standards were not met, more often then not, war would result.
In contrast he stated that patriotism was the feeling of admiration for a way of life etc. and the willingness to defend it against attack. The obvious difference between the two is that while patriotism is a passive attitude, nationalism is aggressive by nature."

  Ova definicija u startu nije tacna......  nije napisana na Srpskom....  Isto tako i mi mozemo da napisemo na Srpskom definiciju za Georga Orwella da je shovinista....
Ma ja znam da je u knjizi 1984 do detalja opisao novi svetski poredak, te ga mozemo nazvati propagatorom i agitatoom. Pri tome dao je i smernice kako se ponasaju pojedinci u tom sistemu i kako ih treba sankcionisati......smrt Orwelu...ako vec nije mrtav...cini mi se.....a onda kolac keoz kovcag...da se ne povampiri.
p.s.
pridevi kao sto su cigan, peder, stoka...ne znace nacionalnu pripadnost vec karakternu osobinu...kao sto je razlika izmedju PICKE i PIZDE, prvo je polni organ a drgo karakterna osobina, mada i ovo prvo se cesto koristi kao opis karaktera i obrnuto.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

#43
Citat: revolution poslato 30 Mart, 2011, 09:57

p.s.
pridevi kao sto su cigan, peder, stoka...ne znace nacionalnu pripadnost vec karakternu osobinu...kao sto je razlika izmedju PICKE i PIZDE, prvo je polni organ a drgo karakterna osobina, mada i ovo prvo se cesto koristi kao opis karaktera i obrnuto.
To ¹to pi¹e¹ je notorna stvar i nema potrebe da obja¹njava¹-  [rofl]
Ja sam napisao uop¹teno ko sve ima prava, koja su agravirana u odnosu na nacionalni identitet Srba, koji je umanjen i sabijen u mi¹ju rupu. >:(
Neko reèe :" neæemo da se cigani¹emo" na tv-u i odmah skoèi¹e ciganska udru¾enja da se bune. Pa ¹ta èovek da radi kad je to izreka, koja nikome nije smetala pre? Ili neko reèe na tv-u : " nemoj da si peder" i skoèi¹e ovi defektni da se ¾ale kako je to uvreda... Pa kod nas je uvek bio naziv "Peder" za nekoga sa hromozomskom gre¹kom u smislu tela i oseæaja pripadnosti polu. Ali vremenom je taj izraz previ¹e ru¾no kori¹æen pa su reèili da uvedu englesku reè Gay. I nije ¹ija nego vrat. I onda ajd da zabranimo pesmu Riblje Èorbe, gde je tekst..."draga nemoj da si peder..". [rofl] Mogu da se kladim u sledeæe: da je neko na tv-u rekao da su Srbi glupi, ludi, nakaradni- niko se ne bi bunio.
Oni u Novom Pazaru prave demonstracije ni od èega i poku¹avaju da naprave problem onda gde ga nema. I doðe onaj muftija i ka¾e :" klali ste u Bosni, klali na Kosovu e ovde neæete!". I to sav happy prièa na tv-u. I ko ih tamo u NP kolje? NIko! Ali hoæe da napravi problem onde gde ga nema , kako bi balijska govna otela opet deo Srpske zemlje.
Zbog toga pi¹em da smo ugro¾eni u sopstvenoj zemlji i treba da izaðemo iz pasive. Ja sam iza¹ao odavno i seèem verbalno i kako stignem svakoga, ko nipoda¹tava srpski nacionalni identitet. A najveæu bih motku dao pandurima da ole¹e od batina ona Srpska ðubrad, koja hoæe da odvoje Srbe od "Srbijanaca" (nije mi jasno dakle im ¾elja za ovakvom verbalnom podelom) u Vojvodini. Sve je to plaæeno da se to radi i da se ostvari zacrtani plan tamo daleko, o podeli Srbije na sitne parèiæe.
Tako da mi je pun K. ovakvih proevropskih du¹ebri¾nika koji mi prosipaju brigu ovde da ne uvredimo ¹iptare, koji nam samo zlo misle i koji su nam mnogo zla naneli. Malo smo im vratili i jbo mi im ja mamu...... .... Trebali smo da pri povlaèenju, na vekovnu sprsku zemlju prospemo ¹to vi¹e radioaktivnog pepela dole po svim naseljenim mestima. Ako Ameri ne ¾ele Srbe dole onda neæe niko ni ¾iveti a nebi onda mogla ni njihove vojne baze da se prave..... Ali ©iljo¹eviæ je govno bio i ostao.... Zeznuo nas je vi¹e puta za medalju a ne znam ko ga je uop¹te mrtvog video.... Ja nisam.... Da je meni neko rekao da odem i uni¹tim neku zemlju ja bih uradio sledeæe: " poveo bih graðanski rat da pogine ¹to vi¹e ljudi. Doveo bih zemlju do bankrota ¹tampanjem novca, embargom i hiper inflacijom. Zadu¾io bih se... Poslao bih decu da ginu po HR,BIH i Kosmetu a posle bih to sve predao jednim potpisom.. POsle bih uspeo da rezultiram da tu zemlju bombarduju uranijumskim bombama sve najrazvijenije zemlje sveta.....
Prokleta mu du¹a jbm. li mu sve po spisku....
Ovakav stav imam jer imam dete... Mada je generalno ekstreman stav ali na ekstremne uslove sledi on kao rezultat, jer mi je potencijalno i dete ugro¾eno u buduænosti od balija i ostalih babuna u blizini...
I da me neko pogre¹no ne shvati : mrzim sve politièke partije u Srbiji, bilo koje orijentacije.... I oni su svi govna prodana...
Znam da svaki Srbin isto misli ali su neki pla¹ljivi da ovo napi¹u... Mene "boli" æo¹e kome se ne sviða, pa pi¹em...
Rezime:
kako god da okrene¹ mi smo ispali jbna. strana. Istrpeli smo sva¹ta i zato neæu da trpim prose.avanja du¹ebri¾nika ovde... Ako im se ne sviða, neka pedaliraju dalje... Ja ih ne zadr¾avam.. Ali mi je generalno muka od proevropejskih seronja, koji svakoga ¹tite a za Srbe ih "bole" guza...
Cave ab homine unius libri

WOLVERINE

Citat: Milos poslato 30 Mart, 2011, 09:24
toliko ste velike patriote, da vise mrzite ostale, nego sto volite svoj narod.
zalosno...




kakvi smo, jos nam je i dobro...al'  bice gore, ne brinite se.

 Ovo ne razumem.....  Jedino ako nisi Srbin, onda ok.  To sto su ljudi zaplaseni pa ne smeju da kazu da su Srbi,, to je zalosno. Ja sam SRBIN i Naoicnalista sam. I ponosan sam sto sam Srbin. Ne mrzim ni jedan drugi narod ili nacianoLnost koja/u zivi u Srbiji do onog momenta dokle oni postuju Srbiju.  

 U Kanadi zivi 183 nacionalnosti ali SVI MORAJU DA KAZU DA SU KANADJANI I NIKAKO DRUKCIJE, isto je i u USA, CH, D, A, GB i da ne nabrajam vise. I sve te drzave su mlutietnicke i mulitnacionalne i nigde ne pisu ulice na dva ili vise jezika i niko ne pohadja nasvatu na svom jeziku nego na zvanicnom sluzbenom jeziku te drzave.

E dokle god u ovoj nasoj Srbiji nebude tako kao sto je tamo imacemo problem i svako ce na svojn nacin tumaciti nacijonalnost...............

svetac

ZNAM KO JE KRIV!!! [dancing]  kriv je sin nase otadzbine drug TITO,da nije on delio svima prava mi bi bili sa jaci od svajcaraca! [srbin] eto nam sada nasa prava,mozemo se sada zvati i guzica jer se svodi na isto!  [obesiose]

Tamanitu

Citat: MILJAN poslato 29 Mart, 2011, 18:25
Meni je preko glave vi¹e da gledam situaciju:
U Srbiji ne sme¹ ciganina da nazove¹ ciganinom, pedera pederom i sl. [clapp]  Svi imaju neka prava...  [clapp] A ako ka¾e¹ da si SRBIN i da si na to ponosan odmah je to opasno... Ljutiæe se Europa.  [veryangry]  E boli me Stojko onda za Europu.  [thumb_down]  Ako napi¹e¹ da je Srbin nikakav,lo¹,èetnik (da se zna-boli me Stojko i za èetnike), odmah to mo¾e na medijima da se pusti.. Ali da je ciganin, peder, usta¹a neko..... EEeeeee batoo... pa to ne sme!!! [glavazid]
Apsurd da neko ¾ivi u SRBIJI a da ne sme da se ponosi ¹to je SRBIN. Mi smo od ©iljo¹eviæevog vremena  oti¹li u drugi ekstrem a po nalogu USA administracije... Ugu¹iti nacionalni ponos kod Srba jer su oni "zeznuti" i bolje ih je dr¾ati "pod vodom". E boli me Stojko i za USa administraciju i sve te majmune koji su nam naja¹ili na vrat preko politièkih poslu¹nika.  [ljutko]
A u vezi toga da su ¹iptari ru¾ni: Brate mili....iskreno...JESU RU®NI....Ne znam za¹to ali mnogo ru¾ni... Iskreno... E sad ako sam iskren ajd neka me neko lupi po glavi da to ne valja...  Ja stojim u stavu da su ©iptarke lep¹e od ¹iptara i njima bi uvek DAO PO DR©KU  ;D
Citat: ¹tampar poslato 29 Mart, 2011, 21:06
U pravui si brate,¹iptari jesu ru¾ni a nisu  im ni ¾ene Bog zna ¹ta...a hrvati su genocidni  i mrze Srbe ,to valjda svako zna?A ¹to onda ne bi smelo to da se ka¾e ?I kad ja tamo na nekom forumu napi¹em ne¹to u vezi tako neèega 'odma 'oæe da me banuju i udalje sa foruma...pih....
 ...ma zna¹ ¹ta...ja æu i dalje tako da govorim,mora istina da se ka¾e pa kakva god da je....Meni kad neko ka¾e da sam ru¾an bradonja ja se ne naljutim,¹ta mogu takav sam...
Citat: DebeliZmaj poslato 29 Mart, 2011, 21:18
ne znam kako ... ali nekako cu i za ovo biti ja na kraju kriv :)
Ovi postovi su dobri. Krstiæi svakom.

Tamanitu


serbduck



   Jebala vas jevropa...i ko je izmisli...

  Nigde mi odavde ne idemo... i ako se zajebu pa nas prime tamo, opet ostajemo ovde...a i koji q... cemo tamo...ovde je lepse...

  A cigani ce uvek biti cigani, balije - balije, pederi - pederi...to sto menjaju nadimak na daje im na znacaju...

... i ono najbitnije - niko ih ne dira...a bune se...

  Pradeda od balije je bio Srbin...Tata od pedera nije bio peder... jedino je ciga bio ciga oduvek i oni su mi jedino simpaticni od gore pomenutih...


   [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mkt

ma treba ovde jedna govnjiva motka da se zna nekog reda   [bejzbolka] [zena] [bejzbolka]

farbach

toliko sam tolerantan da bih pobio sve koji nisu.

DebeliZmaj

zato treba menjati politichki ambijent, zakonskim reshenjima napraviti klimu
za redefinisanje nekih stvari ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

farbach

Imam nagradnu igru za borilice (borkinje?) za ravnopravnost. Koja pogodi sta mi je oteklo, a ne boli me, dobije ga odmah.

-Joksa-

Citat: Milos poslato 30 Mart, 2011, 09:24
toliko ste velike patriote, da vise mrzite ostale, nego sto volite svoj narod.
zalosno...
Gde si ti procitao ili prepoznao mrznju? Miljan, Revolution, Wolverine i ostali su pisali istinu. U nekim tekstovima eventualno mozes prepoznati emociju "ne voleti", mrznju nikako. Razlikujes li te dve kategorije, da ostavimo zasad Orvela po strani?

Primera radi, jedan forumas pre nekoliko godina napise na bjb "SPC je fasisticka, sovinisticka, pedofilska organizacija i kao takvu je treba unistiti". Pored kvalifikacije i uvrede, on u istoj recenici predlaze i resenje obracunom. Primecujes li razliku? Isti se izdaje za kosmopolitu!

P.S. Na tom forumu je imao blagonaklon urednistva za takve bljuvotine. Urednistvo je uslo u obracun sa ostalima. Prepoznajem da ovde nije takva politika.



DebeliZmaj

osim ako preveslash ili napravish majmunom nekog od upravi dragih clanova ... :) ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Od pokolja studenatana Tjen An Men/u u Kini, ta zemlja se posle samo jedne decenije podigla na nivo razvijene zemlje a pre toga su im ljudi od gladi umirali!
Rusija je takoðe za deceniju odskoèila od najveèe banana dr¾ave do respekta!
Mi smo jednu deceniju izgubili sa suludom politikom, umi¹ljenog dr¾avnika a ovu drugu, jureæi skute zapadu! Bilo bi lepo kada bi ekonomski ojaèali i sa svim stranama imali odnos dostojan obostranog po¹tovanja ali to je za sada....

Ako se po jutru dan poznaje, unapred znamo kako æe nam biti i u sledeæoj deceniji!
Ali neko zaista jeste kriv....prodani politikanti, strani interesi, to stoji ali isto tako stoji i da smo sami doprineli tome. Trebamo biti vi¹e samokritièni ali isto tako ne trebamo dozvoliti ovo ¹to nam rade razne nevladine organizacije i nekakve spodobe (silni borci za prava svih koji u ovoj zemlji mrze Srbe)....

®alost, propast!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bi bre penzionerima ukinuo pravo glasa/ sta oni imaju da glasaju kad ce brzo da odu. zabranio bih glasanje i zenama/ one i onako glasaju za onog ko je lep. Takodje zabraniti glasanje studentima na budzetu/sta ima da glasaju kada im drzava daje da dzaba studiraju a nisu bas bistri.
Da se razumemo proveo sam par godina na privremenom radu u Grcoj, na mikonosu....nagledao sam se svega...tamo pederi i trandze rade isto sto i ovde..setaju se po ulici uglavnom nocu od kluba do kluba, i ne bune se...niko ih ne dira dok ne naguze pelikana...pa u demokratskog grckoj dobiju malo batina , pa sve po starom. Ne protestvuju, ne traze da budu ravnopravniji od drugih i niko ih ne dira.
Sto se  nacionalizma tice, ja ga mnogo lako definisem...to je onaj koji nema rezervnu domovinu, onaj koji planira da bude tu i odgaja decu tu, koga ne vuce tudje sunce, koji ne misli da je tudje govno sladje. Jedini je problem drzava koja nije uvela obaveznu cirilicu na firmama, nego glumio evropejizam pa ima svega samo ne cirilice. O tablicama ne bih debatovao, ono je stavno kretenizam, pored Q<W<X<Y  staviti i cirilcna slova. E sada sam se naljutio ima da pisem postove strogo na cirilici,,,,,dosta sam se pravi pametan.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

А сад само овако...па ко уме читаће [bejzbolka]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Будущем, я буду писать так! Кто понял-понял!!! :P ;D

Kanarinac

Мишко правилно је

В будущем :))))