Glavni meni

NACIONALISTICKE SOVINISTICKE IZJAVE ,KOMENTARI

Započeo Atirudra, 28 Mart, 2011, 16:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

pazi garantujem ti da ce se pojavi pavel i kaze ... zmaj je kriv zbog
majica...  da protesno ode, pa se vrati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 04 April, 2011, 00:55
bio danas medju nekim coperasima obucen u Pavela, niko nista ne rece... Doduse, neki dr. Popovi ortaci, pa su mozda zbog njega kulirali...
А да нису случајно чули да је смрт прелазна болест....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ahaha ... pazi ... lazica i vozila pod rotaciju izbegavaju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


joka


pit



            Evo vam jedne nacionalisticke na bjb zbog koje sam ja banovan .U temi o bmw -ima onaj ''bmw'' iz Slovenije poceo nesto da mrsi muda .
            Obratio sam mu se sa ''alo bre Slovenac u cemu je frka'' i dobijem obavestenje da sam banovan zbog izazivanja verske rasne i nacionalne mrznje.
         

joka


pit

Citat: joka poslato 05 April, 2011, 17:44
Obratio si mu se veoma, blago! [neampojma]

    To je jos jedan primer srbofobije .....nazalost medju motoristima...

MILJAN

Ma ko ih j... BJB ima par moderatora koji su vi¹e na¹tetili forumu nego iko do sada... Ja sam tra¾io da me banuju.-...
Cave ab homine unius libri

WOLVERINE

#149







;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]







SRBIN



E a ovaj je naj jaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



 JUNAK I IZDAJNIK,  

JUNAK OBILIC I IZDAJNIK BRANKOVIC

WOLVERINE



" Kakvi budemo sutra, bicemo doveka"  Obilic je sve rekao.

Lazic

Citat: pit poslato 05 April, 2011, 17:35


           Evo vam jedne nacionalisticke na bjb zbog koje sam ja banovan .U temi o bmw -ima onaj ''bmw'' iz Slovenije poceo nesto da mrsi muda .
           Obratio sam mu se sa ''alo bre Slovenac u cemu je frka'' i dobijem obavestenje da sam banovan zbog izazivanja verske rasne i nacionalne mrznje.
         

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], da nije moralno politicki podobno, bilo bi tragicno... Tako moze samo u kaliforniji da se izaziva verska, rasna i nacionalna mrznja, pu budale ko ga izmisli...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 06 April, 2011, 23:05
Citat: pit poslato 05 April, 2011, 17:35


            Evo vam jedne nacionalisticke na bjb zbog koje sam ja banovan .U temi o bmw -ima onaj ''bmw'' iz Slovenije poceo nesto da mrsi muda .
            Obratio sam mu se sa ''alo bre Slovenac u cemu je frka'' i dobijem obavestenje da sam banovan zbog izazivanja verske rasne i nacionalne mrznje.
         

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], da nije moralno politicki podobno, bilo bi tragicno... Tako moze samo u kaliforniji da se izaziva verska, rasna i nacionalna mrznja, pu budale ko ga izmisli...
Realno su u pravu, da si nasisao kurcem kako treba bez pominjanja nacionalnosti, u bilo kom kontekstu, bar bi te banovali zbog vredjanja clanova, ovako.....mora da te banovao LANCIA on mi je najpandurskiji od svih pandura
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Sta je bjb? Neka humanitarna organizacija, ili neki novi keks? Novih slatkisa pun ku*ac ovih meseci, jos sam cuo da sve to stize iz Japana...

Koga boli k...a za keks, ja ionako nesto ne volim slatko...

Panta Zemunac

Tamo baniju svi pa i vozaèi kombija ...a predstavljaju sa kao....ma jajare.....