Glavni meni

NACIONALISTICKE SOVINISTICKE IZJAVE ,KOMENTARI

Započeo Atirudra, 28 Mart, 2011, 16:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Atirudra

Postovani Bajkeri ! Svi volimo i obozavamo salu , ali kad dode red na komentare sto ovaj narod je lepsi a onaj narod mi je ruzniji , pa sto stavise ove " narodnost" fotke tu . itd....... mislim da ako smo iole inteligentni a nadam se da je vecina u tom stanju , da se NE tolerisu!!!! Tj prilikom jedne takve izjave dao bi OPOMENU a kod druge izjave , IZBACIVANJE SA SAJTA!  Po mom misljenju tu nema tolerancije. Naravno svi mi razmisljamo drugacije na razno razne nacine , i HVALA BOGU za to , za to je ovaj svet interesantan.  Spomenuo sam Nadalini da u temi Sta radite cime se bavite ... ima takvih izjava , i ona kaze da je razgovarala s tim ljudima i da to nije dovelo do pozitive tj stvari su se samo pogorsali! Onda logicno sledi pitanje , ako razgovor s takvim ljudima nije pomoglo , onda sta treba da se puste da rade to i dalje????? Ovo nema veze sa ZDRAVOM logikom!
Zato su tu admini da regulisu pozitivu i negativu! A ako posle razgovora ti ljudi i dalje rade to , sta ce nam ADMINI? A ako se i admini stakvim izlaganjima - postovima se SLAZU onda je na meni red da odlucim hocu li ostati dalje na sajtu ili ne!
Unapred hvala ! na vasoj Paznji! A ovi sovinisti i ljudi koji sire nacionalizam bilo kakve prirode i protiv bilo kog naroda nek udaraju sad minuse na ovaj post!
-------------- -_- ---------------

Atirudra

nacionalisti i sovinisti mi udaraju minuse kad ih spominjem a ostali narod ostaje neutralan !!!pa bravo moje mesto nije tu vise caoste narode
-------------- -_- ---------------

UFF


MILJAN

Cave ab homine unius libri

pit


Nadalina

Nadalini si ovo napisao i Nadalina ti je rekla da nema smisla opominjati ljude na nesto jer oni se promeniti nece. I, stojim iza toga!
Bre, nismo mi nikome ni mama ni tata ni uciteljica ni nastavnca- svako misli svojom glavom i njegove izjave i postovi su odraz njegove kulture, a ne moje ili bilo koga od nas ko nije napisao te postove.
Vec smo imali par puta zalbe na izjave clanova ili prepirke o necemu sto se nekome svidelo nije i nigde to nije odvelo.
Zasto?
Zato sto se ljudi nece promeniti zbog neke tamo Nadaline koja im je rekla da ne treba da psuju ili da treba da svoje stavove iznose na malo ugladjeniji nacin.

Ako pocnem da citam neki post i vidim da mi se vec na samom pocetku ne svidja taj ton ili da se pocinjem nervirati zbog istog, ja ga lepo preskocim i to je to- jednostavno, a radi!

[cheers]
Dzukela u podznaku

Dragan_kineziolog

Dobro procitjate ovo admini, ovo vam je osnova studijskog programa "Kako postati admin" na Harvardu [doh]
A nas kolega arti-nesto je pobornik te ideologije, jos kad se na to doda dobro poznavanje svakog akta i podakta zenevske konvencije dodje do ovakvog posta  [dunce]
Tezak je zivot nas nindzi

svetac

komso,sta ti bi?! ja sam mislio da si ti iznad ovoga,na nekome visem nivou svesti! ne kontam u kome momentu si sebi dozvolio spustanje na neki nivo koji ne prilici tebi!

mrle

bio ciganiin, naleteo na plavu¹u, jebe je lenji crnogorac, dok bosanac ni¹ta ne kapira, ajdu pièku materinu amerikanac, francuz nemac i rus zajebavaju nekog jevrejina da u pakistanu ima dobra svinjetina...

Dzigi Boy

Suncanoooo jutrooo, nedeljom po podnee, naspi u kanticu, malo mlake vodeee, dodajmi i taj deterdzent.....i daj mi krpu da operem naseg Stojadina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

DA,DA....da operemo naseg STOJADINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

PAZI KAKO BRISES TU SOFERSAJBNU!!!!!!!!!!!!! [bejzbolka] [bejzbolka] [policaja] [policaja]

http://www.youtube.com/watch?v=UIkfrNkN3-M&feature=player_embedded#at=158
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


joka

©to vi¹e èitam ,sve vi¹e ne razumem, znaèi da, neèitam vi¹e! [neampojma] [cheers]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Dzigi Boy


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Dzigi Boy


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666


-Joksa-

Nacionalizam... A zasto je pogresno i uvredljivo ostaliima voleti svoj narod i ponositi se svojom nacionalnom pripadnoscu? Dal je to savremeni trend uvredljivosti iskljucivo kada je Srpska nacionalnost u pitanju i emocije za istu?

Za sovinizam se slazem, ali nemoj mesati te dve kategorije. Recimo, ja netrpeljivost Srpskog nacionalizma tretiram kao sovinizam od strane subjekta netrpeljivosti. Ne vidim bas ni jedan razlog zaso bi meni, recimo, smetao Madjarski nacionalizam?

Tamanitu

Nacionalizam je pozitivna stvar, ponos svojom nacijom. Tako rade svi u svetu, nacionalno se ponose svojom nacionalno¹æu.
[clapp]

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi