Glavni meni

stoka prozdrljiva

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Mart, 2011, 12:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

ma GREMLIN 1000 posto covek je tata za mlacenje gulasha [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Pih okupljanje i klopa ispred moje zgrade a ja nisam mogaso da dodjem :(

Morao sam na 0 stepeni da se kupam u spoljasnjem bazenu na kopaoniku okruzen snegom :)

Popsy

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 28 Mart, 2011, 10:40
ma GREMLIN 1000 posto covek je tata za mlacenje gulasha [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ma nije...  ;D  ;D  ;D 
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

misa-pei

Meni je Sa¹ka Gremlinova najsumljivija. :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

rboban

Izgleda da su jeli i unutra i napolje...... [rofl]
Ride It Like You Stole It

Veruda

ako se pojeo kazan gula¹a, izracunao sam, tjelo tj metabolizam stvori 1,2730 metara kubnih metana a to znaci da su bili u velikoj opasnosti jer je metan jako eksplozivan. da su kojim slucajem svi prdnuli u isti cas sve bi i¹lo u kurac.imali su ludu srecu jer su prduckali naizmjenicno pa nije bilo dovoljne koncentracije za BUM. pazite sa gula¹ima i pasuljima na fe¹tama jer su jako opasni za okolinu.

despic

a jel se neko pitao gde je bio zmaj za to vreme
??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
klasican divljak

joka

Da, Zmaj se spominje samo u negativnom kontekstu ! [stop] [rolleyes]     [cheers] [watching] [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

a u kom kontekstu moze da se pominje. Kada bi on malo pozitivnije razmislajo i pisao...mozda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

Èovek i ne sme da se ljavlja, sve ga manje viðam! [neampojma]

mrle

toliko poznatih faca, a svi zaboravili na mene. Ljut sam!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 30 Mart, 2011, 10:26
toliko poznatih faca, a svi zaboravili na mene. Ljut sam!
Nisi ozbiljan igrac...mlogo si dziguljav
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11