Glavni meni

stoka prozdrljiva

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 27 Mart, 2011, 12:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

eto ja sinoc otisa do SEMAFORA...video gomilu ljudi koje nisavm video cele zime...doduse naleteh i na neke koje vidjam precesto....ali posto sam dosao u 22h stoka je izela sav gulas pa sam ostao bez vecere...sumnja je pala na Misu i Ljilji -pei....nekako su mi bili razdragani. Zamislite pun kazan gulasa su izjeli.... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


Popsy

Ne znam za Misu al ja sumnjam na Gremlina :D :D :D  i ja sam okasnio na gulas ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

dakle prosiruje se lista osumnjicenih !!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Atirudra

bez udaranja minusa ja bi pokusao opis tih lica na neki drugi nacin kao naslov teme -a da ostane humoristicno a bez da vreda mozda bilo koga! Pozdrav brate
-------------- -_- ---------------

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Atirudra poslato 27 Mart, 2011, 13:01
bez udaranja minusa ja bi pokusao opis tih lica na neki drugi nacin kao naslov teme -a da ostane humoristicno a bez da vreda mozda bilo koga! Pozdrav brate
Ko me zna (a to znaju Misa i Ljilja) znaju da ja nikada ne bih upotrebio neku rec u uvredljivom kontekstu, dakle saljiva tema ostaje. Kada budem hteo nekog da vredjam uradicu to na pp. ne moraju svi da saznaju kakav sam primitivac, balkanac i sirovina.
Pozz.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ljilja-pei

Mislim da se ipak radi o Gremlinu, mi smo stigli oko osam sati i gula¹a vi¹e nije bilo, a Gremlin je delovao pospano i vrlo zadovoljno!!! :) :) :)

P.S. A bilo je tu jo¹ dosta debelih i vrlo sumnjivih!!! :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Atirudra

-------------- -_- ---------------

ЯЭВОЛУТИОН

ok dakle GREMLIN.....ima li jos sumljivih...da ih sledeci put ne zovemo na klopu....mogli su bar corbicu da ostave :'( :'( :'(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ja tipujem na gremlina i popsyja, najveci su pa najvise i mogu da pojedu :P
ja gremlina video 3x da sipa :D

inace da se zna, gremlin je odbio da ide na odlicnu prasetinu da bi dosao na kotlic :D

mi¹ko_kolo

Popsi nije, do¹ao je posle mene, a i kad sam ja do¹ao gula¹a veæ nije bilo. ©to æe reæi...  [zvizdi]

rboban

Ja sam dosao na vreme, taman kad su doneli GULAS..... :)
Ride It Like You Stole It

Nadalina

Popsy nije..... :D
Potvrdjujem!!! :D
Dzukela u podznaku

ЯЭВОЛУТИОН

 Sad ispade niko nije ...izvetrio .....mozda je Zrne navratio ...usput
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

vidik


  Izgleda, pojela macaaaaa. [neampojma]

mi¹ko_kolo

Kol'ko sam ja pratio, niko ovde nije rekao da nije niko pojeo veæ su-smo rekli da nisu Popsi i Mi¹a, za ostale nismo baaa¹ sigurni.

ЯЭВОЛУТИОН

Mene samo zanima da se napravi lista osumnjicenih...da ih sledeci put obuzdamo...vidis da niko nije stigso ni da proba...a mozda su malo napravili...moguce....ali nije u redu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr

Èitam i ne verujem.. mo¾da gula¹a nije ni bilo ?
:D

ЯЭВОЛУТИОН

bilo je bilo...video sam trunke u kazanu, ostatak su hlebom omazali. Zato se i bunim
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Cek ako nisu Popsy i Misa onda ostadoh Ja...... :)
Ride It Like You Stole It