Glavni meni

koliko cesto perete motor?

Započeo balcan girl, 25 Mart, 2011, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

gmum44

Citat: misa-pei poslato 26 Mart, 2011, 01:23
A za¹to se pere motor?


to se i ja pitam???? [glavazid] [glavazid]


2 puta nedeljno ajoj pa toliko puta ni zube ne perem!!!hahahahah :P :P :P :P :P

necu da poskidam musice sa zuba i leptirice sa usana!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Dzigi Boy

JA bas danas investirao 100 kinti za 2 zetona i oprao prvi put ove godine.......nevidjeno je bio prljav, bio sam jos sa Jagerom pre 2 dana na Fruskoj i uvaljivali se u neko blato........

Stanje sto mi se motor nije zahvalio kada sam ga konacno opro!!???? [djavo] [zena] [djavo]    naravno krpu nisam koristio i osusio se na suncu sam........ 8) 8) 8) 8)

SSZGO

perem kad god je vidno prljav, to moze biti svakih 7, 10, 15 dana
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager

Perem ga kad je veæ tako prljav da se sav izma¾em od blata kad sednem na njega...

;D

Shadowa sam glancao posle svake vo¾nje. To je motor koji je lep tek kada sav ¹lja¹ti.

Enduro i cross motori su LEPI KADA SU PRLJAVI!!!

;D

Mad Max

ne izlazim na voznju ako nije cist, pranje pa voznja. brzinsko traje nekih sat do sat 1/2, a ono pravo pola dana, cetkica za zube, lancanik lanac........ pa polako
Brzi od smrti, Jaci od bola

Kengur

Jednom do dva puta nedeljno, otprilike...

Ali ga svaki dan pre voznje prebrisem jelenskom kozom, a nocu stoji pokriven... :)

Dzigi Boy

Meni pre 6..7 godina stojao motocikl celu zimu prljav pored kucice od rampadzije, sve vremeske uslove je osetio, a malo malo pa nadjem poruku, ako zelite da prodate motor BR fona!!???? hahahhahahah.....jadni ljudi??? Mislili da cu da im poklonim motor samo zato sto je na ulici prljav!!!!?????

balcan girl

haahaahahaha dzigi pa pokloni ljudima motor sto si takav hahahaha [rofl] [rofl] [rofl] pa sad sta ja da radim znaci da ipak jesam sljapko a? mada vidim da nisam jedina  ;D ;D [yahoo]
moj motor nije pokriven u garazi lep je i ovako prasnjav hahahahahahha volim ga ja u svakom slucaju  :-* :-* al eto operem ga posle voznje to valjda nesto znaci  ;) e sad sto napada prasina po njemu jer je presedeo u garazi od januara pa sta cu ja nema se kad :D sad kad je lepo vreme nece imati kad da napada prasina [thumb_up]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dzigi Boy

Pa pazi naravno da nisi jedina....ja vozim enduro i po meni on i mora da bude prljav, izgreban, dozvoljena je i izolir traka, ali da je na njemu sve tehnicki ispravno 100%

Moj motor tako izgleda, vidi se na njemu da je preziveo razne borbe, ali da je spreman na nove izazove.....

A najsmesnije mi je kada vidim likove sa endurom, to mi se desilo juce na Miseluku blejim sa trafo stanice i dolazi decko javlja mi se...ja mu mahnem da dodje gore, on parkira dodje peske i kaze mi da je danas oprao motor?????????? nije hteo enduro da vozi 30m po suvom prasnjavom putu!!!!!!!!????????  mislim gda se on to vozi??? ni ne vozi se nego samo pere, a kada opere onda se divi cistoci!!!!!



Ovo je neko normalno stanje cistoce mog motocikla....

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/23350_1373239885137_1055993434_30885583_6122882_n.jpg

svetac


Gavrolini

otprilike kad dodje u ovaj stadium :)

Dzigi Boy

Posteno je prljav, znaci da se izvlacio maximum iz njega...svaka cast!!!! [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

balcan girl

pa dobroooo ja ne vozim enduroooo hahahhah a moj je lep u svakom slucaju hahahhahh bio je samo malooo prasnjav a ta prasina posle odletela kad sam ga provozalaaa hahahahaahaahh znaci izdresiran je da se sam pere hahahahahaahahah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Atirudra

nedeljno a lanac u svake dve nedelje iako vozam samo po asfaltu , svaki put ako vozam u kisi odma pre nego sto ga stavim u garazu, znaci ne ostavljam ga blatnjavog nikada baremdo sada -princip - ako si imo snage vozat ga po kisi i blatu onda imaj vremena i ocistit ga pre garaze . U garazi kad stoji duze od 2 dana pokriven je , zimi u toploj garazi.
Cuvam ga koliko mogu red je osnova kreacije :)
-------------- -_- ---------------

balcan girl

pa moj motor ima bolje grejanje u garazi nego ja u stanu hahahaahahhhaah super mu je tamo mada nije pokriven i eto bude malo prasnjav kad stoji preko zime ali ga uvek operem posle voznje valjda je to dovoljno a?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Pa jel' se bunio do sad? Nije? Znaci dovoljno mu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

kad on kupi mene onda cu tako da ga sluzim. Ja sam ga kupio i ima da ga perem kad mi se hoce,a ne da mu ugadjam kao da je princeza a ne 120kg gvozdjurije

sasafilipovic

Citat: balcan girl poslato 26 Mart, 2011, 22:35
pa moj motor ima bolje grejanje u garazi nego ja u stanu hahahaahahhhaah super mu je tamo mada nije pokriven i eto bude malo prasnjav kad stoji preko zime ali ga uvek operem posle voznje valjda je to dovoljno a?

Bolje bi bilo da nekad napumpa¹ gume, a ne da ga glanca¹ dva puta dnevno.

balcan girl

hahaahahhahaha pa zasto imam tebe :) nego da napumpas gume i da me na silu teras da vozim kroz centar grada i da koristis priliku da me zajebavas za to vreme :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!