Glavni meni

KOTLINA 2011!!!IMA LI NE ZAINTERESOVANIH!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 25 Mart, 2011, 20:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljilja-pei

Ako nisi znao, postoje osobe va¹eg pola koje nisu zaljubljenici u motore, blato i sve ¹to uz to ide, a i ko je rekao da æemo biti tamo?

:) :) :)

P.S. Samo neobave¹tene i naivne ¾ene æe krenuti sa vama :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

jager


balcan girl

ja mislim da bi tada zene trebalo da dodju kod mene da idemo u aqua park :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zemunboy

Citat: balcan girl poslato 25 Maj, 2011, 03:28
ja mislim da bi tada zene trebalo da dodju kod mene da idemo u aqua park :D :D :D
I da vide zirafu :P :P

kepo


balcan girl

naravno da ce da vide zirafu pa to imam na pidzamicama :D a divcibare je extraaaa obozavala sam tamo da radim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 00:18
naravno da ce da vide zirafu pa to imam na pidzamicama :D a divcibare je extraaaa obozavala sam tamo da radim :D
[/q
uote]..............sta?

Lazic

Jao, znam te krivine napamet, ali samo biciklom i kolima...

kepo


KIZA69

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.,ovo je vec nesto!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

jager

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ovo je veæ SVA©TA!!! JAOOOOO ... jo¹ samo 6 dana ;D
Kreæe neko u èetvrtak?!?!

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

jager


jager

Citat: jager poslato 27 Maj, 2011, 20:49
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ovo je veæ SVA©TA!!! JAOOOOO ... jo¹ samo 6 dana ;D
Kreæe neko u èetvrtak?!?!

PA DOBRO, BRE, KREÆE LI NEKO U TAJ JEBENI ÈETVRTAK? ;D

BANE BROTHERHOOD

ja ne smem ..... [facepalm] jbga opasno me sjebala promaja ovih dana i jedva mne kostolomac iznameshtao sada strogo mirovanje tri nedelje  :'( :'( :'(   a pod strogim mirovanjem se podrazumeva da ne skacem i da se ne izivljavam po kepojebini  jbgaaaaa tuga brate ..... :'( :'( :'( tako da braco osvetlajte obraz i isdivljajte se i za mene ... [hello]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

Au bre Bane..

Los ti taj kostolomac.. imamo boljeg..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pedriic

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 01 Jun, 2011, 01:25
ja ne smem ..... [facepalm] jbga opasno me sjebala promaja ovih dana i jedva mne kostolomac iznameshtao sada strogo mirovanje tri nedelje  :'( :'( :'(   a pod strogim mirovanjem se podrazumeva da ne skacem i da se ne izivljavam po kepojebini  jbgaaaaa tuga brate ..... :'( :'( :'( tako da braco osvetlajte obraz i isdivljajte se i za mene ... [hello]

Ja dolazim sa jenim u kolicima, nisi valjda vime od èoveka da mu ne pravi¹ dru¹tvo dok se mi vozimo ;)

JankoR

I ja se pakujem pa se Bo¾e zdravlja vidimo, a po¹to sam lijen ja æu samo malèice da manijaèim

Stronser

Citat: balcan girl poslato 26 Maj, 2011, 00:18
naravno da ce da vide zirafu pa to imam na pidzamicama :D a divcibare je extraaaa obozavala sam tamo da radim :D
Pored puta ?

aca-pn