Glavni meni

Honda CBR 600 F3

Započeo Marko011, 17 Oktobar, 2010, 01:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Marko011

1995-o

sad æe 50 hkm

dobar poèetnièki motor

8)

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

Stevan

Mislim da sam ovu oduvao od semafora dok se nije zavrtela... :D

Marko011

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

Stevan

Citat: Marko011 poslato 17 Oktobar, 2010, 01:50
ček da smršam  ;D

haha :D aj, dacu ti jos jednu sansu... :)

zodiac

Stevane, ja bih rekao da su ti slabe sanse sa ovim na semaforu. Mozda prvih par metara, posle toga mozes samo da mu omirises izduv. I ja volim da glorifikujem jedan veliki cilindar, ali jebiga, treba ponekad biti i objektivan. Ja sam vozio CBR 600 F4i, razlika u odnosu na Markov je u tome sto ima ubrizgavanje umesto karburatora, i nikakav jednocilindras ne moze sa njim da se nosi na startu.
Prijatelj je zao drug

Stevan

Probali smo se... Jace startujem dok se ne zavrti lepo...

zodiac

Prijatelj je zao drug

Gile_ExtremeBoy

Citat: zodiac poslato 18 Oktobar, 2010, 17:09
Stevane, ja bih rekao da su ti slabe sanse sa ovim na semaforu. Mozda prvih par metara, posle toga mozes samo da mu omirises izduv. I ja volim da glorifikujem jedan veliki cilindar, ali jebiga, treba ponekad biti i objektivan. Ja sam vozio CBR 600 F4i, razlika u odnosu na Markov je u tome sto ima ubrizgavanje umesto karburatora, i nikakav jednocilindras ne moze sa njim da se nosi na startu.

Mislish od 8000o/min na gore..
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

zodiac

0-100km/h 2,9sec. I do stotke nema potrebe da menjas stepen prenosa uopste, sve vreme prva.
Prijatelj je zao drug

Kengur

Ovo je mnogo dobar motoric, imao ga moj drugar i probao sam ga par puta... Moze lepo da se putuje sa njim, a bogami kad treba i da se zavrti... I tad ide odlicno...

Po meni velika mana kocnice. Drugar je imao pancir creva, ali mu nisu mnogo pomogla...

zodiac

Ne bih znao, na F4i je prednja ljuta kao papricica i prilicno neosetljiva na snazna i dugotrajna kocenja sa vecih brzina. Da je pozelis na motoru. CBR 600 je prilicno udoban, ali je upravljac malo rigidan i polozaj ume da bude zamoran. Sem toga, tesko da  moze da mu se nadje mana, izuzetno dobar motocikl.
Prijatelj je zao drug

zodiac

#11
Evo sad gledam sliku ove Markove, potpuno isti diskovi, pretpostavljam i nissin kljesta. Dakle, isto kao kod mene. Reci drugaru da mu je doslo vreme za reparaciju kljesta i/ili cilindara. Ovo mora da ukopava.
Prijatelj je zao drug

Kengur

Motor je prodat odavno, mada sad razmisljam, ona je bila 94/95 ako se ne varam.. .Mozda je to F2? Ne mogu sada da se setim...? Nek me neko ispravi.

Marko011

Ne znam, nije baš nešto udoban......mada iskreno druge nisam ni probao, osim MZ-a iz 73-e  ;D

Što se kočnica tiče, mogle su bolje jače da budu, zadnju nisam koristio dok se nisam naviko na nju, ali sada redovno........
Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

UFF

Onda sigurno nisu iste kocnice u pitanju jer F4i koci u mestu
Imamo ovde jednog clana koji je vozi ali se jos nije ni predstavio

zodiac

Pa pogledaj fotku, Mare. Meni se cini da su diskovi isti kao na F4i, za kljesta ne znam, ne vidi se.
Prijatelj je zao drug


zodiac

Prijatelj je zao drug

srx

Ja sam od skoro vlasnik jedne hondice f3 98-mo i za sada su utisci fenomenalni. Samo nebi se slozio sa tim da je dobar pocetnicki motor, tj mozda i jeste al za nekog ko zna na cemu sedi i da moze koliko toliko kontrolisati desnu ruku posto je prilicno zivahan. Jel neko putovao sa ovim motorom i kakvi su utisci?
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

UFF

Ja do isao do Nis-a ako to racunas u put  ;D

Od izlaska iz Bg pa do ulaska u Nis za sat vremena

Utisci? pa nervirali su me smaraci koji jasu levu traku i ne sklanjaju se   :D

E da, tad trosi 10litara