Glavni meni

Noæni Vukovi u susretu s Putinom !

Započeo johann, 22 Mart, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

Citat: Gaspar poslato 24 Mart, 2011, 12:30
Ja bih se slozio da je sasvim dovoljno da izfinansira gorivo celom forumu i postavicemo ga za admina  ;D

Ja sam za to da zbog njega uvedemo posebnu funkciju - sponzora :D

K_A_W_A


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

®are

Citat: SSZGO poslato 24 Mart, 2011, 10:03
nisam pratio, jel ga terao Putin na zadnji ?
Pa za si sumjnao ? Ovdje prièa Hirurgu kako zadnjaèi. :)

www.youtube.com/watch?v=vatNYYBmkbI&feature=related

Cale

Citat: K_A_W_A poslato 24 Mart, 2011, 20:13
Nas clan Urke iz PA je clan NW.
Nabacio je jos koji kg.Nek je ziv i zdrav.

gorki

THINK BIKE !

-Joksa-

Prvo da napisem da nisam Rusofil.

-Po I Srpskom ustanku 1804 regularne jedinice Ruske vojske ucestvuju na strani Srba boreci se zajedno sa Karadjordjevim ustanicima protiv Turaka, od 1806 ulazi i Rusija zvanicno. I to traje do 1812 godine. Sve do napada Napoleona na Rusiju, kada su Rusi bili prinudjeni da potpisu mir sa Turskom. Treba imati u vidu da je tada jedini put u svojoj istoriji pala i Moskva. Kutuzov: "Gubitak Moskve ne znaci gubitak Rusije". Rusija je u bezizlaznoj situaciji i Srbi ostaju bez nje.

-1914 Rusija ulazi u rat na strani Srbije, pored teske socijalne situacije. Cena je 1917-a i Oktobarska revolucija, krvavi gradjanski rat i vise od 80 godina diktature, bede, izolacije i milionskih smaknuca.

-1944 jedinice Crvene armije u sadejstvu sa partizanima oslobadjaju Beograd i Jugoslaviju.

-1999 tadasnja Ruska administracija ostaje uzdrzana  na SB UN po pitanju rezolucije o bombardovanju Srbije.

Nabacao sam malo "grubo". Mozda dosta toga ne znam, a voleo bih da naucim. Koje su "pozicije" za mrznju Rusa i koji su argumenti u prilog Ruskoj izdaji?
Ovde treba uzeti da je nespojiv ideal gradjanina Srbije da "zivi Americki", a da ga brane Rusi.
"Modernu" globalnu i partijsku istoriju po dnevnim potrebama nisam sklon da ucim.

pit


   Bravo Jokso i hvala sto si nas podsetio ,nazalost mnogo to zaboravljalju i olako izricu glupave kvalifikacije i ne razmisljajuci sta su rekli....ali na srecu nema ih mnogo svega par njih ''nezadovoljnih'' a kad bolje pomislim nisu ni bitni pomena da se o njima prica.
         Meni je bio dovoljan sinocni snimak i ovacije navijaca na pojavu Putina.
         Ceo dogadjaj i poseta Putina je sigurno vrlo pozitivna stvar .
         Mi realno kao drzava nemamo mnogo prijatelja ....Rusija je mozda jedina svetla tacka.

pit

Citat: pit poslato 25 Mart, 2011, 21:09

   Bravo Jokso i hvala sto si nas podsetio ,nazalost mnogo to zaboravljalju i olako izricu glupave kvalifikacije i ne razmisljajuci sta su rekli....ali na srecu nema ih mnogo svega par njih ''nezadovoljnih'' a kad bolje pomislim nisu ni bitni pomena da se o njima prica.
         Meni je bio dovoljan sinocni snimak i ovacije navijaca na pojavu Putina.
         Ceo dogadjaj i poseta Putina je sigurno vrlo pozitivna stvar .
         Mi realno kao drzava nemamo mnogo prijatelja ....Rusija je mozda jedina svetla tacka.
P.S. Ako pazljivije pogledate klipove sa Putinom i Hirurgom videcete da je u pitanju opusten i normalan covek bez tragova prepotentnosti i lazne velicine.Pa ga uporedite onda sa ovim nasim velicinama koji pucaju od vaznosti a jedini im je cilj ko ce vise ...i ''gde su oni u svemu tome'' E pa Putin im je pokazao gde su i sta misli o njima.

sasafilipovic

Citat: -Joksa- poslato 25 Mart, 2011, 20:49
Prvo da napisem da nisam Rusofil.

-Po I Srpskom ustanku 1804 regularne jedinice Ruske vojske ucestvuju na strani Srba boreci se zajedno sa Karadjordjevim ustanicima protiv Turaka, od 1806 ulazi i Rusija zvanicno. I to traje do 1812 godine. Sve do napada Napoleona na Rusiju, kada su Rusi bili prinudjeni da potpisu mir sa Turskom. Treba imati u vidu da je tada jedini put u svojoj istoriji pala i Moskva. Kutuzov: "Gubitak Moskve ne znaci gubitak Rusije". Rusija je u bezizlaznoj situaciji i Srbi ostaju bez nje.

-1914 Rusija ulazi u rat na strani Srbije, pored teske socijalne situacije. Cena je 1917-a i Oktobarska revolucija, krvavi gradjanski rat i vise od 80 godina diktature, bede, izolacije i milionskih smaknuca.

-1944 jedinice Crvene armije u sadejstvu sa partizanima oslobadjaju Beograd i Jugoslaviju.

-1999 tadasnja Ruska administracija ostaje uzdrzana  na SB UN po pitanju rezolucije o bombardovanju Srbije.

Nabacao sam malo "grubo". Mozda dosta toga ne znam, a voleo bih da naucim. Koje su "pozicije" za mrznju Rusa i koji su argumenti u prilog Ruskoj izdaji?
Ovde treba uzeti da je nespojiv ideal gradjanina Srbije da "zivi Americki", a da ga brane Rusi.
"Modernu" globalnu i partijsku istoriju po dnevnim potrebama nisam sklon da ucim.

Preskoèio si 1948.
Nedaj Bo¾e da nas vi¹e brani bilo ko, a pogotovo Rusi.


pit

#70
Citat: sasafilipovic poslato 25 Mart, 2011, 23:08
Citat: -Joksa- poslato 25 Mart, 2011, 20:49
Prvo da napisem da nisam Rusofil.

-Po I Srpskom ustanku 1804 regularne jedinice Ruske vojske ucestvuju na strani Srba boreci se zajedno sa Karadjordjevim ustanicima protiv Turaka, od 1806 ulazi i Rusija zvanicno. I to traje do 1812 godine. Sve do napada Napoleona na Rusiju, kada su Rusi bili prinudjeni da potpisu mir sa Turskom. Treba imati u vidu da je tada jedini put u svojoj istoriji pala i Moskva. Kutuzov: "Gubitak Moskve ne znaci gubitak Rusije". Rusija je u bezizlaznoj situaciji i Srbi ostaju bez nje.

-1914 Rusija ulazi u rat na strani Srbije, pored teske socijalne situacije. Cena je 1917-a i Oktobarska revolucija, krvavi gradjanski rat i vise od 80 godina diktature, bede, izolacije i milionskih smaknuca.

-1944 jedinice Crvene armije u sadejstvu sa partizanima oslobadjaju Beograd i Jugoslaviju.

-1999 tadasnja Ruska administracija ostaje uzdrzana  na SB UN po pitanju rezolucije o bombardovanju Srbije.

Nabacao sam malo "grubo". Mozda dosta toga ne znam, a voleo bih da naucim. Koje su "pozicije" za mrznju Rusa i koji su argumenti u prilog Ruskoj izdaji?
Ovde treba uzeti da je nespojiv ideal gradjanina Srbije da "zivi Americki", a da ga brane Rusi.
"Modernu" globalnu i partijsku istoriju po dnevnim potrebama nisam sklon da ucim.

Preskoèio si 1948.
Nedaj Bo¾e da nas vi¹e brani bilo ko, a pogotovo Rusi.




                    Sramota je da tako pricas ...

                        I sta sa 48 ...informbiro ,tito je je rekao ne Staljinu i sta koj djavo Rusitu nisu nista uradili ...s.amo je sto je Titu bio izgovor da izroka srbe po ko zna koji put i salje na goli otok.Druze ako ne poznajes istoriju nemoj da vadis neke ''situyacije '' iz nje /malo je smesno

Gavrolini

neke stvari je stvarno sramota i procitati. Alo ljudi Putin je opasan car. Zajebite ljubomoru ,velika je cast da te poseti takva licnost. Treba da budemo srecni sto je pored svih svojih obaveza nasao vremena da se druzi sa jednim moto klubom iz srbije. Znaci nije posetio ni rudare,vatrogasce,jebene najbolje tenisere...posetio je bajkere,to nije mala stvar.  Da mi imamo takvog coveka u vrhu vlasti ,sa tolikom ljubavi prema motorima sigurno nam ne bi bile ovolike registracije itd... Sve u svemu nista lose ne moze ova poseta da donese,cak su i matorci bili odusevljeni i mnogo njih mi prilazilo ,koji znaju da sam bajker, i prepricavali kako se putin sastao sa nekim motoristima iz srbije. Mnogi od tih penzosa koji su nas do juce pljuvali sada drugacije gledaju na bajkere,jer jbg ako moze putin da nas voli onda valjda trebaju i oni(obicno tako razmisljaju) A cisto sumnjam da je ovde potreban spijun,odavno se sve zna  u ovoj truloj drzavi i sumnjam da ce jedan putin da se cima oko spijuniranja jedne srbije.

lord_oblivion

A Putin je samo dosao na sastanak svog kluba i digla se ovolika prasina  [facepalm]  [watching]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Panta Zemunac

Vladimire spasiba! [klanjam_se]

Ne bih da ulazim u va¹e rasprave ali po meni je Rusija, koja je sa Elcinom '95g. bila dno/dna, veæ posle samo desetinu leta lupala packe Jevropi! Mo¾emo srati o njoj ali na¹ beli dvor je kao konju¹nica njihovom....
Pa mi nemamo motora koliko Noèni Vukovi èlanova....Stvarno ne znam za¹to smo takvi, pustite i Tita i '48g. u ostalom a kada smo mi pa pomagali Rusiji, kada smo mi tresnuli ¹akom o sto u jebenoj evropi i navukli na sebe strahotu braneæi njih??? Koji mi to racku celog ¾ivota tra¾imo podr¹ku a sami je ne nudimo...ma ja, najppametniji smo a drugi su stvoreni da nam lickaju 00!! [srednjiprst] [srednjiprst]

Putine, dobro ti meni do¹ao, hvala na poseti i nadam se da æe ove godine mnogo vi¹e mojih zemljaka posetiti moto skup NW!! Znam, dobrodo¹li smo ali koliko si i sam video (a gde je manekan tadiæ pored Putina na tekmi??) ti (ili Vi) oèigledno niste jer u Srbiji jo¹ ima onih koji bi pre na skup onih koji se èaste otpozadi u berlinu  :o nego na skup u Sevastipolju!!

Ali ¹ta te zabole kada zna¹ da te Ja gotivim! ;D

gmum44

SVI ALI BAS SVI KOJE ZNAM SU KOMENARISALI DA SE SREO I VIDEO SA BIKERIMA!!!
ipak je on baja za nase lesinare,i veliko mudo u svetu tako da ova poseta je ipak znacajna,razmislite juzni tok i kod nas slavinica za hrvate i slovence...
a cena  gasa drugacija itd itd,ipak je to Putin nije to Azem Vlasi... [rofl] [rofl] [rofl]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Panta Zemunac

Ali zipa mu pogled kada je seo sa manekenom da parla....gleda tadiæa ispod oka a ovaj se prosrao od keza...kao fol, 'nisam ja ni¹ta o tebi care, majke mi'!

Ja samo jedno pitam sve....©ta smo to mi uèinili za Ruse da bi od njih zahtevali podr¹ku...©ta? Kada je bila frka oko evropskog ¹tita jesmo li se stavili na njihovu stranu ili se mutavi premijer èe¹kao po glupaèi!?!

E sad, kome su bli¾i Hellsi ili sl. OK, po¹tujem ali ne odobravam...pa bar nam Vukovi nisu pobili 2500 civila bombardovanjem...pa zar ne?
Izvolite svi vi, Messingeri i ostali, svako svome jatu ali i ako mi je majka Hrvatica, izgleda da po¹tujem Srbe vi¹e no neki kosmopoliti (navodni)!!
Ja sam samo obièan Srbin i kao takav nemam guzicu za dve stolice

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 23 Mart, 2011, 00:53
Johane.....

misli¹ li i sam da se malkice poznajemo (sitno ali neæemo javno) ...no dobro, evo prilike da TI i JA razmenimo po koju!

Èitam i blago ne verujem, Putin i na¹i bajkeri....HAOS!
Johane, pa ti si moj idol!! Majke mi!

Evo sedim za kompom.... nisam se ne¹to u zadnje vreme  javljao ali ova info. me je izula iz cipela! Svaka èast!
Opsaovo bih ali ne mogu, nemam hertza, opsovao bih ali neke ni¹lije to ne bi razumele, jajareeee..

Dru¾e,  dovedi ti nama Putina (onoga ko jedini ne baca bommbi¹ke po Gadafiju) i ja ti skidam kapu!!



            Ovde neverica i pljuvacina.

     






pit

Citat: Panta Zemunac poslato 26 Mart, 2011, 02:15
Vladimire spasiba! [klanjam_se]

Ne bih da ulazim u va¹e rasprave ali po meni je Rusija, koja je sa Elcinom '95g. bila dno/dna, veæ posle samo desetinu leta lupala packe Jevropi! Mo¾emo srati o njoj ali na¹ beli dvor je kao konju¹nica njihovom....
Pa mi nemamo motora koliko Noèni Vukovi èlanova....Stvarno ne znam za¹to smo takvi, pustite i Tita i '48g. u ostalom a kada smo mi pa pomagali Rusiji, kada smo mi tresnuli ¹akom o sto u jebenoj evropi i navukli na sebe strahotu braneæi njih??? Koji mi to racku celog ¾ivota tra¾imo podr¹ku a sami je ne nudimo...ma ja, najppametniji smo a drugi su stvoreni da nam lickaju 00!! [srednjiprst] [srednjiprst]

Putine, dobro ti meni do¹ao, hvala na poseti i nadam se da æe ove godine mnogo vi¹e mojih zemljaka posetiti moto skup NW!! Znam, dobrodo¹li smo ali koliko si i sam video (a gde je manekan tadiæ pored Putina na tekmi??) ti (ili Vi) oèigledno niste jer u Srbiji jo¹ ima onih koji bi pre na skup onih koji se èaste otpozadi u berlinu  :o nego na skup u Sevastipolju!!

Ali ¹ta te zabole kada zna¹ da te Ja gotivim! ;D


         Ovde pevas drugu pesmu i zahvaljujes se Putinu.

pit

Citat: Panta Zemunac poslato 26 Mart, 2011, 02:48
Ali zipa mu pogled kada je seo sa manekenom da parla....gleda tadiæa ispod oka a ovaj se prosrao od keza...kao fol, 'nisam ja ni¹ta o tebi care, majke mi'!

Ja samo jedno pitam sve....©ta smo to mi uèinili za Ruse da bi od njih zahtevali podr¹ku...©ta? Kada je bila frka oko evropskog ¹tita jesmo li se stavili na njihovu stranu ili se mutavi premijer èe¹kao po glupaèi!?!

E sad, kome su bli¾i Hellsi ili sl. OK, po¹tujem ali ne odobravam...pa bar nam Vukovi nisu pobili 2500 civila bombardovanjem...pa zar ne?
Izvolite svi vi, Messingeri i ostali, svako svome jatu ali i ako mi je majka Hrvatica, izgleda da po¹tujem Srbe vi¹e no neki kosmopoliti (navodni)!!
Ja sam samo obièan Srbin i kao takav nemam guzicu za dve stolice


             Kakva promena misljenja u samo 3 stranice neverovatno.Od pljuvacine do hvalospeva .