Glavni meni

Noæni Vukovi u susretu s Putinom !

Započeo johann, 22 Mart, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

pit

Citat: sasafilipovic poslato 23 Mart, 2011, 23:57
Sorry, ovo je bilo jaèe od mene.
©to se tièe Putina kao bajker... Ne nosi kacigu :D

              Jos jednO pitanje za tebe,Da li mislis da je greska sto je Putin dosao u Srbiju i da li je uoste trebao da se sastane sa bajkerimA I ZASTO?

sasafilipovic

Da... Ne vidim nikakvu korist od Putinove posete, vidim samo zaluðivanje naroda.
I taj sastanak sa Fonzom... nemam neki stav po tom pitanju, oni su prijatelji mogu da se sastaju, ali to nije sastanak sa bajkerima! Eto i to je zaluðivanje, kao i sam nagove¹taj da æe Fonza da urgira kod Putina da ovaj pritisne Tadiæa da smanje registraciju je ¹tetna po nas, jer to nije realnost.

pit

Citat: sasafilipovic poslato 24 Mart, 2011, 00:10
Da... Ne vidim nikakvu korist od Putinove posete, vidim samo zaluðivanje naroda.
I taj sastanak sa Fonzom... nemam neki stav po tom pitanju, oni su prijatelji mogu da se sastaju, ali to nije sastanak sa bajkerima! Eto i to je zaluðivanje, kao i sam nagove¹taj da æe Fonza da urgira kod Putina da ovaj pritisne Tadiæa da smanje registraciju je ¹tetna po nas, jer to nije realnost.

           ''Da urgira Fonza kod Putina da pritisne Tadica da nam smanji registraciju''Brate moj aj sad molim te polako procitaj sta si napisao pa razmilim malo o tome nije li to mnogo neozbiljno i smesno ko god da je i pomislio na tako nesto.
           P.S ako nisi u  toku takse na luksuz su drasticno smanjene ...
             

lord_oblivion

Hmmm, meni je ista cena za registraciju ove i prosle godine, za oba motora...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

gane

Citat: pit poslato 24 Mart, 2011, 00:14
Citat: sasafilipovic poslato 24 Mart, 2011, 00:10
Da... Ne vidim nikakvu korist od Putinove posete, vidim samo zaluðivanje naroda.
I taj sastanak sa Fonzom... nemam neki stav po tom pitanju, oni su prijatelji mogu da se sastaju, ali to nije sastanak sa bajkerima! Eto i to je zaluðivanje, kao i sam nagove¹taj da æe Fonza da urgira kod Putina da ovaj pritisne Tadiæa da smanje registraciju je ¹tetna po nas, jer to nije realnost.

           ''Da urgira Fonza kod Putina da pritisne Tadica da nam smanji registraciju''Brate moj aj sad molim te polako procitaj sta si napisao pa razmilim malo o tome nije li to mnogo neozbiljno i smesno ko god da je i pomislio na tako nesto.
 P.S ako nisi u  toku takse na luksuz su drasticno smanjene ...
             




Nevidim za¹to bi nekome smetao dolazak Rusa u Beograd, ako ni¹ta drugo nikada nisu ratovali protiv nas.....

kawa ninja

Citat: lord_oblivion poslato 24 Mart, 2011, 00:32
Hmmm, meni je ista cena za registraciju ove i prosle godine, za oba motora...


   Hmmm, meni nije cini mi se porez sa nekih 35000 din. smanjili na 10000 din.   ....   ma znali  oni za G. Putinovu ljubav prema motociklima uplasili se mogucih kritika i iz straha od istih smanjili .... :D

   Predlazem G. Putinu kad sledeci put dodje u posetu Srbiji da se zalozi za totalno ukidanje registracije motociklistima ,a mi samo da lezimo,uzivamo i ni glasa ne podignemo ... sve ce to drugi umesto nas obaviti ,nase je samo da lezimo i izrazimo zelju koji bi bajk vozali...da benzinske pumpe za besplatno gorivo se podrazumevaju+ na njima obavezno servisi za besplatno ulje i zamena +naravno gume besplatne i zamena takodje besplatna se podrazumeva....da,da i svuda devojcice u sorcevima gore bez koje ce nam besplatno prati motocikle a mi ispod suncobrana u ligestulu uzivati u tako lepom prizoru naravno uz hladno pivo...jos predlazem da se doticni gos. zamoli za isti tretman i u inostranstvu

Ponavljam mi nista ne trebamo raditi , sve ce drugi umesto nas ... :D :D :D

P.S.  Ako jos neko ima nekakvu dobru ideju slobodno nek doda.... :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Cale

 ;
Citat: kawa ninja poslato 24 Mart, 2011, 08:46
Citat: lord_oblivion poslato 24 Mart, 2011, 00:32
Hmmm, meni je ista cena za registraciju ove i prosle godine, za oba motora...


   Hmmm, meni nije cini mi se porez sa nekih 35000 din. smanjili na 10000 din.   ....   ma znali  oni za G. Putinovu ljubav prema motociklima uplasili se mogucih kritika i iz straha od istih smanjili .... :D

   Predlazem G. Putinu kad sledeci put dodje u posetu Srbiji da se zalozi za totalno ukidanje registracije motociklistima ,a mi samo da lezimo,uzivamo i ni glasa ne podignemo ... sve ce to drugi umesto nas obaviti ,nase je samo da lezimo i izrazimo zelju koji bi bajk vozali...da benzinske pumpe za besplatno gorivo se podrazumevaju+ na njima obavezno servisi za besplatno ulje i zamena +naravno gume besplatne i zamena takodje besplatna se podrazumeva....da,da i svuda devojcice u sorcevima gore bez koje ce nam besplatno prati motocikle a mi ispod suncobrana u ligestulu uzivati u tako lepom prizoru naravno uz hladno pivo...jos predlazem da se doticni gos. zamoli za isti tretman i u inostranstvu

Ponavljam mi nista ne trebamo raditi , sve ce drugi umesto nas ... :D :D :D

P.S.  Ako jos neko ima nekakvu dobru ideju slobodno nek doda.... :)
Zaboravio si zeleni karton. ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Tamanitu

Bilo bi zanimljivo, ako je neki èlan Vukova i Motomanijak, da napi¹e koju reè vi¹e od zvaniènih formalnosti, ¹ta se sve tu de¹avalo, pripreme-organizacija-protokol...

SSZGO

nisam pratio, jel ga terao Putin na zadnji ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

sasamajstor

Meni je ovo sa Fonzom i Putinom skroz pozitivan dogadjaj ako nisa bar zbog ovih nasih glavesina da nemisle da samo oni mogu da se slikaju.I nerazumem otkud toliko negativne energije prema jednom bajkeru koji iako je invalid prevaljuje mnogo vise kilometara na motoru nego mnogi od nas.  ;D ;D

Lazic

Citat: Dzigi Boy poslato 23 Mart, 2011, 00:00
Ko ga jebe smradina spijunska, dosao da nam proda stadion za teske pare???????????? Ko da to ne mozemo i sami da napravimo a ni ne treba nam!!!!! 4000 pandura je mobilisano za njega a grad ce da stane zbog olosa spijunskog??? [djavo] [zena] [djavo] [zena]

Pihhhh zabole me sto on vozi bajk:((((((((((((((( [glavazid] [nono] [nono] [nono] [nono]

[watching] Dzigi, svaka cast za iskrenost, mada moj pragmaticni alter ego misli da je ipak bolje imati rusku vlast za kakvog takvog saveznika... A za Putina, svakako mislim da je potencijalni MotoManijak... [yahoo]

Gašpar

A da pozovemo mi Putina na forum?  ;D ;D ;D

serbduck

 

  Fonza pored Putina... pa recimo da bih voleo da sam mogao da budem na njegovom mestu.


Ovaj narod ( iz samo njemu znanih razloga ) voli Ruse.

Bajker ( bilo koji ) pored Putina...po zakonima marketinga - skace nam rejting, ali ne samo Fonzi i Nocnim Vukovima nego svim bajkerima u Srbiji.

  Sto se tice Rusa i politike... ono sto sam procitao i doziveo,  svelo bi se na to da su nas uvek ispalili... ali i dalje ih volimo... sto neko rece bar nas nisu napadali...ali su nas oslobadjali 1945...u tom oslobadjanju je bilo interesantnih stvari...nije tema o tome...

Kako god bilo - jako lepa slika i pozitivan dogadjaj za sve bajkere.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

RoaD GunneR


mazzi

Za pocetak samo Mod ... a ako se pokaze i ispuni sve gore navedeno, sa sve zelenim kartonom onda da se razmisli o kandidaturi za Admina :)

UFF

 [ban]Moze admin ako nam donira neke motore za test voznje i clanove koji nemaju $ za svoj motor :)
i ako se ne bude ponasao ja cu da ga  [ban] [adminpower]

Gašpar

Ja bih se slozio da je sasvim dovoljno da izfinansira gorivo celom forumu i postavicemo ga za admina  ;D

SSZGO

ne mora da da motore clanovima bez motora, dovoljno je samo meni jedan s1000rr
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor