Glavni meni

Noæni Vukovi u susretu s Putinom !

Započeo johann, 22 Mart, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Taj susret sa NW iz NIS, je dobra stvar za Srpski motorciklizam. E sad ako bi ti NW i NIS, urgirali preko cika PUTINA da malko stisne ove nase, pa da malko supste ili bi bilo lepo da ukinu taksu na luksuz za motorcikle...e onda bi bio pun dozivljaj.
Ovako to spada u medijsku zajebanciju...kao i utakmica Crvene Zvezde.....kao intresuje ga to..
Apropo toga da su NW veliki, jesu, u rusiji, mozda i najveci klub u svetu, ali su sigurno jedini klub koji ima podrusku iz vrha vlasti....zamislite Hellse da im ameri daju punu podrsku....pa karali bi nas na sred terazija...bez kurtona.
za Fonzu svaka cast...sjajan lik
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Cale

Citat: WOLVERINE poslato 23 Mart, 2011, 17:09
Citat: johann poslato 23 Mart, 2011, 00:13
D¾igi ?


Koji ti je qurac ?   :o


Do¹ao prvi èovek jedne od najmoænijih dr¾ava na planeti, i izrazio ¾elju da se sretne s BAJKERIMA !   EJ BRE !

Kojim bajkerima????????????????/
.Znam da ne volis strane MC ali opet preterujes.Neki budaleros kupi motor jer je cuo da je to interesantno,udje u neki nas klub i obuce kozni prsluk sa sto onih prisivki,voza se od semafora do semafora i on je bajker a ovaj sto ode motorom do Moskve nije jer ima boje koje se tebi ne dopadaju.Da se razumemo.Uopste ne pricam o klubovima nego o posvecenosti motociklizmu. [cheers]

Tamanitu

Putine majstore! Meni je ovo potpuno pozitivan gest, i veliki plus za ovdasnje motocikliste. Ruski preCednik dosao nemampojmazbogcega, a imao i sastanak sa bajkerima, kojimgoddasu...  [cheers]
Choeche...  [thumb_up]

lord_oblivion

Ima sastanak sa svojim klubom, kad je vec tu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska

lepo bi bilo da napravi jednu pumpu gde bajkeri toce badava gorivo.jbg oni bar to imaju kolko oces a mogao bi i gas kao alternativa.JOJ MILINE!

lord_oblivion

Na plin se kuva. I taxisti teraju one njine skljopocije  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

farbach


lord_oblivion

Pod uslovom da je istinit tekst - mogu samo da im zavide.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mi¹ko_kolo

Veèeras na stadionu, Fonza prvi ili drugi s desna Putinu.

sasafilipovic

CitatTa vuèja  empatija, podrazumeva se, u stalnoj je opasnosti od zlonamernih ljudi, pa “Noæni vukovi” u svoje ¾ivote ne pu¹taju one koje ne vide kao prijatelja i brata, a da bi se za¹titili od eventualnih neprimerenih poku¹aja, potpuno tipièno za miroljubive i blagonaklone zajednice, sastavili su i kratak spisak nepodobnih: nаrkomаni, nаrkodileri, homoseksuаlci i ljudi koji imаju u sebi ideje zlа ili sаtаnizmа. “Oni nisu zа nа¹ put”, stoje postojano na svojoj graðanskoj poziciji “Noæni vukovi”.

I najva¾nije - “Noæni vukovi” su izrazito produhovljena biæa. Buduæi da odbаcuju sve pisаne i nepisаne ljudske zаkone i trude se dа ¾ive po zаkonimа i zаpovestimа “koje su nаm ostаvili nа¹i mudri Preci”, sasvim je jasno da poseduju spiritistièke sposobnosti.

jao majko, koje proseravanje...

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.


APOSTOLèièak

Citat: farbach poslato 23 Mart, 2011, 22:19
Dzigi je mala beba kako moze da se mrzi sve rusko.
http://www.e-novine.com/srbija/vesti/45964-Susret-vukovima.html

Zbog ovog teksta bi mogla pasti i neka tu¾ba....  Ja ne volim ruse ali ih ni ne mrzim. U stvari,ja ne mrzim nikog-ja sam bajker

sasafilipovic


kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

sasafilipovic


pit


sasafilipovic

Evo na primer zbog Libije... zabranili ulazak Gadafiju i njegovoj porodici u Rusiju, bili uzdr¾ani zbog rezolucije o zabrani letenja, a sada tra¾e prestanak bombardovanja... E pa budi jasan, prijatelj ili neprijatelj... E ruje nikad nisu bile jasne.
Pa ni prema nama, vekovnim prijateljima, braæi u Hristu, itd. su bili dvolièni i mutni.
A i ¹ta æe nam, beda, sirotnja, u veæim govnima nego i mi. Tako kad vidim euforiènost pri spominjanju rusa, meni se di¾e kosa na glavi.

A kakvu korist imamo od njih? Nikakvu, niti æe da imamo.

I da kad ka¾em "RUSI" mislim na dr¾avu Rusiju, ne na ruski narod, da ne ispadnem jo¹ i ¹ovinista

pit

Citat: sasafilipovic poslato 23 Mart, 2011, 23:52
Evo na primer zbog Libije... zabranili ulazak Gadafiju i njegovoj porodici u Rusiju, bili uzdr¾ani zbog rezolucije o zabrani letenja, a sada tra¾e prestanak bombardovanja... E pa budi jasan, prijatelj ili neprijatelj... E ruje nikad nisu bile jasne.
Pa ni prema nama, vekovnim prijateljima, braæi u Hristu, itd. su bili dvolièni i mutni.
A i ¹ta æe nam, beda, sirotnja, u veæim govnima nego i mi. Tako kad vidim euforiènost pri spominjanju rusa, meni se di¾e kosa na glavi.

A kakvu korist imamo od njih? Nikakvu, niti æe da imamo.

I da kad ka¾em "RUSI" mislim na dr¾avu Rusiju, ne na ruski narod, da ne ispadnem jo¹ i ¹ovinista


      E druze da manemo ovu diskusiju samo sam hteo da cujem tvoje razloge .Tema je poseta Putina i susret s NW i Fonzom a frustracijama vezanim za ruse nije messto u ovojt emi a i mnogo je glupo sa tvoje strane jer je dogadjaj skroz pozitivan ...kako dolazak Putina u Srbiju tako i njegov susret sa bajkerima.

sasafilipovic

Sorry, ovo je bilo jaèe od mene.
©to se tièe Putina kao bajker... Ne nosi kacigu :D