Glavni meni

Noæni Vukovi u susretu s Putinom !

Započeo johann, 22 Mart, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Ako si za ekoloske akcije, navarti do mene da ocistimo litre, prosutog motornog ulja po podu moje garaze [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Panta Zemunac

Sory za malu digresiju ali kada vas prozovu, red je i udostojiti te osobe odgovorom!

Pite, vrati se na sam poèetak ove teme pa èe¹ videti da mi¹ljenje ne menjam. Od samog poèetka znam ko sam i ¹ta sam. Izvukao si jedan post u kome sam samo bio sarkastièan ali ovde nekolicini treba 'Vujaklija' da bi shvatili znaèenje tog pojma!
©to se koji qrac blamira¹ po ko zna koji put....
halo, znaæi lizne¹ prstiæ, pa lista¹ temu od samog poèetka i molim te ne gutaj slova, izvuèiè¹ pogre¹an kontekst!

Krece....odgovorimi gde sam to naveo da sam..
a) poluHrvat..(majka mi je Hrvatica ali to ne znaæi da sam poluHrvat) Krece da li je ok stavljati tvoje insinuacije pod moje ime...to nije lepo, zar ne!!
b )velikoSrbin...ne znam kakvi su to mali, srednji i veliki Srbini....ja sam samo obièan Srbin koji je veæ na ovom forumu imao priliku da napi¹e da se ne ogrèem 
                         trobojkom, ne di¾em 3 prsta i ne kliæem o nekom patriotizmu, takve stvari me samo tangiraju.
c) odakle ti kura¾i da proziva¹ one koji nisu uèestvovali i tim sranjima...kako te nije blam i otkud ti zna¹ da ja nisam bio u ratu tj. da sam sedeo i cirkao pivðu dok si se ti                        bacao po rati¹tu. Razlika izmeðu mene i tebe je ¹to si ti dobio poziv pa da ne bi bio hap¹en kao dezerter, morao da uèestvuje¹ (pa sada talasa¹) a ja sam, osloboðen vojske, ipak dobrovoljno oti¹ao u Borovo selo i Borovo naselje i to na samom poèetku svega te nisam cirkao pivðu u centu BGDa....U ostalom, za razliku od 'ah te reæi' prila¾em fotku...





Krece... Èime sam zaslu¾io ovakvo, tvoje vreðanje izmi¹ljotinama, æime sam ja to tebe povredio?
Imamo li mi prava na ovom forumu izneti svoje mi¹ljenje, koje ako je u suprotnosti sa drugim odmah bude proku¾eno i izvreðano? Navedi gde sam tebe lièno uvredio? Mogu li ja misliti svojom glavom ili moram tvojom? Smem li izneti suprotno mi¹ljenje a da pri tome ne budem napadnut. ''da menjam mi¹ljenje'' (sada i tebi ka¾em, vrati se na poèetak teme i videèe¹ razliku izmeðu mi¹ljenja i sarkazma), ''da sam poluHrvat'', ''velikoSrbin'' i da ne moram dokazivati svoje uèe¹æe ma gde bio a pa ¹ta i da recimo, nisam bio u ratu, zar su ti Srbi ku¾ni? Pa nisu, naravno ali po tebi tako ispada...? Da li i ja sada moram voleti klub u kojem si ti?
Krece...napisao sam da va¹e odluke PO©TUJEM ali ne odobravam, ne podr¾avam....i ¹ta je tu lo¹e? Pa zar neko sutra treba da me pelcuje kamom u leða zato ¹to ne voli i ja te klubove? Pa ne volite ni vi ono ¹to ja volim, pa ¹ta, nikom ni¹ta! Svaka ti èast na ovom reèniku mr¾nje....sad tek znam koliko ima foliranja!






krce

#104
Koga u opste i zanima za koji si klub ili nisi mene ne . Meni je dovoljno sto si napisao ovo da ti odgovorim mada neznam na koje jato mislis:

Izvolite svi vi, Messingeri i ostali, svako svome jatu ali i ako mi je majka Hrvatica, izgleda da po¹tujem Srbe vi¹e no neki kosmopoliti (navodni)!!

Netreba da istices poreklo roditelja uopste koga i to zanima, a ovde pises o Srbima u trecem licu.  I uopste sta tebe to navodi da pominjes nas klub u temi koja se tice drugog kluba prvo je i to nekulturno.


MILJAN

Aj kratko samo da ne smaram: mi smo zeznuli ruse posle Berlinskog kongresa i to debelo, tako ¹to njihov praviteljstvuju¹æij sovjet nije slu¾io nièemu a dali smo neka obeæanja....Otakèili smo ih nakon ¹to su nam pomogli da oteramo agresora i postanemo nezavisni....eh ta 1878--  [clapp]
Oni su nas otkaèili vi¹e puta i za to dobijali povoljne kreditne aran¾mane od MMF-a (kojim latentno rukovodi USA administration), kada su bili u finansijskom èabru a nas cepali sa svih strana. Mada su samo budale mislile da æe nam vojno pomoæi dr¾ava, èiji su predsednici  amerièki agenti jo¹ od Gorbaèova.
Ruski narod po¹tujem a vlast im je Amerièka. (zato i ove nedoumice,nekog ovde na forumu, oko Libije, gde su igrali kako Uncle Sam ka¾e)
Toliko o tome---

A ¹to se tièe posete, mislim da je ipak ok za nas. Dobra je fora i ovo sa moto bajkerima. Nemam ni¹ta protiv.
ps.
Putin vozi Harley D?
;D
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Kako bismo batalili bespotrebnu raspravu, mislim da je zakljucavanje najpametnije

[cheers] [cheers] [cheers]
[adminpower] ;D

Panta Zemunac

Ne mora kljuè, ja se neæu nastavljati!
Drugi kako hoæe!

Che


kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

pit



            Motohoooolice  ooOoOoOoOo   .....

kawa ninja

Citat: pit poslato 31 Mart, 2011, 17:03


            Motohoooolice  ooOoOoOoOo   .....


  Dexter  mozda... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [yahoo]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Gašpar


Dzigi Boy