Glavni meni

Noæni Vukovi u susretu s Putinom !

Započeo johann, 22 Mart, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

johann

Ni¹ki “Noæni vukovi” su ogranak istoimenog moskovskog motoristièkog kluba, a njihov susret sa Putinom organizovan je na zahtev ruskog premijera. Inaèe, Putin i predsednik ni¹kog kluba Goran Jovanoviæ, upoznali su se pro¹le godine na bajkerskoj fe¹ti u Sevastopolju, a Goran je, kao ratni veteran koji je u Vukovaru izgubio nogu, impresionirao Putina èinjenicom da je, iako invalid, pre¹ao hiljade kilometara do Sevastopolja.

- Za Putina mogu da ka¾em da je kao mi, voli motorciklizam, patriotizam i pravoslavlje - ka¾e za “Blic” Goran Jovanoviæ, o kome je ruski premijer za Novu godinu govorio i na ruskoj televiziji.

Kako “Blic” saznaje bajkeri æe se sa premijerom Rusije sresti ispred VIP salona Crvene zvezde, na Marakani, sutra, nakon zvaniènog dela sastanaka, a pre poèetka utikamice podmlatka ruskog ”Zenita” i “Crvene zvezde”, gde æe u lo¾i æe sa Putinom biti i premijer Mirko Cvetkoviæ i predsednica Skup¹tine Srbije Slavica Ðukiæ Dejanoviæ.

©ta reæi ?   [clapp]

MotoManijak

Sta reci?
pa evo ja cu da kazem : "koji si kur*c morao da dolazis? kako ja sutra na posao da stignem kad blokirate pola grada?"

®are

Citat: johann poslato 22 Mart, 2011, 23:45
Ni¹ki “Noæni vukovi” su ogranak istoimenog moskovskog motoristièkog kluba, a njihov susret sa Putinom organizovan je na zahtev ruskog premijera. Inaèe, Putin i predsednik ni¹kog kluba Goran Jovanoviæ, upoznali su se pro¹le godine na bajkerskoj fe¹ti u Sevastopolju, a Goran je, kao ratni veteran koji je u Vukovaru izgubio nogu, impresionirao Putina èinjenicom da je, iako invalid, pre¹ao hiljade kilometara do Sevastopolja.

- Za Putina mogu da ka¾em da je kao mi, voli motorciklizam, patriotizam i pravoslavlje - ka¾e za “Blic” Goran Jovanoviæ, o kome je ruski premijer za Novu godinu govorio i na ruskoj televiziji.

Kako “Blic” saznaje bajkeri æe se sa premijerom Rusije sresti ispred VIP salona Crvene zvezde, na Marakani, sutra, nakon zvaniènog dela sastanaka, a pre poèetka utikamice podmlatka ruskog ”Zenita” i “Crvene zvezde”, gde æe u lo¾i æe sa Putinom biti i premijer Mirko Cvetkoviæ i predsednica Skup¹tine Srbije Slavica Ðukiæ Dejanoviæ.

©ta reæi ?   [clapp]

Da malo dopunimo ... Goran je na¹ stari saborac, poznatiji pod nadimkom FONZA. :)

Dzigi Boy

Ko ga jebe smradina spijunska, dosao da nam proda stadion za teske pare???????????? Ko da to ne mozemo i sami da napravimo a ni ne treba nam!!!!! 4000 pandura je mobilisano za njega a grad ce da stane zbog olosa spijunskog??? [djavo] [zena] [djavo] [zena]

Pihhhh zabole me sto on vozi bajk:((((((((((((((( [glavazid] [nono] [nono] [nono] [nono]

Cemu treba da tapsemo Johane???? [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Dzigi Boy

Bolje da si nam postavio neki ovakav spot nego sto se divis jebenom Rusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NISSAN SKYLINE R33FROM HELL!

johann

D¾igi ?


Koji ti je qurac ?   :o


Do¹ao prvi èovek jedne od najmoænijih dr¾ava na planeti, i izrazio ¾elju da se sretne s BAJKERIMA !   EJ BRE !

Dzigi Boy

Pa sta treba da se divim sto Putin dolazi???????? ili sto je bajker????

Svi citamo novine, i ne vidim ni jedan razlog da se odusevljavam tome????

Evo da vidis kako Rusi resavaju probleme na Ruski nacin:((((((((((((((((

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1938068172052&oid=36737889669#w320-h240&comments

gmum44

manje vina,manje vina!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P
kazu da donosi i nove gume za bikere iz Nisa... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] doduse samo zimske [rofl] [rofl] [rofl]
a i svecice!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

sasafilipovic


Panta Zemunac

Johane.....

misli¹ li i sam da se malkice poznajemo (sitno ali neæemo javno) ...no dobro, evo prilike da TI i JA razmenimo po koju!

Èitam i blago ne verujem, Putin i na¹i bajkeri....HAOS!
Johane, pa ti si moj idol!! Majke mi!

Evo sedim za kompom.... nisam se ne¹to u zadnje vreme  javljao ali ova info. me je izula iz cipela! Svaka èast!
Opsaovo bih ali ne mogu, nemam hertza, opsovao bih ali neke ni¹lije to ne bi razumele, jajareeee..

Dru¾e,  dovedi ti nama Putina (onoga ko jedini ne baca bommbi¹ke po Gadafiju) i ja ti skidam kapu!!


K_A_W_A

Koliko primecujem, vecina ne zna kolika je velicina NW u svetu. A to je jedan od najvecih, ako ne i najveci moto klub. Ruski. A Putin im dolazi na skupove, pa zasto ih nebi i ovde posetio? Ne vidim u cemu je problem sto ce se Putin sastati sa njima? U februaru moj drugar Gregor (zadnjak masina) i ja smo bili gosti kod Lale iz Zablja i bili smo gosti sastanka NW za Srbiju. U Zablju je bio radni sastanak. Naravno, nismo bili bas na sastanu, ali smo se kasnije svi druzili kad im se sastanak zavrsio. Takvu organizaciju skoro nisam video. Da nije sve tako, nebi ni bili najveci svetski klub. Clanova imaju po celom svetu. I molio bih da se neki uzdrze od komentara, jer nemaju pojma sta je NW i kolika je to snaga. A dobro za sve nas.  [cheers]
Evo jedna grupna slika, izvinjavam se sto je mutna, nisam je ja slikao. Ja sam prvi sa leve strane u donjem redu (polucucno), Fonza (predsednik) je u sredinni brka ispod slova E, a levo od njega je drugar Gregor.

kawa ninja

#11
 @ DZigi Boy

 Ja prvi put vidim da neko na ovakav nacin pokusava da napravi kabriolet.... ;D... i to od novog auta  [rofl] [rofl]

  @ Johan od mene + za temu... [thumb_up]
 Fonza je ok. lik ... znam ga godinama unazad... [thumb_up]....evo ga uziva... :D



G. Putinu svaka cast za gest... [thumb_up]

 
tema ide dalje ... pratim  ...    [watching]



This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

pit

#12
Citat: K_A_W_A poslato 23 Mart, 2011, 02:10
Koliko primecujem, vecina ne zna kolika je velicina NW u svetu. A to je jedan od najvecih, ako ne i najveci moto klub. Ruski. A Putin im dolazi na skupove, pa zasto ih nebi i ovde posetio? Ne vidim u cemu je problem sto ce se Putin sastati sa njima? U februaru moj drugar Gregor (zadnjak masina) i ja smo bili gosti kod Lale iz Zablja i bili smo gosti sastanka NW za Srbiju. U Zablju je bio radni sastanak. Naravno, nismo bili bas na sastanu, ali smo se kasnije svi druzili kad im se sastanak zavrsio. Takvu organizaciju skoro nisam video. Da nije sve tako, nebi ni bili najveci svetski klub. Clanova imaju po celom svetu. I molio bih da se neki uzdrze od komentara, jer nemaju pojma sta je NW i kolika je to snaga. A dobro za sve nas.  [cheers]
Evo jedna grupna slika, izvinjavam se sto je mutna, nisam je ja slikao. Ja sam prvi sa leve strane u donjem redu (polucucno), Fonza (predsednik) je u sredinni brka ispod slova E, a levo od njega je drugar Gregor.


                   Fonza je moj dobar drug ,mnogo puta smo se vozili zajedno i ne dozvoljavma da se na ovom forumu prica bilo sta u negtivnom kontekstu za njega i njegov klub.Samo idiot i budala koji ga ne poznaju mogu nesto lose da kazu o njemu.Predsednik je NW za Srbiju i ceo zivot je podredio motorima .Velika je stvar da predsednik neke drzave dodje na motoskup.Putin je pocasni clan NW i na skupu u Sevastopolju je vozio defile sa njima.
                Inace Fonza ne posecuje forume tako da sam smatrao za potrebno da napisem par recenica vezano za njega.





---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izmena: Sredjen citat da bude citkije.

pit


BANE BROTHERHOOD

ovo je divno ali oni su BLOKIRALI GRAD  i trebalo mi je 2 sata od zemuna do vma  a to nije divno!!!!!jbga ne moze se imati sve !!!! [veryangry] [veryangry] [veryangry]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

Ja sam, da kazem tako, zadovoljan ovim.Cim je Putin pozvao bajkere, skrenuo je paznju i nasim vlastima.

off: @Bane: Ne znam zasto niko u ovo vreme guzvi ne koristi stari zeleznicki, ja sam juce u 5 popodne presao na NBG i vratio se nazad, nisam cekao vise od 5 minuta ...

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 23 Mart, 2011, 16:52
Cim je Putin pozvao bajkere, skrenuo je paznju i nasim vlastima.
E, upravo je to poenta svega. Znaci dosao jedan svetski lider i zeli da se vidi sa Srpskim bajkerima. Znaci da su bajkeri veoma bitni u celoj prici.  [thumb_up]

WOLVERINE

Citat: johann poslato 23 Mart, 2011, 00:13
D¾igi ?


Koji ti je qurac ?   :o


Do¹ao prvi èovek jedne od najmoænijih dr¾ava na planeti, i izrazio ¾elju da se sretne s BAJKERIMA !   EJ BRE !

Kojim bajkerima????????????????/

Cale

U pravu ste momci potpuno a ko to ne razume-jbg.Po meni nije bitno iz koje zemlje dodje.Moze sutra da se pojavi i Angela Merkel ili Obama.Ipak je to i podrska i cast za sve nas koji smo na dva tocka.

K_A_W_A

Citat: WOLVERINE poslato 23 Mart, 2011, 17:09
Kojim bajkerima????????????????/
Sa mojim dobrim drugarom Lalom i ostalim drugarima. Jer ja Lalu i ostale bajkere iz SRB ne razdvajam i ne delim. A nema puno u SRB bajkera koji mogu da stanu sa Lalom uz rame. Ko ga poznaje, zna o cemu pricam. A ko ga ne poznaje, nek se malo raspita.