Glavni meni

Husqvarna WRE 125

Započeo Stevan, 21 Oktobar, 2010, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stevan

Pre 610 sam imao gore navedenu koja je za 2 sezone presla 12 000km i na njoj je odradjeno 5 generalnih. Nije bila mazena, bila je zesce vozena ali sto je mnogo mnogo je. Sad se to desava i Crnom91 sa SM-om, dok Radetov SM radi kao sat. Mislim da imaju fabricku gresku, mislim na 2T 125 Husqvarne, koja se resava vrlo lako, dosipanjem po cep ulja u rezervoar na svakom sipanju. To radi Rade i nema problem. Inace, motor jako fino ide, zivahan je i lagan, vrlo lak za voznju. Sediste je visoko (935mm) tako da ljudi poput mene (175cm) ne mogu lepo da ga voze, zbog toga mi je ispadao par puta. Ne moze da se zaglavi. :D Neudoban je, ali je i glupo ocekivati udobnost od 2T krosa. Evo i malo slika...

UFF

lepa i vise kvarna nego hus  ;D

zodiac

Daj bre, ako iko zna da napravi 2t motor to su oni. Nego imaju musicav mesac, verovatno, pa zato ostaje bez podmazivanja. Najjednostavnije resenje je da bajpasujes mesac, i sipas mesavinu u rezervoar. Onda nema brige.
Prijatelj je zao drug

Stevan

To sam i radio, posle pete generalke. :D Pa sam rekao Radetu da to radi odma' i on nema problema.

zodiac

Trebalo ti je samo pet generalki da ukapiras :D
Prijatelj je zao drug

Stevan

Motor bio u garanciji, i dobro je da se to desavalo, da nije, ne bih ni dobio 610 :D

zodiac

Prijatelj je zao drug

Stevan

Dobio od caleta - kupio :D

Stevan

Samo sam je kupio povoljnije jer nisu mogli da rese 125-icu pa sam im dao nju i doplatio 2500e za SM610...

Toma RR

Sobzirom da smo ja i moj tata dozivotni robovi triona i poznanici cele Trion ekipe, hteli su da mi prodaju husqarnu wre 125 za 3200 eur. Kazu od prvog vlasnika, motor u besprekornom stanju. Pretpostavljam da znas prvog vlasnika  :D srecom pao je mito  :)

zodiac

Tako je vec bolje, objasni da si doplatio, ovako ispade kao da si je dobio u zamenu. Vec sam mislio da odem do Triona, kupim WRE 125, sprzim masinu par puta u garantnom roku, popizdim, i dobijem 610ie zauzvrat :D
Prijatelj je zao drug

Stevan

Citat: Toma RR poslato 21 Oktobar, 2010, 22:58
Sobzirom da smo ja i moj tata dozivotni robovi triona i poznanici cele Trion ekipe, hteli su da mi prodaju husqarnu wre 125 za 3200 eur. Kazu od prvog vlasnika, motor u besprekornom stanju. Pretpostavljam da znas prvog vlasnika  :D srecom pao je mito  :)

Haha :D To je onaj moj nesrecnik :D Pored izakanog motora, menjac ispada iz seste :D I, onaj lik mi rece da nema nis' za tu Cagivu 500...

Stevan

Citat: zodiac poslato 22 Oktobar, 2010, 00:09
Tako je vec bolje, objasni da si doplatio, ovako ispade kao da si je dobio u zamenu. Vec sam mislio da odem do Triona, kupim WRE 125, sprzim masinu par puta u garantnom roku, popizdim, i dobijem 610ie zauzvrat :D

Nismo se razumeli, oprosti :D [srce] :D