Glavni meni

Prodajem keca,ne trebaju mi pare

Započeo APOSTOLèièak, 20 Mart, 2011, 15:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

APOSTOLèièak

Drugari,evo malo copy/paste. Mrzi me da kacim slike. http://www.mojauto.rs/polovni-auto/685347   Uglavnom,auto je moj od prvog dana. Ima ulaganja ali bar znate na cemu ste jer skoro nista nije radjeno na njemu. Motor je perfektan. Posto znam da ljudi nemaju para rado bih ga menjao za dvotockasa manje kubikaze. Jos ako bi to bio sprint prince ihaaaj jer bih uz pomoc brusilice od njega napravio pravi motor  ;D   

Dzigi Boy

Idi begaj nece niko da kupi, i ja imam Yurija pa niko nije na oglas zvao ni da pita posto je?????

Ali ko zna?? Ja se nalozio na neku Alfu koja je ko nova, a ovaj Yurica bas nece da ode, jos se i pokvario?????

APOSTOLèièak

Pazi,¹to je najinteresantnije (uf kakva reè,jedva je napisah) mene ljudi zovu svaki dan ali mi nude stvari koje mi apsolutno ne trebaju. Ili nude jo¹ starije yugiæe i kintu ili mi nude skuplje automobile pa da im ja doplatim. Ali fora je ¹to mi auto ne treba jer ih imam 3 komada (hm 4 ako raèunamo havarisanog mondea) ali niko da ponudi neko motorèe  [skuter]
P.S. Slagao sam da je auto neregistrovan,registrovan je jo¹ cela 2 dana

Dzigi Boy

Meni niko nista, registrovan, ma sve radi.....jbg. kad mi cova davao pare ja otputovao sa njim sad mogu da se nadam da cu ga prodati....

Dzigi Boy

Ako ti nude nesto a nisi zainteresovan posalji ih na mene, i ja sam iz NS

APOSTOLèièak