Glavni meni

Informaticari,kompjuteristi ili kako vec, Pomoc

Započeo Mad Max, 20 Mart, 2011, 00:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

reci nam koji operativni sistem koristish ?
da li mozesh da nam prenesesh shta ti napishe na komandu ``ping www.google.com``
ili ``tracert www.google.com`` ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

e jbg onda imas los signal u tom trenutku
generalno svaki 3g internet je sranje jedina prednost mu je sto "internet" ide sa tobom :D

SSZGO

njegov upload moze da bude 64-128 kbps

da gledamo ipak 64 = realnih 6 kilobajta

znaci po slici mu treba minut ipo

i to da je kabl, a ko zna kako radi bezicna veza, mozda salje 2kilobajta pa mu treba 5 minuta po slici
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Mad Max

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Mart, 2011, 11:55
reci nam koji operativni sistem koristish ?
da li mozesh da nam prenesesh shta ti napishe na komandu ``ping www.google.com``
ili ``tracert www.google.com`` ?
Windows ili
Brzi od smrti, Jaci od bola

SSZGO

ovo ga je zbunilo da imbecilnosti,
kao dijeta zmaja ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mad Max

Citat: SSZGO poslato 20 Mart, 2011, 12:02
ovo ga je zbunilo da imbecilnosti,
kao dijeta zmaja ;)             sszgo ti  verovatno najbolje vozis motor nema nista sto ne poznajes i sve na svetu si naucio................. a verovatni si i najjaci, koliko sam video furas se na bildanje...........  ono sto ne znam, pitam, nije me sramota, a ne kao neki, sve znaju, a ustvari ne znaju gde su suplji   
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Veljo, daj reci dal imas Windows i koji? Koji browser koristi (Internet Explorer, Mozila Firefox, Opera, ... ), moze i do toga malo da bude ?

SSZGO

sve mu je receno vec ne znam cemu rasprava

net mu je krs i tacka...

upload je nepostojeci na tim uredjajima
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Ja ima u BG-u 3G i sljaka solidno i imam solidan upload, on je preko, pa ne vidim zasto bi mu upload bio problem. Mozda jedino ako koristi IE, pa mu i to jos otezava surfovanje.

Mad Max

explorer, kako da vidim koji je windows. alo pa dud sam sto se tice kompa. nego mene najvise zanima, jel imam ja dovoljnu snagu neta da to sve radim ili ne. hocu da se zalim (da ne bude ja se zalim, a ono moj komp nije uredu)
Brzi od smrti, Jaci od bola

DebeliZmaj

u donjem desnom uglu kada kliknesh trebalo bi da ti se pojavi negde opciju run ..
da unesesh komandu koju da izvrshi ... e sad... tu kucash ``winver``
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Ma mani se run-a kad covek koristi komp za net i slike, ne koristi nista komplikovanije.

Slusaj ti mene, skini ovaj pretrazivac

http://www.google.com/chrome/index.html?hl=sr&brand=CHMB&utm_campaign=sr&utm_source=sr-ha-emea-sr-sk&utm_medium=ha

Inastaliraj i koristi njega umesto Explorera. Kad udjes preko njega, probaj da ubacis slike i tako to, pa javi dal je bolje ili ne.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mad Max

jel na sat ili mozda volume, daj zmaje nasao mene da lozis, pa valjda je sve na levom uglu. i kod mene je sve na nemacki nema run..........
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Veljo, dodji na facebook kad odradis ovo sto sam ti rekao.

Mad Max

gaspare, imam chrom nije na desktop pa ga nikad ne koristim. znaci bolje da snjim radim
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Citat: Mad Max poslato 20 Mart, 2011, 12:49
gaspare, imam chrom nije na desktop pa ga nikad ne koristim. znaci bolje da snjim radim

Da! Ustedeces sebi vremena i zivaca.

Mad Max

e nabudzio sam chrom, HVALA GASPARU PRAVI COVEK NORMALAN.  ovi sto sve znaju, ne moraju nista da pitaju, jer oni sve znaju. eto tako
Brzi od smrti, Jaci od bola