Glavni meni

AGV GP-PRO

Započeo Mad Max, 19 Mart, 2011, 23:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

da se ne bih smarao i objasnjavao, CENA JE 120 EUR zadnja pa kome odgovara moze uzeti, a kome ne, neka uzima tamo gde ima jeftino.
Brzi od smrti, Jaci od bola

SSZGO

srecno sa prodajom, vredi toliko,
kad nije oderana...

gavrolini pretera ga 30 e ,ipak ova kaciga nova ne moze da se uzme ispod 200 preko
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Ja sam rekao 50 evra. SSZGo je rekao 70-80, sto je mozda realnije. Ali im je sa kacigom drljano po asfaltu pitanje je dal ona sluzi svrsi.

Sto rekose ljudi srecno sa prodajom! Trebace ti, ako mislis da je prodas

Gavrolini

moze covek da trazi i 300e sto se mene tice. Ja sam ponudio koliko mislim da vredi. Drug iz kluba je na e bay uzeo isti model  samo u rosijevim bojama ,a samo taj detalj dize i do 100e cenu kacigi. Kostala ga 65e na noge kad mu je stigla i kaciga nije imala ni jednu tacku.  Evo i sad ima na e bay-u jedna glanc nova u rosi bojama,moze da se kupi odmah za  54$.

SSZGO

nesto si se ti zeznuo

kacigu preko ebaya  da uzmes - postarina je  oko 50 $, sto znaci da je tvoj drugar kacigu platio koliko, 15e ?
nije nemoguce, samo je sansa  za tako nesto 1:xyz

ja ne vidim zaista gde ova ima da se kupi za 54$ tako da podeli link sa nama, ja vidim samo nove za 250 usd

jel znas razliku izmedju licitacije i kupovine odmah.
ne racunamo licitacije koje imaju jos 2 dana do kraja i slicno...

na sve sa ebaya ide postarina i carina/porez osim ako ne stize roba u EU p aonda kod nas
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Citat: Mad Max poslato 22 Mart, 2011, 23:26
da se ne bih smarao i objasnjavao, CENA JE 120 EUR zadnja pa kome odgovara moze uzeti, a kome ne, neka uzima tamo gde ima jeftino.

hoces da zakljucamo oglas posto su tu sve informacije kao i cena pa ko oce nek te zove?

ili da editujem naslov i dodam OBAVEZNO ? :)

Gavrolini

Citat: SSZGO poslato 23 Mart, 2011, 00:41
nesto si se ti zeznuo

kacigu preko ebaya  da uzmes - postarina je  oko 50 $, sto znaci da je tvoj drugar kacigu platio koliko, 15e ?
nije nemoguce, samo je sansa  za tako nesto 1:xyz

ja ne vidim zaista gde ova ima da se kupi za 54$ tako da podeli link sa nama, ja vidim samo nove za 250 usd

jel znas razliku izmedju licitacije i kupovine odmah.
ne racunamo licitacije koje imaju jos 2 dana do kraja i slicno...

na sve sa ebaya ide postarina i carina/porez osim ako ne stize roba u EU p aonda kod nas
ne burazeru,ne znam razliku, verovatno "BUY NOW" znaci licitacija  ,  I ne znam dokle je to postarina 50e????? Do bosne nije. Covek narucio ,stigla mu do prijatelja u bosnu i ovaj mu doneo kad je dolazio. Nikakav problem. O kakvih ti 50e pricas? Ta sto je on kupio je bila e bay.de   Ne mogu sad opet da ronjam za link jer ne znam ni na kom sam e bay-u gledao niti  da li sam pisao gp-pro ili xr-2.

RRa¹ko

gavro bez zajebancije, nesto to nije uredu sa tom racunicom..

aj mozda je taj tvoj drug stvarno kupio POLOVNU za smesne pare ako ga je usralo, i to bas dobro, da je dobio za recimo 40e kacigu i da mu se lik nije ugradio za postarinu nego samo naplatio koliko stvarno jeste postarina, sto svetski user!!! i jos veci user da mu nisu uzeli nista za carinu al aj mozda su strajkovali, imao vezu il ko zna sta..

ali rossijeva kaciga NOVA ispod 180$ nema nigde i to ona socijalna(ima samo zuti 46 broj na njoj, nema one izdrkane boje) agv k3!! ako odes na bilo koji ebay(uk, de, com) i stavis da ti izbaci kacige po cenama videces da pocinju od 180$ pa navise...

postarina jeste uglavnom 50 ali dolara iz amerike a za nemacku koliko vidim je ok 30eura za zemlje koje nisu iz EU!

no svejedno mozemo mi da seremo koliko hocemo, mozda je taj prodavac stavio neko drugo ime i umesto agv go-pro stavio xr-2 ili rossi ili k3 ili celebr8 ili replica 46... 

tako da daj ti taj link nadji pa da se svi ponovimo lepim kacigama za male pare!!   ;)

SSZGO

ne razumem zasto pises 50e  kad sam ja jasno stavio 50$

50$ = 33 eur = postarina za kacigu iz USA


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zzz

Ako neko hoce da prodje 15, 20e jeftinije, pomocicu mu da se resi crnog vizira :D (ako je neogreban)

A inace, sumnjam da ova kaciga moze da se nadje ispod 100e i polovna, ovde je jedina zamerka sto je dosta izgrebana, ali sto rece sszgo, kome treba odlicna kaciga, i ne mrzi da ga se juri sa farbarima, ovo moze biti dobra kupovina.

Gavrolini

Citat: SSZGO poslato 23 Mart, 2011, 07:27
ne razumem zasto pises 50e  kad sam ja jasno stavio 50$

50$ = 33 eur = postarina za kacigu iz USA



mojas greska,nisam obratio paznju. A i on je narucio iz nemacke.

Mad Max

Citat: UFF poslato 23 Mart, 2011, 00:43
Citat: Mad Max poslato 22 Mart, 2011, 23:26
da se ne bih smarao i objasnjavao, CENA JE 120 EUR zadnja pa kome odgovara moze uzeti, a kome ne, neka uzima tamo gde ima jeftino.

hoces da zakljucamo oglas posto su tu sve informacije kao i cena pa ko oce nek te zove?

ili da editujem naslov i dodam OBAVEZNO ? :)
moze lock, koga zanima moze na pp.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

jos nesto, SUOMY+AGV (tj. ova) 200 euro
Brzi od smrti, Jaci od bola